603 279 676

Recenze zákazníků

Eliška Neradilová

Velmi kvalitně odvedená práce, vše se podařilo vyřešit dle našich přání. Perfektní a rychlá komunikace. Rozhodně doporučuji.

Miluše Holoubková

Ráda bych tímto poděkovala za skvělou spolupráci s panem Tomášem Potěšilem a za precizně odvedenou práci při montáži klimatizace v mém bytě v Kladně.
Tak jak se firma TRAMONTA KLIMA na internetu prezentuje, tak přesně tak probíhá i realizace.
Děkuji Vám a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Alena Mrkvičková

Velmi vstřícné a rychlé jednání. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo splněno. Velmi chválím přístup a mohu doporučit, opravdu skvělá práce.

Jiří Janura

Komunikace dobrá, poměrně i rychlá realizace. Montáž proběhla v pořádku (žádné škody) atd.
Jen bych dodal, že by mohli mít s sebou i žebřík do schodů. V mém případě by se to hodilo. Jinak vše OK. Děkuji – doufám jenom, že mi bude klimatizace dlouho běžet, bez zbytečných problémů.

Petr Sklenář

Rychlá reakce na poptávku, projednání instalace na místě i v sobotním termínu, instalace v termínu dle dohody. Montáž probíhala na profesionální úrovni od přípravy až po závěrečný úklid a předání. Tato firma může být vzorem pro všechny amatéry, kteří se jen za řemeslníky vydávají. Pokud se nestane něco neočekávaného, tak s nimi budu opět spolupracovat.

Pavel Urban

Naprostá spokojenost, rychlost, vstřícné jednání a šikovnost mechaniků.

David Suk

Dnes mi chlapi od vás montovali klimatizaci v Trutnově. Děkuji za opravdu perfektně odvedenou práci ve všech směrech, jsem maximálně spokojen. Na jaře 2020 budeme finišovat rekonstrukci objektu nové provozovny. Určitě se na vaši společnost obrátím s další realizací chlazení provozovny.

Pavel Král

Jednání i přístup pana Potěšila byl naprosto báječný. Spolupráce naprosto dokonalá. Takové pracovníky by chtěla každá firma. Rovněž pracovníci provádějící montáž celého zařízení jsou profesionálové na svém místě. Nemohu jinak než DOPORUČIT. Spokojen na 100 %. Za Královi velké díky.

Jiří Vondráček

Rychlá, kvalitní montáž, zatím vše bez problémů. Děkuji.

Lukáš Váňa

Kluci byli super, na všem jsme se dohodli, přátelští, komunikativní, vše po sobě uklidili. Díky Marku, Martine a Lukáši a mnoho dalších úspěšných realizací 🙂

Miroslava Mašková

Vše proběhlo výborně, skutečná profesionalita

Jiří Studnička

Dnes v mém domě proběhla montáž tepelného čerpadla vaší firmou.
S vaším týmem včetně topenářů jsem byl v průběhu montáže naprosto spokojen. Komunikace byla na výborné úrovni. Odbornost, znalost problematiky byla na vysoce profesionální úrovni.
Vaši firmu doporučím svým známým.

Ladislav Michálek

Maximální spokojenost s jednáním včetně postupu a provádění prací. Jediný zádrhel byl v čase od objednávky k realizaci, ale měl jsem objednávat dříve.

Kamil Blažek

Byl jsem se vším nadmíru spokojený, ale je pravda, že čekací doba byla dost dlouhá. Ale jinak za 1.

Jiří Novák

Když jsem na přelomu května a června t. r. začal řešit instalaci klimatizace do bytu (1 venkovní a dvě vnitřní jednotky), tak s ohledem na situaci na pracovním trhu a nadcházející dovolené, jsem nepočítal s tím, že do konce letních prázdnin bude vše hotovo. S poptávkou jsem se obrátil na dva dodavatele, podotýkám, že v neděli. Hned v pondělí mě zástupce společnosti TRAMONTA KLIMA kontaktoval, v úterý proběhlo zaměření a ve středu jsem měl již několik vhodných variant nabídky. A teprve potom se mi ozval druhý dodavatel. Jenže to už jsem byl pevně rozhodnut – pracovníci společnosti TRAMONTA KLIMA mi nedali šanci už o jiné nabídce uvažovat (vystupování, profesionalita). A nedali mi ani šanci následně svého rozhodnutí litovat. Pokud vyžadujete kvalitu a férové jednání, vážíte si svého času, tak TRAMONTA KLIMA je jasná volba.

Jiří Doksanský

Super práce a komunikace se zákazníkem nemá konkurenci.
Prostě hvězdy. Už jsem Vás doporučil dál.

Petr Madaj

Je to dobré. Při hledání dodavatele jsme oslovili řadu firem, všude byl nějaký problém, tady ne! Včera klimatizaci instalovali a až na vyložené drobnosti (jsme hodně přísní), opravdu dobré. Dostali jsme, to, co jsme chtěli, resp. to, co bylo dohodnuto. Zatím moc dobré a tuto firmu doporučuji, jsou v pořádku, což v naší zemi není zdaleka pravidlo.

Miroslav Zoubek

Zakázkou byla dodávka a instalace dvou vnitřních a jedné vnější klimatizační jednotky v bytě v centru Prahy. Díky vstřícné komunikaci jsme rychle dospěli k objednávce (kupní smlouvě).
Dodávka i instalace byly realizovány přesně podle ujednání. Nejvyšší známkou hodnotím též odbornost, preciznost a čistotu práce, stejně tak jako pracovní nasazení a ohleduplnost k vybavení bytu.
Děkuji!!!

Karel Vlček

Zakázka byla realizována přesně tak, jak byla domluvena. Pracovníci byli aktivní, pečliví, veškerý nepořádek po dokončení zakázky byl precizně uklizen. Firmu mohu opravdu doporučit.

Jiří Baumgartner

Ještě jednou bych rád poděkoval za perfektní práci vašich montérů, nebylo co vytknout – naprostá spokojenost s kvalitou montáže i následným úklidem.

Michal Citta

Rychlá a precizní realizace od prvního kontaktu až po úklid pracoviště. Zabudování provedeno v klimaticky katastrofálních podmínkách. I přes tyto problémy k naší plné spokojenosti. Děkujeme a zdravíme, Cittovi.

Zdeněk Mrázek

S provedením prací jsem spokojený.

Tereza Kuco

Naprostá spokojenost. Práce na zakázce byla odvedena svědomitě. Oba pánové, kteří klimatizaci montovali, byli velmi šikovní a moc milí. Vše za sebou pečlivě uklidili. Dokonce ještě když čekali, než se napustí chladicí kapalina, pomohli vrátit na místo nábytek. Rozhodně budu společnost Tramonta Klima doporučovat, kde budu moct.

Ondřej T.

Pánové dorazili trošku později, ale zbytek proběhl již profesionálně. Cením si toho, že nábytek zakryli folií takovým způsobem, že by se za to nestyděl ani Dexter.

Peter Domček

Najvyhodnejsia ponuka na klimu Toshiba (najnizsi model) prakticky na urovni cinskych znaciek inde + dlhorocne skusenosti. 1.den prichod o cca 1.5h neskor, celkovy cas instalacie klimy (3 miestnosti s cerpadlami vyvedene s multisplit na streche) cca 7+4h. Miestnosti zakryte a vycistene v ramci moznosti = spokojnost. Otvor pre potrubie v miestnostiach je zbytocne predimenzovany (2x sirsi) a mensim vrtakom by si mozno usetrili cas plus trosku zdrzanie kvoli nizkej plosine. Odporucam.

Vladimír Řehák

Rychlost montáže, kvalita provedení díla, ochrana prostoru před znečištěním, úklid po provedení prací. Samá pozitiva, které se jen tak nevidí. Je vidět, že skuteční řemeslníci, kteří své práci rozumí a mají jí rádi, ještě nevymřeli. Mnohokrát děkuji.

Petr Hradilík

Montáž proběhla v daném termínu bez problémů, rychle a velmi čistě, k plné spokojenosti.

Ivana Dzhafarov

Jsme opravdu velice spokojeni. Práce byla provedena rychle a perfektně. Nábytek i koberce pracovníci zakryli fólií a po ukončení práce vše uklidili a vyluxovali. Naše tři vnitřní jednotky i dvě vnější jednotky byly perfektně namontovány a vše proběhlo během jediného dne. Opravdu mohu každému doporučit služby této firmy.

Robert Lossmann

Zakázka na koupi a montáž klimatizace proběhla celá bezchybně ve všech úrovních. Od velmi aktivního, komunikativního a spolehlivého obchodníka, přes erudované, zručné, milé a čistotné montéry až po e-mailovou komunikaci včetně fakturace. Vše skončilo dle předchozí dohody. Vřele doporučuji a já, tohoto času již chladíc se, Tramontě děkuji.

Jirka KobyliskyByk

Pánové dorazili trošku později, ale zbytek proběhl již profesionálně. Cením si toho, že nábytek zakryli folií takovým způsobem, že by se za to nestyděl ani Dexter.

Jiří Dostal

Jsme velmi spokojeni, s jakou rychlostí a profesionalitou proběhla instalace klimatizace. Velikou radost nám udělala rychlá a profesionální komunikace, čistota v průběhu a po ukončení instalace, dobré nápady jak instalaci zjednodušit a taky lidský přístup všech lidí, se kterými jsme byli v kontaktu. Firmu Tramonta Klima můžeme vřele doporučit.

Robin Mallein

Spokojenost. Montáž proběhla bez problémů a rychle. Dobrá komunikace.

Jaroslav Šmoranc

Děkuji vašim zaměstnancům za profesionální montáž a perfektní obchodní jednání.

Martin Studihrad

Rád bych poděkoval panu Potěšilovi a jeho týmu za profesionání odvedení montáže klimatizace. Vše proběhlo na 100 %.
Pan Potěšil vždy reagoval obratem na moje dotazy. Vaši firmu Tramonta Klima mohu komukoliv s klidným svědomím jen doporučit. Zdraví spokojený klient.

Matěj Kumštýř

Velmi profesionální přístup. Mohu bez výhrad doporučit.

Kristýna Macková

Naprostá, ale naprostá spokojenost. Nechali jsme si udělat tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do multi splitu a jsme maximálně spokojeni. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou. Od odborného poradenství, přes zaměření, až po finální montáž. Velké dík, hlavně řemeslníkům! Jen tak dál!

Tomáš Hanus

Vše proběhlo naprosto perfektně. S průběhem montáže jsem byl maximálně spokojen. Chlapi jsou naprostí profíci a toho si opravdu vážím. Vaši firmu budu doporučovat každému, kdo projeví o nákup klimatizace zájem. S pozdravem Tomáš Hanus

Jaroslav Najman

Vynikající servis! Děkuji!

Blanka Kubičková

Vše proběhlo bez problémů. Pracovníci přijeli včas, vše přikryli, uklidili po sobě. Dobře udělaná práce. Příjemní lidé!

Marie Jelínková

Rádi bychom Vám poděkovali za montáž klimatizační jednotky a zároveň vyjádřili spokojenost nad prací Vašich zaměstnanců, na které zasíláme jenom slova chvály, jak montážních pracovníků, tak i obchodního zástupce. Rádi bychom také jednoročně uvítali servisního technika Vaší firmy, který zařízení zkontroluje a ubezpečí nás o jeho dalším bezpečném užívání.

Rostislav Meduna

Od chvíle, kdy jsem požádal o informace, do chvíle zhotovení uběhly asi 2 týdny. Na první schůzce u nás pan Hrad perfektně vysvětlil varianty a jak by probíhaly práce. Následující den mi zaslal cenové nabídky. My jsme vybrali jednu z nabídek a po týdnu jsme se domluvili na montáži, kterou prováděli 2 pracovníci necelé 2 dny. Vše probíhalo naprosto v klidu, bez problémů a nakonec i bez velkého úklidu, protože pracovníci po montáži hned uklízeli. Byli jsme naprosto spokojeni.

Radim Syrový

Přístup, termín super.

Ladislav Hodač

S jednáním a přístupem vaší firmy jsem byl velmi spokojen. Pro zákazníka je velmi frustrující, když mu firma dá pocit, že o jeho zakázku nemá až tak moc zájem, že o jeho pracně našetřené peníze v podstatě ani moc nestojí, protože momentálně mají firmy tolik práce, že nestíhají. Pak je zákazník v situaci, že ještě musí žebrat, aby mu firma laskavě zakázku udělala. To jsem zažil až příliš často. Ve vašem případě bylo vše jinak, prostě tak jak má být. Výborná komunikace, přátelský, lidský a vstřícný přístup, rychlé a kompetentní vyřízení zakázky. Když budu mít příležitost, tak vás všude doporučím. S přátelským pozdravem L. Hodač

Radomír Jahoda

Tramonta Klima jsem si vybral na internetu po vlastním průzkumu firem. Od prvotního projevení zájmu až po dotažení posledního šroubku mohu vyjádřit jen naprostou spokojenost s poskytnutými službami. Obchodní zástupce navrhl několik řešení, ze kterých si bylo možné vybrat. Montážní parta odvedla skvělou práci!
Tramonta Klima mohu jen a jen doporučit!

Anna Švarcová

Děkuji vám za instalaci klimatizace. Doufám, že bude fungovat jak očekávám.
Vaši zaměstnanci, to je jednička s hvězdičkou, držte si takové zaměstnance!
Příjemné svátky jara vám všem.

Jiří Toninger

Jsem maximálně spokojený. Vše klaplo tak, jak to má být. Komunikace na jedničku. Pánové řemeslníci jeli jak dobře promazaný stroj. Děkuji.

Pavel Pinka

Spokojenost, rychlost jednání i realizace.

Marcela Hillayová

Rychlá, spolehlivá komunikace. Pracovníci pracovali přesně, chytře, bez zbytečného nepořádku. Práci dotáhli do finále v nadstandardním čase. Věřím, že budeme spokojeni. Firmu s čistým svědomím doporučuji.

Josef Vrbecký

Velká spokojenost s jednáním s vaší firmou, jak se zástupcem p. Potěšilem, který nám poradil a doporučil nejlepší řešení, tak s cenou kompletní zakázky a hlavně s montážní partou. Ochota, profesionalita, slušnost. Montáž proběhla v domluveném čase, vše bylo zakryto vlastními plachtami a s co nejmenšími škodami byla klimatizace nainstalována, poté vše poctivě uklizeno, vyluxováno, nábytek zpět na místo. Z naší strany naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Daniel Jarchovský

Jsem s průběhem zakázky velmi spokojen. Pro nás to bylo sice období stresu, ale vaši zaměstnanci byli ochotní a vstřícní přizpůsobit se podmínkám našeho bydlení. Oceňuji i péči o čistotu v rámci možností.
Také při zjištění drobného nedostatku z mé strany byla náprava bez námitek okamžitá. Pokud bude zařízení ještě bez problémů fungovat, budu vaši společnost určitě doporučovat.

Wolfgang Lorenz

Maximální spokojenost, instrukce s uvedením do provozu, seznámení s návodem k obsluze, včetně následných kontrol a revizí.

Vladimír Novotný

Výborná spolupráce. Již při zařizování montáže potrubí pro klimu při stavbě RD, tak i následná spolupráce po letech, než to člověk nechal osadit. Pánové ví, co dělají.
Jednoznačně doporučuji.
Kvalitní a tiché výrobky Toshiba!

Petr Krajíček

Byl jsem velmi spokojen s montážní partou.

Pavel Janovský

Velmi profesionálně odvedená práce, rychlé provedení, parta lidí, kteří byli u mě v Náchodě, si zaslouží plné absolutorium. Jsem velmi spokojen. Díky jim ještě jednou.

Pavel Brázda

S vyřízením naší zakázky jsme naprosto spokojeni. Vše proběhlo přesně podle ujednání. Instalace zařízení byla provedena s profesionální dokonalostí. Také komunikace s Vašimi pracovníky byla věcná a příjemná.
Děkujeme.

Ondřej Lukáš

Všechno proběhlo naprosto bezvadně. Děkuji za profesionální provedení montáže, za pečlivost, příjemnou komunikaci, a za čistotu montáže vč. úklidu.

Jana Horáková

Zatím jsem zcela spokojená.
Dodací doba byla přiměřená.
Montáž byla naprosto bezproblémová – rychlá a čistá.
Klimatizace funguje.

Ladislav Pražák

Jsem maximálně spokojený, od prvního telefonátu po spuštění TČ všechno na jedničku.

Jaroslav a Jarmila Graňákovi

Vaši firmu si nemůžeme vynachválit. Od prvního telefonátu, prvního setkání, až do poslední minuty, co tu vaši zaměstnanci pracovali. Jednání, komunikace a hlavně samotná práce skvělé. Jsme velmi spokojeni. Takto si představujeme objednávku a plnění zakázky. Moc děkujeme.

Jan Novotný

Byl jsem spokojen s odvedenou prací a jak rychle vše proběhlo.

Petr Hyšpler

Profesionální a odborný přístup od všech zúčastněných při realizaci mých zakázek.

Jiří Korábečný

Zakázka byla provedena dle dohody, rychle a perfektní sehranou dvojicí instalována i s ukázkou obsluhy a úklidem. 100% spokojenost! Doporučuji všem.

Miroslav Benčík

Naprosto profesionální přístup, rychlost a komunikace. Montáž provedena v rámci dřevostavby naprosto precizně bez jakýchkoliv viditelných kabelů, lišt apod. Velká spokojenost, firmu mohu jen doporučit.


Naši klienti

Novinky na našem blogu