5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 370 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Milan Volf

Po přečtení všech recenzí na společnosti, které se zabývají klimatizacemi, bych rozhodně doporučil firmu TRAMONTA KLIMA.
Od samého začátku byla komunikace s panem Potěšilem výborná, pracovníci byli dochvilní a profesionální. Překvapilo mě, jak se vypořádali se všemi problémy a vše po sobě uklidili.
Pokud potřebujete klimatizaci, neváhejte se obrátit na tuto společnost.
Budete stejně spokojeni jako já.

Miroslav Fris

Velká spokojenost s montáží.

Radek Makovíny

Spokojenost jak s obchodním zástupcem firmy, který profesionálně poradil a vše zajistil, tak se samotnou realizací. Maximální péče o zákazníka. Dále pak montáž, která proběhla rychle a čistě. Technici opět profesionální přístup, místnost před montáží zakryli, tak aby nedošlo k poškození podlahy, nábytku atd.. Po dokončení nás seznámili s funkcemi zařízení a jak se o ně starat. Po jejich odchodu jsem nemusel vůbec uklízet. Děkujeme.

Jan Hřebačka

Vše proběhlo bez problémů, skvělá domluva, rychlá a bezproblémová instalace. Vše funguje perfektně.

Libor Šíp

Děkuji za profesionálně provedenou instalaci. S Vašimi techniky jsem byl velmi spokojen. Obzvláště oceňuji jejich profesionální přístup, velkou ochotu a kompetenci při řešení problémů. Až budu řešit instalaci tepelného čerpadla, vím, na koho se obrátit.

Lubomír Šaroch

Velká spokojenost s firmou Tramonta Klima při objednání a instalaci klimatizace do panelákového bytu, a to z těchto důvodů:

– rychlé a věcné jednání s erudovaným obchodním zástupcem Tomášem Potěšilem, který mi poskytl cenné rady k umístění venkovní a dvou vnitřních jednotek klimatizace;
– vstřícnost při žádosti o změnu termínu montáže z důvodu zahnízdění rehka domácího v lodžii bytu (za což je rodinka rehků se dvěma mladými určitě vděčná);
– montážní parta firmy přijela v dohodnutém čase a bylo vidět, že je zkušená a perfektně sehraná;
– před montáží vše zakryli fólií a při práci postupovali s ohledem na byt tak, aby nedocházelo k většímu zaprášení (vysavač neustále při ruce);
– klimatizace po zapojení fungovala tzv. na první;
– rovněž jsem byl spokojen s dostatečným zaškolením obsluhy a údržby klimatizačních jednotek.

Firmu Tramonta Klima bych určitě doporučil!

Daniel Parák

Domluva, instalace vše na jedničku. Tramontu doporučuji!

Ivo Šťástka

Jako vždy perfektní práce, díky…

Jaroslav Vyštein

Profesionální přístup, technické znalosti, výborná komunikace s individuálním přístupem k potřebám zákazníka. Práce provedeny v dohodnutém čase bez jakýchkoliv problémů s materiálem, vše připraveno podle dané zakázky. Nemám nic, co bych mohl vytknout. Montáž prováděla skupina technických pracovníků, která výborně reprezentuje vaši společnost. Můžu všem doporučit, vše odpovídá i vaší prezentaci na webových stránkách. Děkuji.

Jaroslav Vecheta

S provedením i komunikací jsem byl naprosto spokojený.

Martin Svoboda

Výborně fungující firma od zpracování nabídky, návštěvy technika až po samotnou realizaci klimatizace.
Řemeslníci provedli montáž klimatizace velmi elegantně s minimem sekání v bytě a vše po sobě také zednicky začistili.
Ochota, slušná komunikace se zákazníkem, zručnost.
Jsem maximálně spokojen, další klimatizaci budu řešit opět s Tramonta Klima.
Děkuji.

Arnošt Smolný

Firmu Tramonta jsem si vybral na základě velmi dobrých referencí. Pan Hrad se mnou projednal moji představu a navrhl vhodné řešení. Je to odborník na svém místě, velmi příjemný a ochotný. Obratem jsem obdržel cenovou nabídku a po jejím potvrzení jsme se dohodli na termínu realizace. Od odeslání poptávky do realizace vše trvalo cca 1,5 měsíce. Realizace proběhla k mé maximální spokojenosti. Technici firmy pan Suchý a Kulich zakryli vybavení místnosti ochrannými fóliemi, poradili technické řešení vzhledem k prostoru, po dokončení vše na čisto uklidili. Chtěl bych jim ještě jednou touto cestou moc poděkovat, včetně pana Hrada. Firmu Tramonta Klima můžu jen vřele doporučit.

Michaela Filipi

Vřele doporučuji, naprostá spokojenost. Komunikace bez problémů, profesionální přístup, rychlá montáž. Technici si po sobě uklidili.

Ivan Pecka

Velká spokojenost s průběhem realizace zakázky klimatizace ve třech bytech.

Mohu jen doporučit, opravdu sehraná partička „profíků „!

Ještě jednou díky a rádi se na vás zase příště obrátíme.

Libor Smažík

Firmu mohu, doporučit. Montáž klimatizace v nebytovém prostoru nebyla jednoduchá, ale vše proběhlo bez problémů. Zaměstnanci se chovali profesionálně od A do Z.

Tomáš Říha

Profesionální přístup a precizní kvalita odvedené práce! Doporučuji!

Václav Štancl

Všechno v pořádku, s dojednáním objednávky i její realizací jsem byl naprosto spokojen.

Jana Šplíchalová

Firmu Tramonta Klima vřele doporučujeme. Rychlé jednání, montáž, profesionální přístup, super. Spokojenost při domluvě v provedení, pánové velice příjemní.

Moc děkujeme, perfektní služby.

Lenka Machková

Ráda napíšu pár pochvalných slov k vaší firmě.

Jednání všech, v čele s panem Potěšilem při vyřizování nabídky, přes četu pracovníků, kteří tady strávili bezmála 12 hodin, protože je zaskočila technologická složitost dřevostavby, až po elektrikáře, bylo výborné.

Vlasta Urbanová

Vše v pořádku ,mohu jen doporučit.

Jiří Coufal

V roce 2022 nám tato firma nainstalovala dvě klimatizace Toshiba. Protože jsme s nimi doposud spokojeni, tak jsme se rozhodli při pořízení tepelného čerpadla obrátit na tutéž společnost. Opět přijel pan Hrad, který nám odborně pomohl s výběrem vhodného zařízení. Montáž proběhla v dohodnutém termínu za cca 5 hodin práce. Instalace stejně jako minule byla provedena čistě s veškerým zednickým zapravením a vyluxováním. Pracovníci byli velmi slušní, s panem šéfmontérem se hezky povídalo, ochotně vše vysvětlil. Platili jsme až po dokončení zakázky. To ostatní ukáže čas.

Karel Skipala

Naprosto profesionální přístup. Montážní parta odvedla skvělou řemeslnou práci a ještě po sobě dokonale uklidila.

Radek Knol

U zakázky jsem přímo nebyl, nicméně dle informací kolegů z lékárny se pánové chovali naprosto skvěle a maximálně vycházeli vstříc, aby nebyl omezen provoz na prodejně lékárny. Takže za nás velká pochvala!

Jana Soukupová

S firmou Tramonta Klima jsem byla velice spokojená. Výborná komunikace s panem Potěšilem o realizaci zakázky a technici byli milí a profesionální. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Josef Jeníček

Super jednání jak při návrhu zakázky, rychlosti vyřízení tak při samotné realizaci. Doporučuji „Tramontu Klima“.

Pavel Holubec

Profesionální přístup a provedená práce. Naprostá spokojenost.

Volcano Complex Kavka

Instalace tepelného čerpadla a klimatizace na našem objektu proběhla opět k naprosté spokojenosti. Veškeré termíny byly dodrženy a montáž proběhla bez omezení provozu… Skvělá práce pod vedením pana Ondráčka. Příprava zakázky a i samotný dohled nad realizací byla skvěle komunikovaná s panem Potěšilem.
Děkuji a těším se na další spolupráci, Thomas Kavka – Volcano Complex

Alena Netolická

Od firmy máme nainstalovanou klimatizaci ve třech místnostech. Jsem velmi spokojená s jednáním a zpracováním nabídky realizace. I samotná instalace proběhla v domluveném termínu, vše klapalo. Přijeli dva montéři, naprosto soběstační, velmi slušní. Nábytek, podlahy zakryli fólií, vše po sobě uklidili. S provedením jsem velmi spokojená, jak bylo domluveno, tak bylo provedeno. Firmu rozhodně doporučuji.

Martina Mudruňková

Vše bylo OK. Vstřícný přístup při objednávce, nabídce i instalaci. Firmu velmi ráda doporučuji.

Miroslav Dvořák

Děkuji firmě za skvěle odvedenou práci při instalaci multifunkční klimatizace Toshiba. Po objednání byla rychlá realizace, montážní pracovníci provedli instalaci velmi kvalitně, čistě a vše po ukončení prací uklidili. Proto mohu tuto firmu všem zákazníkům vřele doporučit.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu