603 279 676
Upozornění: Před odesláním poptávky se prosím informujte o aktuálních termínech dodání a montáží klimatizací a tepelných čerpadel. Více zde.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 278 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Milan Maxa

Vřele doporučuji. Jednání bylo naprosto korektní, rychlá komunikace. Co bylo domluveno, to platilo. Instalace během jednoho dne.

Miloš Stibůrek

Všechno proběhlo v pořádku. Nemám žádné připomínky. Všichni pracovali výborně, snad bych ještě vyzdvihl práci toho kdo zapojoval el. rozvody a pana topenáře (neznám jména).

František Jirkovský

Není nač by si člověk stěžoval, parta chlapů, kteří nám přišli namontovat tepelné čerpadlo jsou sehraní, usměvaví a ochotní. Prostě s firmou Tramonta je radost komunikovat

Jiří Výborný

S montáží jsem byl velice spokojen, takže hodnotím za 1. Tepelko funguje bezvadně, již s nim topíme a jsme velice spokojeni.

Blanka Edrová

Úžasný přístup, skvělá komunikace a chlapci, kteří nám tepelné čerpadlo zabudovávali, byli šikovní, vše po sobě uklidili, takže nesmírná spokojenost. Těšíme se, jak budeme mít doma příjemnou tepelnou pohodu.
Firma TRAMONTA KLIMA ……..určitě nejlepšíííííí

Irena Křepinská

Jsme velmi spokojeni s instalací tepelného čerpadla. Profesionální přístup, s jakým jsem se dlouho nesetkala. Termín jsme měli domluvený měsíce dopředu, dva dny předem jsem dostala SMS s připomenutím, pracovníci přijeli v přesně domluvený čas, práce byla provedena sehraným týmem pečlivě a přesně a nezůstalo nikde ani smítko. Nepřekvapilo by mě, kdyby umyli i okna:). Oceňuji i podrobné vysvětlení provozu čerpadla a následnou pomoc se změnou tarifu u dodavatele elektřiny. Děkuji.

Alena Šlechtová

Montáž tepelného čerpadla proběhla přesně podle sepsané smlouvy.
Pracovníci firmy byli profesionální, rychlí, komunikativní a ochotní.
Byli jsme naprosto spokojení, TČ hřeje a můžeme Vaši firmu jen doporučit!

Jan Krejcar

Pro bohužel složitou situaci na trhu s klimatizacemi a tepelnými čerpadly byla delší doba realizace zakázky cca 3-4 měsíce. Ale na to jsme byli upozorněni.
Komunikace s obchodním zástupcem byla vynikající, všem nám vyšel vstříc a vše nám vysvětlil.
Realizace na místě s montážní skupinou, komunikace byla výborná, vše bylo vysvětleno a otázky zodpovězeny. Vlastní realizace byla na domluvě k celkové spokojenosti zákazníka.
Při realizaci se mi nelíbilo:
1) že muselo dojít (chybou montéra) k napojení zaizolovaného měděného potrubí (svarem), ale snad to bude v pořádku držet.
2) že se dle mne docela plýtvalo instalačním materiálem (elektrické kabely a zaizolované měděné potrubí).

Dana Starovičová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice profesionální a rychlé vyřízení naší objednávky hlavně p. Stěpánu Hradovi. Současně patří dík i montážní partě, která u nás montáž prováděla. Děkujeme.

Petr Jirásek

Píšu zde s menším odstupem druhou recenzi (k instalaci na konci června). Rád bych vyzdvihl ještě jednu podstatnou pozitivní zkušenost s firmou: myslím, že nejlépe člověk firmu pozná, když se objeví nějaký nečekaný problém. U nás se to stalo a musím říci, že TRAMONTA KLIMA se zachovala ukázkově vstřícně, k řešení se hned jasně zavázala, zanedlouho přišla se zcela vyhovujícím termínem řešení nápravy (z jejich strany šlo o docela nemilou situaci, kdy museli vyměnit bojler na vodu) a v tomto termínu celou věc také bezvadně vyřešili. Toho si zvlášť považuji, velké díky!

František Horník

Od prvotního jednání až po samotnou realizaci zakázky naprostá spokojenost. Vše probíhalo velice profesionálně. Firmu Tramonta Klima rozhodně doporučuji.

Kamil Moravec

Přesná a jasná komunikace od poptávky přes objednávku po instalaci.
Ráno přijely 2 party (TČ a instalatéři), práci odvedli kvalitně, rychle a čistě – profíci. Odpoledne už běžela teplá voda do systému.
Zatím maximální spokojenost. Mám zkušenost již s jednou instalací od jiné firmy, tak jsem zvědav na první sezónu 😉

Marie Demková

Vše proběhlo v úplném pořádku.

Petr Sysel

Dne 18.8. 2022 u nás proběhla montáž TČ+TUV, vše proběhlo nad naše očekávání od komunikace s panem Potěšilem až po konečnou realizaci skvělou partou techniků. Montáž proběhla během jednoho dne, parta techniků odjížděla, nám již tekla teplá voda a bylo uklizeno.
Firmu TRAMONTA KLIMA mohu jen doporučit.

Jiří Coufal

Vypracovaná nabídka byla přehledná se třemi variantami klimatizace. Před montáží mi byla doporučena úprava mých původních představ s vysvětlením důvodů, na což jsem přistoupil a výsledek je na pohled mnohem hezčí než mnou zamýšlený. I zednické práce provedeny profesionálně, montéři sympatičtí, ochotně vysvětlili obsluhu. Jak to bude fungovat, ukáže čas. Zatím jsem spokojen.

Jitka Sotonová

Naprosto profesionální výkon. Děkujeme.

Marek Bartheldi

Celková spokojenost s realizací zakázky, veškeré parametry objednávky dodrženy.
Teď už jen doufat, že TČ bude úsporné, jak bylo slibováno.

Martin Linhardt

Velká spokojenost od samého počátku realizace zakázky na pořízení tepelného čerpadla a profesionální přístup všech pracovníků, kteří se na zakázce podíleli.

Petra Valentová

Instalace zařízení proběhla naprosto v pořádku. Pánové z Tramonta Klima byli milí a šikovní. Podlahy a nábytek si zakryli igelitem, aby neudělali nepořádek. Vše proběhlo velmi rychle. Děkujeme.

Radek Ouzký

Vřele doporučuji, firma má velice slušné jednání, co se dohodneme, tak to platí a funguje i zpětná vazba. Celková montáž proběhla rychle a profesionálně.

Michaela Mladá Boleslav

Perfektní, vřele doporučuji. Jednání na vysoké úrovni. Návrh umístění dvou klima a samotná montáž, která proběhla během jednoho dne. Velice čistá, rychlá a kvalitní práce. Pánům nelze nic absolutně vytknout. Tuto firmu bych vybrala znovu i do budoucna.

Aleš Vašata

Čistá práce bez problému. Jsem spokojený.

Silvie Kovářová

Byla jsem velice spokojená jak s návrhem, tak s provedením a i s cenou. Pan Hrad je profesionál a i celý realizační tým. Za jeden den bylo namontováno a uklizeno. Vše vysvětlil, dodal podklady pro ČEZ a i tam vše proběhlo bez komplikací. Na ČEZu mi bylo řečeno, že tato firma je bezproblémová, vše zajistí – mají s ní ty nejlepší zkušenosti.

Leonard Basovník

Zakázka byla realizovaná v dohodnutém termínu. Pracovníci firmy odvedli profesionální práci. Montáž klimatizace provedli přesně dle přání zákazníka. V průběhu montáže udržovali pořádek a po skončení vzorně uklidili.

Severyn Romaniv

Již třetí zakázka, realizovaná najednou ve dvou naších ordinacích, po dvou letech od té poslední. Dohodnuto na dva telefonáty a dva maily, vše dodrženo, vše precizně a čistě provedeno během jednoho dne. Je vidět, že tato firma dlouhodobě drží nejvyšší standard.

Šárka Horáčková

Moc děkujeme za profesionální práci a příjemnou komunikaci. Určitě vás budeme doporučovat, velká spokojenost.

Markéta Dyllong

100% spokojenost s průběhem celé zakázky:
rychlá reakční doba
jasná nabídka
bezproblémová realizace přesně dle domluvy
vysoká odbornost týmu
velmi příjemný, vstřícný, ochotný a kompetentní poradce / obchodní zástupce

Martina Brázdová

Profesionální přístup, dodržení domluvených podmínek. Děkujeme.

Petr Jirásek

20. 6. 2022 nám Tramonta Klima instalovala tepelné čerpadlo v menším RD v Praze 9 – Satalicích. Vše proběhlo nad očekávání, ráno přijela sympatická sehraná parta, večer nám už během chvíle čerpadlo ohřálo plný bojler vody 🙂 Doporučení souseda, který shodou okolností firmě připravoval reklamu, i výborné recenze nezklamaly, můj dojem z firmy je od prvního kontaktu výborný, kromě profesionality při montáži se mi líbí jejich hodně nadprůměrná celková flexibilita a ukázkově slušné a vstřícné jednání. U nás pánové navíc řešili obětavě specifický problém s omezeným prostorem v koupelně, velké díky za skvělé, už docela tvůrčí řešení! Máme opravdu hodně dobrý pocit z toho, že pánové evidentně chtěli odvést co nejlepší práci, protože je to prostě i opravdu uspokojuje. Naše zvláštní díky patří skvělému panu Lukáši Hromádkovi, hned, jak jsem ho ráno uviděl, věděl jsem, že to bude dobré a během dne se to jen dál potvrzovalo – naprosto výjimečná profesionalita, ochota, jednání, díky! S panem obchodníkem Tomášem Potěšilem vše OK, výborná rychlá domluva, moc díky za přenechání dřívějšího odřeknutého termínu.

Jana Endrychová

Pěkná práce, čisto po provedení zakázky, příjemní technici, celková spokojenost.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • BASF logo
 • Bramac logo
 • Cerea logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Foxconn logo
 • Hotel Jalta logo
 • Manag logo
 • Profi credit logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • Synthesia logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu