Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 315 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Lukáš Svoboda

Od prvního kontaktu po realizaci za necelý měsíc.
Montáž rychlá a bezproblémová.
Maximální spokojenost. A pokud se mě někdo bude ptát, určitě firmu doporučím.

Jiří Mach

S realizací zakázky jsme byli spokojeni. Při úvodní schůzce nám pan Štěpán Hrad doporučil vhodný počet a umístění vnitřních jednotek.
S termínem realizace se přizpůsobili období, kdy jsem u realizace mohli celý den být osobně, což bylo oboustranně výhodné.
Ač se v průběhu realizace stalo, že montér nechtíc při vrtání narušil vnitřní elektrický rozvod, firma se s tím vypořádala se ctí a vše v průběhu plánovaného času montáže opravila a to velmi profesionálně.

Vladimír Jebavý

Montáž tepelného čerpadla proběhla rychle a k mé plné spokojenosti. Pracovníci si poradili se všemi nástrahami mého rodinného domku a zvláště pak chci vyzvednout zapravení všech prostupů a celkový úklid po realizaci zakázky.
Doufám, že má spokojenost bude i po následující topné sezóně.

Pavel Švanda

Jsem velmi spokojen s realizací zakázky.
Firmu Tramonta Klima srdečně doporučuji.

Ivo Šťástka

Od prvního oslovení firmy máme klimatizaci na rodinném domě namontovanou do 14 dnů. Perfektní.

Jiří Starý

Jsem velmi spokojen jak s montáží tak s přístupem pracovníků.

Božena Ležovičová

Rychlé, solidní jednání. Funkčnost zatím dobrá. Používáme krátce.

Josef Ešpandr

Na Vaši firmu jsem narazil náhodou a byla to trefa do černého. Od návrhu až po realizaci perfektní přístup, komunikace a rychlost vyřízení byla super. Pracovníci, kteří prováděli samotnou montáž, jsou to skutečně profesionálové. Montáž tak proběhla naprosto perfektně a navíc po nich nezbylo jediné smítko nepořádku. Fakt skvělá práce.
S výsledkem jsem hodně spokojený.
Děkuji.

Vladimír Podolský

Včera 11. 7. 2023 byla u mě doma dokončena zakázka – instalace klimatizace.
Za průběh celé akce chci poděkovat jak panu Hradovi, tak montážní partě, která zakázku prováděla.
Montážníci a vedoucí Hrad přijeli po oba dny montáže dle dohody na čas.
Práce proběhla v časové ose dle domluvy. Byť se vyskytly problémy se zapojením elektřiny, montáž byla ukončena až po odstranění problémů.
Chci také ocenit chování a jednání montážníků, kteří u nás byli. U tak mladých lidí to není vždy pravidlem.
Děkuji.

Alena Brussmannová

Kompletní přístup spol. TRAMONTA KLIMA se mi velmi líbil. Vstřícný přístup obchodního zástupce p. Potěšila, který se přijel do bytu podívat, ochotně vysvětlil vše potřebné týkající se výběru klimatizace. Následně zaslal nabídku a moje objednávka byla vyřízena rychle. Montáž proběhla během jednoho dne. Oba pracovali velmi rychle a dobře, nábytek a vše potřebné zakryli a po skončení vše dali do původního stavu. Zatím jsem spokojena a děkuji. Tuto společnost mohu jen doporučit.

Radek Kutil

Naprostá spokojenost. Výborná parta, která přesně ví, co má dělat. Ve všech ohledech vyšli maximálně vstříc a vše dopodrobna vysvětlili, jak funguje.
Takže stoprocentně doporučuji!

Eva Moravcová

Spolupráce s vaší firmou byla perfektní, pracovníci pracovití a s dobrou náladou, vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Děkujeme.

Inna Simonyi

Výborná komunikace a profesionalita na všech stupních – zákaznický servis, zaměření, realizace i předání. Evidentní je velké množství zkušeností a naprosto precizní provedení při instalaci. Všichni pracovníci byli velmi milí a vstřícní. Jsem velmi ráda, že jsem vybrala tuto perfektně organizovanou firmu a mohu všem doporučit. Mnohokrát děkuji!

Přemysl Mráz

Jednání ohledně zakázky probíhalo rychle a věcně, samotná realizace zakázky proběhla rychle a profesionálně.
Není co vytknout, byl jsem a jsem velmi spokojen.

Dagmar Broklová

Velmi profesionální jak v nabídce, tak i v dodržení termínu a nabídnuté ceny. Montážní práce byly provedeny kvalitně, rychle a čistě. Moc děkujeme a přejeme Vaší firmě hodně úspěchů.

Vladimír Bálek

Vše proběhlo podle dohody. S dílem jsme spokojeni. Firmu Tramonta – Klima doporučujeme.

Jan Štol

Od začátku bezproblémová komunikace, samotná instalace tepelného čerpadla proběhla rychle a bez problémů. Po dokončení instalace proběhlo ověření funkčnosti a také krátké proškolení.

Doporučuji!

Vladimír Filip

Perfektní spolupráce, výborná komunikace. Solidní jednání a výborně provedená práce!

Lubomir Špinar

Skvělá parta chlapů. Vše proběhlo v pořádku.

Vlasta Willantová

Zaměstnanci dorazili přesně v dohodnutém termínu, k práci přistupovali profesionálně přesně podle našich požadavků, pracovali bez přestávky až do úplného dokončení zakázky, všechno po sobě uklidili a poskytli nám poučení a ovládání zařízení.
Ocenili jsme dodržování dohod, spolehlivost, efektivitu, slušnost.

Bohumil Komínek

S vyřízením objednávky jsem velmi spokojen. Vše, co jsme si s panem Hradem domluvili, bylo splněno. Realizace zakázky byla rychlá a bez problémů. Pracovníci, kteří klimatizaci instalovali, byli šikovní a rychlí. Vše je uděláno precizně, odzkoušeno a nastaveno. Děkuji.

David Jančura

Celý proces od úvodní konzultace, doporučení vhodné varianty, až po finální realizaci proběhl na vysoké a profesionální úrovni. Celý tým, se kterým jsme přišli do styku, byl velice příjemný a byla radost s nimi spolupracovat.

Společnost Tramonta Klima můžeme určitě doporučit.

Ivana Vostradovská

Rychlost vyřízení objednávky byla ovlivněna zvýšenou poptávkou po tepelných čerpadlech a je pochopitelné, že takový nápor nešel urychlit. Situaci na trhu nemohla firma ovlivnit a zvládla ji úžasně.
Velmi kladně hodnotím přístup všech, se kterými jsem komunikovala jak telefonicky, tak e-mailem. Slušné a profesionální jednání potvrdili na závěr i všichni, kteří instalaci prováděli. Mohu jen chválit a doporučit!!!

Soběslav Dušek

Děkuji za perfektní vyřízení mé zakázky. Komunikace se všemi pracovníky firmy byla perfektní. Práce byla odvedena na vysoké úrovni. Mohu a budu vás vřele doporučovat.

Miroslav Kratochvíl

Při objednání montáže tepelného čerpadla kladně hodnotím komunikaci s dodavatelem. Samotná instalace zařízení proběhla ve sjednaném termínu (i když počasí příliš nepřálo) a v požadované kvalitě. Po skončení prací bylo vše uklizeno a byli jsme seznámeni s ovládáním. Z naší strany velká spokojenost.

Jaroslav Plášil

Maximální spokojenost. Opravdu profesionální přístup. Montážní dělníci velice šikovní.

Marek Vacík

Velmi spokojen od návrhu po realizaci. Přesnost domluvených termínů, pěkná čistá práce. Mohu jen a jen DOPORUČIT.

Martin Slezák

Dodání tří jednotek klimatizace do našeho domu jsme probírali s panem Štěpánem Hradem. Komunikace byla velice příjemná, vše jsme bez problémů pochopili.
Vlastní realizace zakázky byla rychlá a nevyskytly se žádné problémy. Tři pracovníci, kteří nám klimatizaci instalovali, byli evidentně profesionálové a snažili se odvést co nejlepší práci.
Klimatizace funguje, i když ji používáme zatím jen několik dní.
Děkujeme za práci a přejeme firmě mnoho dalších zakázek.

Petr Soukenka

Velmi solidní přístup. Návrh technického řešení respektoval požadavek na co nejmenší počet průrazů (2) skrze zeď. Technik zároveň omezil vedení žlabů po stěnách na co nejmenší délky tak, aby se nenarušoval vzhled stěn. Konkurenční firma navrhovala 3 průrazy a rozsáhlé vedení žlabů po stěnách. Práce byla provedena velmi kvalitně, vč. kompletního zaplachtování místností a úklidu. Drobný problém nastal v okamžiku, kdy práce byly udělány a zjistilo se, že u jedné klimatizační jednotky se ozývá „bzučení“ i když byla jednotka vypnutá. Jednalo se o vadný kondenzátor na základní desce, což byla závada, která se objevila u více klimatizačních jednotek Toshiba a to údajně nikoliv pouze v ČR. Závada byla do měsíce odstraněna.

Jiří Jordák

Tuto firmu mohu jen doporučit!
Objednali jsme si tepelné čerpadlo do rodinného domu. Vše, co jsme si s panem Hradem domluvili, tak platilo. Termín montáže, cena i to, že ten den už budeme topit tepelným čerpadlem.
Montáž proběhla v pořádku a včetně úklidu. Je vidět, že to jsou profesionálové.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu