5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 346 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Josef Jeníček

Super jednání jak při návrhu zakázky, rychlosti vyřízení tak při samotné realizaci. Doporučuji „Tramontu Klima“.

Pavel Holubec

Profesionální přístup a provedená práce. Naprostá spokojenost.

Volcano Complex Kavka

Instalace tepelného čerpadla a klimatizace na našem objektu proběhla opět k naprosté spokojenosti. Veškeré termíny byly dodrženy a montáž proběhla bez omezení provozu… Skvělá práce pod vedením pana Ondráčka. Příprava zakázky a i samotný dohled nad realizací byla skvěle komunikovaná s panem Potěšilem.
Děkuji a těším se na další spolupráci, Thomas Kavka – Volcano Complex

Alena Netolická

Od firmy máme nainstalovanou klimatizaci ve třech místnostech. Jsem velmi spokojená s jednáním a zpracováním nabídky realizace. I samotná instalace proběhla v domluveném termínu, vše klapalo. Přijeli dva montéři, naprosto soběstační, velmi slušní. Nábytek, podlahy zakryli fólií, vše po sobě uklidili. S provedením jsem velmi spokojená, jak bylo domluveno, tak bylo provedeno. Firmu rozhodně doporučuji.

Martina Mudruňková

Vše bylo OK. Vstřícný přístup při objednávce, nabídce i instalaci. Firmu velmi ráda doporučuji.

Miroslav Dvořák

Děkuji firmě za skvěle odvedenou práci při instalaci multifunkční klimatizace Toshiba. Po objednání byla rychlá realizace, montážní pracovníci provedli instalaci velmi kvalitně, čistě a vše po ukončení prací uklidili. Proto mohu tuto firmu všem zákazníkům vřele doporučit.

Daniel Kováč

Od samotné poptávky po realizaci můžu firmu s klidným srdcem doporučit. Velmi osobní přístup a profesionálně odvedená práce.
Děkuji za to!

Vláďa Ponechal

Mohu jenom doporučit. Tramonta Klima je reprezentována velmi profesionálními a komunikativními lidmi (techniky) s ochotným přístupem. Ještě jednou děkuji.

Libor Janek

Rád bych poděkoval firmě Tramonta Klima za precizní realizaci klimatizace, za optimální vedení přívodů ve starším domě, za výbornou komunikaci pracovníků, i za jejich profesionalitu. Též děkuji za konzultaci k zapojení stávající rozvodné desky, a k případnému napojení tepelného čerpadla do stávajicích rozvodů ÚT, včetně souvisejících otázek.

Karel Hampl

Firmu Tramonta jsme si na zhotovení klimatizace vybrali na základě velmi dobrých referencí. Pan Hrad s námi na místě projednal naše představy a navrhl vhodné řešení. Bylo vidět, že opravdu ví, co dělá a co nabízí. Obratem jsme obdrželi cenovou nabídku a po jejím potvrzení jsme se dohodli na termínu realizace. Od odeslání poptávky do realizace vše trvalo cca 1 měsíc. Realizace proběhla k naší plné spokojenosti. Technici firmy před zahájením prací zakryli vybavení místnosti ochrannými fóliemi, po dokončení vše na čisto uklidili. Firmu Tramonta můžu jen doporučit.

Filip K.

Chci vám napsat poděkování za zrealizovanou montáž klimatizace, která proběhla min. týden.
Od počátku jednání s p. Potěšilem až po samotnou třídenní realizaci vašich dvou montážníků jsem byl nadšený.
Velmi profesionální přístup.

Alena K.

Montáž rychlá, čistá, profesionální. Děkujeme.

Antonín Pavllíček

Všechno proběhlo v naprostém pořádku, rychle a profesionálně.
Naprostá spokojenost.

Josef Málek

Vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Klimatizace funguje. Doporučuji všem, co chtějí kvalitní klimatizaci.

Dagmar Remešová

Perfektní jednání, rychlé vyřízení objednávky a perfektní práce montérů. Moc děkuji.

Michal Pavelec

Naprostá spokojenost, rychlé vyřízení zakázky, dodržení cenové nabídky, doporučuji.

Vladimír Ponechal

Byl jsem velmi spokojen. Profesionální přístup, rychlé vyřízení. Děkuji.

Volcano Complex

Řešili jsme opravu stávajícího zařízení VZT a musíme říct, že ať se jednalo o starší zařízení, technici vyřešili veškeré nedostatky zařízení a uvedli jej opět do repasovaného stavu. Velká spokojenost, jak akce a termíny probíhaly.

Valerie Minářová

Ráda bych vyzdvihla velmi profesionální práci při provedení instalace klimatizace. Průběh celé zakázky probíhal velice rychle, ať už komunikace s firmou, tak i samotná realizace projektu.

Pavel Rubín

Instalace klimatizace – úvodní komunikace se zástupcem společnosti výborná, vše probíhalo podle naší domluvy. Vlastní instalace přesně dle našich specifických požadavků, během dvou dnů nainstalovaná jedna vnější a tři vnitřní jednotky, vše uklizeno, uvedeno do původního stavu, před instalací, přesto, že se nijak neprášilo, veškeré vnitřní vybavení zakryto folií, bez jediného problému. Doporučuji.

Barbora Žemličková

S firmou Tramonta jsme velice spokojeni. Komunikace byla rychlá a příjemná. Realizace nad očekávání rychlá. Pracovníci byli moc milí a svědomití. Můžeme vřele doporučit.

Monika Obršálová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice profesionální přístup a rychlé vyřízení naší objednávky, hlavně p. Hradovi. Současně patří dík i pracovníkům, kteří klimatizaci instalovali. Byli šikovní a rychlí.
Firmu Tramonta Klima vřele doporučuji.

Václav Boháč

Komunikace, rychlost vyřízení objednávky, montáž, vše proběhlo v pohodě, tak, jak jsme se předem domluvili. Za mě naprostá spokojenost. Ještě jednou děkuji.

Jirka Štefan

Rozhodli jsme se pro multisplitovou klimatizaci Daikin do rodinného domu. Nejprve proběhla konzultace a návštěva na místě, kde bylo sděleno co a jak se bude montovat a jestli se to shoduje s našimi potřebami. Následně proběhl výběr vhodných klimatizací a následovala cenová nabídka. Klimatizaci jako takovou zatím nemohu hodnotit, mám ji 3 dny, ale montáž proběhla bez jakéhokoliv problému, montážnící byli precizní, slušní, šikovní, poradili si i s montáží, která nebyla úplně jednoduchá a nakonec po sobě i uklidili. Nikde nejsou žádné kabely, díry, apod., vše krásně schovali do zdi. Místo po sobě zapravili, není potřeba žádných oprav nebo dodělků. Musím vyzdvihnout absolutně profesionální přístup od začátku až do konce realizace včetně dodržení domluveného termínu a ochoty všech poradit a zodpovědět otázky. Montáž byla svižná, rychlá a precizně odvedená. Příští rok budeme dodělávat spodek domu, takže volba pro klimatizaci je jasná. Tuto firmu mohu jen a jen doporučit.

Roman Liebich

Firmu Tramonta jsem si vybral na základě kladných referencí na netu… Je potřeba říci, že kladné reference nelhaly, po odeslání žádosti jsem byl velmi rychle kontaktován a poté navštíven p. Hradem, který udělal zaměření s cenovými nabídkami, které jsme přijali a za 3 týdny proběhla montáž 2 klim. jednotek v našem domku… Montážní parta odvedla perfektní práci včetně úklidu, proto mohu firmu Tramonta doporučit. Děkuji za odvedenou práci.

Vojtěch Bezvald

S realizací zakázky jsem byl velice spokojen. Vše probíhalo bez problémů a komunikace byla profesionální.

Sergei Vasilyev

Objednal jsem si do svého bytu multi-splitovou klimatizaci Toshiba. Společnost Tramonta Klima jsem si z mnoha nabídek vybral kvůli vynikající slevě, flexibilnímu přístupu k mým požadavkům a velmi příjemné komunikaci s jejími zaměstnanci. Tuto firmu všem doporučuji.

Martin Vlášek

Maximální spokojenost s celým průběhem zakázky. Velmi rychlé a profesionální jednání od první nabídky až po samotnou realizaci. Firmu Tramonta Klima mohu jen doporučit!

Jaroslav Kaura

Zakázka byla realizována v krátkém termínu bez jakýchkoliv problémů, přístup montážních pracovníků byl profesionální, velmi ochotný a vstřícný.
Tuto firmu mohu opravdu doporučit.

Karel Lukeš

Profesionální přístup, rychlá realizace včetně úklidu.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu