603 279 676

Recenze zákazníků

Tadeáš Cipro

Společnost jsem objevil náhodou, zaujala mě cena realizace a videa z instalací, zejména profesionalita pracovníků. Z osobní zkušenosti můžu ve videích vyobrazené praktiky potvrdit. Jak komunikace a sjednání objednávky, tak samotná instalace. Kluci byli milí, vstřícní a hlavně práci odvedli rychle a velmi dobře. Kdokoliv bude zvažovat klimatizaci, dostane ode mě bez váhání doporučení na TRAMONTA KLIMA. Děkuji mnohokrát.

Petr Bláha

Příjemné jednání všech zúčastněných lidí.
Rychlá a bezproblémová instalace.
Děkuji.

Jaroslav Vařečka

Firmu Tramonta jsem si vybral dle dobrých recenzí a mohu jen potvrdit, že realita je ještě lepší. Výborná komunikace s panem Hradem – na jakýkoliv dotaz-problém reagoval velmi rychle a termín realizace byl uzpůsoben mým požadavkům. Prostě celý tým funguje skvěle a mohu jen doporučit.

Jaroslav Vařečka

Ve středu byla dokončena montáž bojleru a vše funguje výborně.
Chtěl bych vám poděkovat za vstřícnost a rychlé vyřešení všech problémů resp. mých dotazů.
Poděkujte prosím i vaším montážníkům, neboť i s nimi jsem byl naprosto spokojen.

Přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků.

Ondřej Hruška

Naprostá spokojenost i s druhým projektem (klimatizace v RD) provedeným firmou Tramonta Klima. Opět maximálně profesionální přístup jak obchodního zástupce, tak i techniků při montáži. Umístění jednotek, zasekání rozvodů, zednické začištění – 100 %. Doporučuji.

Jan Kříž

Dobrý den,
využil jsme služeb společnosti TRAMONTA KLIMA a doporučil bych je každému, kdo chce rychle a bezproblémově instalovat klimatizaci!

Montáž, přestože se neobešla bez stavebních úprav jako je sekání do zdí, byla provedena čistě, a veškerý odpad firma zlikvidovala…

Celkové hodnocení 5* optimální poměr cena/výkon!

Jan Kříž, Odřepsy

Petr Doseděl

Šikovní hoši vše provedli dle domluvy.

Martin Tomeš

Celý projekt, pod vedením pana Š. Hrada, proběhl k mé plné spokojenosti a to od navržení technického řešení, až po vlastní montáž a předání díla. Tuto společnost, s jejím profesionálním přístupem, mohu vřele doporučit.

Josef Pašek

Vše probĕhlo O.K, hlavnĕ montážní parta rychlá, ochotná, prostě super. Velké díky.

Michael Barták

Příprava a návrh vhodného řešení pro náš dům ve spolupráci s obchodním zástupcem panem Potěšilem proběhla hladce a k naší spokojenosti. Následná realizace týmy z Tramonty a topenáři běžela také jak na drátkách, všichni zúčastnění tvořili sehranou partu, která zvládla v jednom obdivuhodnou porci poctivé práce. Klobouk dolů a díky všem!

Ondřej Hruška

Doporučuji, vstřícné a profesionální jednání. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Lukáš Mayer

Jedna z nejlepších firem, se kterou jsem měl možnost se setkat. Skvělá komunikace, profesionálně provedená montáž. Obchodní zástupce i pánové, co montáž prováděli, byli naprosto skvělí. Rozhodně doporučuji společnost Tramonta Klima.

Zbyněk Drhlík

Výborná komunikace a pomoc při výběru klimatizace. Pan Potěšil připravil kompletní informace pro SVJ, aby jsme získali souhlas k instalaci. Profesionální přístup techniků při montáži. Vřele doporučuji tuto firmu všem ostatním.

Adéla Ullrichová

Do staršího domku jsme pořídili klimatizaci. Vaši firmu jsem vybrala z internetu a byla to nejlepší volba. Skvělá spolupráce od začátku, domluva s obchod. zástupcem velmi rychlá. Ve zvolený den páni technici přijeli na čas, montáž precizní. Slušné jednání, byli ohleduplní vůči zařízení bytu. Jsme velmi spokojeni, rozhodně doporučuji a děkuji.

P. V.

Naprostá spokojenost s nabídkou, komunikací i průběhem montáže. Zejména děkujeme realizačnímu týmu za ochotu a profesionální průběh montáže.

Jan Sejkora

Perfektní komunikace a domluva zakázky.
Samotnou instalaci provedl sympatický montér, který nainstaloval klimatizaci dle očekávání a dokonce realizoval změny požadavků na poslední chvíli. Nakonec vše vyzkoušel a vysvětlil.

Jana Hricková

Zakázka proběhla v naprosté spokojenosti. Pracovníci byli velmi profesionální. A komunikace fungovala také k naprosté spokojenosti.

Ivana Jeklová

Rozhodli jsme se pořídit klimatizaci do rodinného domu. Hledala jsem spolehlivou firmu a TRAMONTA byla ve všech ohledech nejlepší. Recenze na již provedené montáže byly dobré a po kontaktování firmy jsem pochopila proč. Příjemné vystupování technika, který po prohlídce domu navrhl několik variant montáže. Rychlé zpracování cenových nabídek. Výběr volných termínů a komunikace byla bez problémů. Odborně provedená montáž klimatizace. Pracovníci odvedli opravdu bezchybnou práci, žádné stěhování nábytku. Vše si zakryli a uklidili po sobě. Byli vstřícní a ochotně vysvětlili jak budou postupovat. Po ukončení montáže vysvětlili jak klimatizaci používat. Byli jsme velmi mile překvapeni. Jsou to opravdu odborníci na svém místě. Patří jim velký dík. Firmu TRAMONTA mohu doporučit.

Karel Šimek

Skvělá komunikace a příprava před montáží. A ještě profesionálněji provedená montáž.
Rozhodně mohu doporučit.

Severyn Romaniv

Rychlá dohoda, dodržený termín, precizní a čistá instalace. Objednána další klima do jiných prostor.

Pavel Vyhnálek

Přes vaši společnost jsme realizovali instalaci dvou vnitřních jednotek a jedné venkovní do bytu v Praze. Komunikace byla od začátku jasná a rychlá a instalace proběhla dle dohody. Při instalaci pánové brali ohled na co nejlepší ukrytí rozvodů a odvodů kondenzátu. Díky tomu jsme byli schopni jednotky nainstalovat bez čerpadel (ač se to původně zdálo jako nemožné) a tím nejen snížit cenu instalace, ale hlavně výrazně zlepšit celé řešení. S finálním výsledkem jsme velice spokojeni a rádi vaši společnost doporučíme dalším zákazníkům.

Jiří Kalhous

Super firma.
Rychlá a čistá práce.
Doporučuji všem, co chtějí kvalitu.

Jana Lavingerová

Jsem s reakcemi firmy i montáží maximálně spokojena. Vše bylo montováno k maximální spokojenosti a profesionálně. Díky.

Ivana Králová

Maximální spokojenost.

Milada Bednaříková

100% profesionalita, jsem nadšena přístupem a kvalitou zpracování.
Nechala jsem si dělat 2x klimu a v pohodě za jeden den zvládnuto, potvrzuji předešlé komentáře – práce byla hotova v domluveném čase včetně úklidu, který pánové berou jako samozřejmost.
To, co nám bylo na první schůzce představeno, tak do puntíku bylo ve finále splněno a praxe nám teď potvrdila naše očekávání.
Konečná cena byla v rozmezí tak, jak jsme si ji řekli na první schůzce.
Palec nahoru a děkujeme, máme, co jsme přesně chtěli a levněji než konkurence.

Pavel Obolecký

Spokojen, vše funguje jak má. Velké díky montážníkům, odvedli pěknou a čistou práci.

Martin Sígl

Profesionální přístup, zatím naprostá spokojenost.

Lenka a Luboš Přívětiví

Mohu pouze chválit, chválit a jen chválit.
Komunikace s panem Potěšilem byla a stále je vysoce nadstandardní, ochotně nejen přijede a poradí, ale zváží i vaše návrhy, jakkoliv komplikované jsou. Objednávali jsme multisplit do dvou místností a během objednávky jsme vymysleli jinou variantu, pan Potěšil opět neodkladně přijel, situaci posoudil a schválil.
Realizační tým byl opět velmi příjemný, vše provedli odborně, rychle a s ohledem na zařízení bytu. Vše zakryli foliemi, všechny zásahy do zdiva a nábytku důkladně opravili a nakonec po sobě vše uklidili. Bylo to náročné na provedení, ale nakonec vše dopadlo výborně. Všem moc děkujeme a firmu všem nerozhodným rozhodně doporučujeme.

Tomáš Uhřík

Firmu Tramonta po osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Přístup obchodního zástupce i montážních týpků naprosto na jedničku. Od prvního kontaktu po realizaci vše super a v naprosto dokonalém čase. Ještě jednou velké díky jak p. Potěšilovi, tak chlapcům montážníkům za skvěle odvedenou práci.

Kamila Karasová

Jsem naprosto spokojená s celou realizací zakázky, která byla vyhotovena v rychlém termínu a tak, aby splnila veškeré požadavky. Bezproblémová komunikace vždy s rychlou odezvou, pomoc s výběrem vhodného zařízení, dodržení termínu, perfektně odvedena a čistá montáž. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala firmu Tramonta Klima, jsou to profesionálové.


Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • BASF logo
 • Bramac logo
 • Cerea logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Foxconn logo
 • Hotel Jalta logo
 • Manag logo
 • Profi credit logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • Synthesia logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu