603 279 676

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 290 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Jaroslav Plášil

Maximální spokojenost. Opravdu profesionální přístup. Montážní dělníci velice šikovní.

Marek Vacík

Velmi spokojen od návrhu po realizaci. Přesnost domluvených termínů, pěkná čistá práce. Mohu jen a jen DOPORUČIT.

Martin Slezák

Dodání tří jednotek klimatizace do našeho domu jsme probírali s panem Štěpánem Hradem. Komunikace byla velice příjemná, vše jsme bez problémů pochopili.
Vlastní realizace zakázky byla rychlá a nevyskytly se žádné problémy. Tři pracovníci, kteří nám klimatizaci instalovali, byli evidentně profesionálové a snažili se odvést co nejlepší práci.
Klimatizace funguje, i když ji používáme zatím jen několik dní.
Děkujeme za práci a přejeme firmě mnoho dalších zakázek.

Petr Soukenka

Velmi solidní přístup. Návrh technického řešení respektoval požadavek na co nejmenší počet průrazů (2) skrze zeď. Technik zároveň omezil vedení žlabů po stěnách na co nejmenší délky tak, aby se nenarušoval vzhled stěn. Konkurenční firma navrhovala 3 průrazy a rozsáhlé vedení žlabů po stěnách. Práce byla provedena velmi kvalitně, vč. kompletního zaplachtování místností a úklidu. Drobný problém nastal v okamžiku, kdy práce byly udělány a zjistilo se, že u jedné klimatizační jednotky se ozývá „bzučení“ i když byla jednotka vypnutá. Jednalo se o vadný kondenzátor na základní desce, což byla závada, která se objevila u více klimatizačních jednotek Toshiba a to údajně nikoliv pouze v ČR. Závada byla do měsíce odstraněna.

Jiří Jordák

Tuto firmu mohu jen doporučit!
Objednali jsme si tepelné čerpadlo do rodinného domu. Vše, co jsme si s panem Hradem domluvili, tak platilo. Termín montáže, cena i to, že ten den už budeme topit tepelným čerpadlem.
Montáž proběhla v pořádku a včetně úklidu. Je vidět, že to jsou profesionálové.

Ladislava Doležalová

S vyřízením objednávky jsem byla spokojena, vstřícnost, komunikace velmi dobrá, montéři byli šikovní a rychlí. Tedy naprostá spokojenost.

Petr Vencl

Vše probíhalo dle předem smluveného scénáře, montáž bez problémů, evidentně to chlapci už někde dělali:-)
Vše hezky udělané, precizně, odzkoušeno, nastaveno.
První dva dny i super reakce servisu na dotazy k nastavení a vyladění chodu.

Lubomír Durec

Z invaze řemeslníků mám vždy panickou hrůzu, zde však byly obavy naprosto zbytečné. Celá akce od prvotního upřesňování co vlastně chci až po předávací protokol proběhla naprosto korektně a bez jakýchkoliv nemilých překvapení. S panem Potěšilem byla skvělá domluva, řemeslníci pak byli úžasná parta jak pracovně tak lidsky. Snažili se minimalizovat nepořádek na minimum, stále odsávali suť a vše po sobě uklidili. Na konci je instalované zařízení fungující přesně podle mých představ.
Děkuji.

Karel Zlesák

Montáž tepelného čerpadla proběhla rychle a profesionálně. Pan Hromádko i detailně vysvětlil obsluhu a zodpověděl všechny otázky. Komplikace s umístěním venkovní jednotky (nedostatek místa) vyřešil provizorně, ale hned následující den provedla jeho parta konečné řešení. Po těchto zkušenostech nezbývá než firmu chválit a všem ji doporučit. Ještě jednou vřelé díky.

Daniel Walter

Kdo chce pohodu, ať vezme Tramontu. Paráda…

Lída Trávníková

Zhodnocení zakázky:

 • příjemné vystupování a odborný přístup pracovníků provádějících montáž
 • perfektní provedení zadané zakázky
 • úklid veškerého nepořádku
 • shrnuto: prostě paráda, 100% spokojenost. Děkuji.

Samozřejmě velké poděkování patří také panu Víškovi, majiteli firmy.

Jiří Krajmer

Chci se touto cestou vyjádřit k realizaci naší objednávky.
Jak jsem již uvedl telefonicky panu Potěšilovi.
Montážní skupina pod vedením pana Suchého mě velice potěšila, předvedli pěknou, čistou, poctivou práci. Fungují jako sehraný tým a je radost sledovat, jak jim jde práce od ruky.
Celý život pracuji s lidmi ve výrobě a na montážích a věřte, že oba bych je do svého týmu bral okamžitě. Jestli máte všechny týmy jako je tento, tak vám gratuluji.
Týmu pana Suchého ještě jednou moc děkuji.
Vám všem přeji krásné nadcházející svátky a požehnaný rok 2023.

Milan Maxa

Vřele doporučuji. Jednání bylo naprosto korektní, rychlá komunikace. Co bylo domluveno, to platilo. Instalace během jednoho dne.

Miloš Stibůrek

Všechno proběhlo v pořádku. Nemám žádné připomínky. Všichni pracovali výborně, snad bych ještě vyzdvihl práci toho kdo zapojoval el. rozvody a pana topenáře (neznám jména).

František Jirkovský

Není nač by si člověk stěžoval, parta chlapů, kteří nám přišli namontovat tepelné čerpadlo jsou sehraní, usměvaví a ochotní. Prostě s firmou Tramonta je radost komunikovat

Jiří Výborný

S montáží jsem byl velice spokojen, takže hodnotím za 1. Tepelko funguje bezvadně, již s nim topíme a jsme velice spokojeni.

Blanka Edrová

Úžasný přístup, skvělá komunikace a chlapci, kteří nám tepelné čerpadlo zabudovávali, byli šikovní, vše po sobě uklidili, takže nesmírná spokojenost. Těšíme se, jak budeme mít doma příjemnou tepelnou pohodu.
Firma TRAMONTA KLIMA ……..určitě nejlepšíííííí

Irena Křepinská

Jsme velmi spokojeni s instalací tepelného čerpadla. Profesionální přístup, s jakým jsem se dlouho nesetkala. Termín jsme měli domluvený měsíce dopředu, dva dny předem jsem dostala SMS s připomenutím, pracovníci přijeli v přesně domluvený čas, práce byla provedena sehraným týmem pečlivě a přesně a nezůstalo nikde ani smítko. Nepřekvapilo by mě, kdyby umyli i okna:). Oceňuji i podrobné vysvětlení provozu čerpadla a následnou pomoc se změnou tarifu u dodavatele elektřiny. Děkuji.

Alena Šlechtová

Montáž tepelného čerpadla proběhla přesně podle sepsané smlouvy.
Pracovníci firmy byli profesionální, rychlí, komunikativní a ochotní.
Byli jsme naprosto spokojení, TČ hřeje a můžeme Vaši firmu jen doporučit!

Jan Krejcar

Pro bohužel složitou situaci na trhu s klimatizacemi a tepelnými čerpadly byla delší doba realizace zakázky cca 3-4 měsíce. Ale na to jsme byli upozorněni.
Komunikace s obchodním zástupcem byla vynikající, všem nám vyšel vstříc a vše nám vysvětlil.
Realizace na místě s montážní skupinou, komunikace byla výborná, vše bylo vysvětleno a otázky zodpovězeny. Vlastní realizace byla na domluvě k celkové spokojenosti zákazníka.
Při realizaci se mi nelíbilo:
1) že muselo dojít (chybou montéra) k napojení zaizolovaného měděného potrubí (svarem), ale snad to bude v pořádku držet.
2) že se dle mne docela plýtvalo instalačním materiálem (elektrické kabely a zaizolované měděné potrubí).

Dana Starovičová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice profesionální a rychlé vyřízení naší objednávky hlavně p. Stěpánu Hradovi. Současně patří dík i montážní partě, která u nás montáž prováděla. Děkujeme.

Petr Jirásek

Píšu zde s menším odstupem druhou recenzi (k instalaci na konci června). Rád bych vyzdvihl ještě jednu podstatnou pozitivní zkušenost s firmou: myslím, že nejlépe člověk firmu pozná, když se objeví nějaký nečekaný problém. U nás se to stalo a musím říci, že TRAMONTA KLIMA se zachovala ukázkově vstřícně, k řešení se hned jasně zavázala, zanedlouho přišla se zcela vyhovujícím termínem řešení nápravy (z jejich strany šlo o docela nemilou situaci, kdy museli vyměnit bojler na vodu) a v tomto termínu celou věc také bezvadně vyřešili. Toho si zvlášť považuji, velké díky!

František Horník

Od prvotního jednání až po samotnou realizaci zakázky naprostá spokojenost. Vše probíhalo velice profesionálně. Firmu Tramonta Klima rozhodně doporučuji.

Kamil Moravec

Přesná a jasná komunikace od poptávky přes objednávku po instalaci.
Ráno přijely 2 party (TČ a instalatéři), práci odvedli kvalitně, rychle a čistě – profíci. Odpoledne už běžela teplá voda do systému.
Zatím maximální spokojenost. Mám zkušenost již s jednou instalací od jiné firmy, tak jsem zvědav na první sezónu 😉

Marie Demková

Vše proběhlo v úplném pořádku.

Petr Sysel

Dne 18.8. 2022 u nás proběhla montáž TČ+TUV, vše proběhlo nad naše očekávání od komunikace s panem Potěšilem až po konečnou realizaci skvělou partou techniků. Montáž proběhla během jednoho dne, parta techniků odjížděla, nám již tekla teplá voda a bylo uklizeno.
Firmu TRAMONTA KLIMA mohu jen doporučit.

Jiří Coufal

Vypracovaná nabídka byla přehledná se třemi variantami klimatizace. Před montáží mi byla doporučena úprava mých původních představ s vysvětlením důvodů, na což jsem přistoupil a výsledek je na pohled mnohem hezčí než mnou zamýšlený. I zednické práce provedeny profesionálně, montéři sympatičtí, ochotně vysvětlili obsluhu. Jak to bude fungovat, ukáže čas. Zatím jsem spokojen.

Jitka Sotonová

Naprosto profesionální výkon. Děkujeme.

Marek Bartheldi

Celková spokojenost s realizací zakázky, veškeré parametry objednávky dodrženy.
Teď už jen doufat, že TČ bude úsporné, jak bylo slibováno.

Martin Linhardt

Velká spokojenost od samého počátku realizace zakázky na pořízení tepelného čerpadla a profesionální přístup všech pracovníků, kteří se na zakázce podíleli.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • Bramac logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Hotel Jalta logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • Explosia logo
 • Rieter logo
 • MBCC group logo
 • Peklo Čertovina logo
 • Golf Konopiště logo
 • Penta Chemicals logo
 • Flow East logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu