5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 333 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Josef Málek

Vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Klimatizace funguje. Doporučuji všem, co chtějí kvalitní klimatizaci.

Dagmar Remešová

Perfektní jednání, rychlé vyřízení objednávky a perfektní práce montérů. Moc děkuji.

Michal Pavelec

Naprostá spokojenost, rychlé vyřízení zakázky, dodržení cenové nabídky, doporučuji.

Vladimír Ponechal

Byl jsem velmi spokojen. Profesionální přístup, rychlé vyřízení. Děkuji.

Volcano Complex

Řešili jsme opravu stávajícího zařízení VZT a musíme říct, že ať se jednalo o starší zařízení, technici vyřešili veškeré nedostatky zařízení a uvedli jej opět do repasovaného stavu. Velká spokojenost, jak akce a termíny probíhaly.

Valerie Minářová

Ráda bych vyzdvihla velmi profesionální práci při provedení instalace klimatizace. Průběh celé zakázky probíhal velice rychle, ať už komunikace s firmou, tak i samotná realizace projektu.

Pavel Rubín

Instalace klimatizace – úvodní komunikace se zástupcem společnosti výborná, vše probíhalo podle naší domluvy. Vlastní instalace přesně dle našich specifických požadavků, během dvou dnů nainstalovaná jedna vnější a tři vnitřní jednotky, vše uklizeno, uvedeno do původního stavu, před instalací, přesto, že se nijak neprášilo, veškeré vnitřní vybavení zakryto folií, bez jediného problému. Doporučuji.

Barbora Žemličková

S firmou Tramonta jsme velice spokojeni. Komunikace byla rychlá a příjemná. Realizace nad očekávání rychlá. Pracovníci byli moc milí a svědomití. Můžeme vřele doporučit.

Monika Obršálová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice profesionální přístup a rychlé vyřízení naší objednávky, hlavně p. Hradovi. Současně patří dík i pracovníkům, kteří klimatizaci instalovali. Byli šikovní a rychlí.
Firmu Tramonta Klima vřele doporučuji.

Václav Boháč

Komunikace, rychlost vyřízení objednávky, montáž, vše proběhlo v pohodě, tak, jak jsme se předem domluvili. Za mě naprostá spokojenost. Ještě jednou děkuji.

Jirka Štefan

Rozhodli jsme se pro multisplitovou klimatizaci Daikin do rodinného domu. Nejprve proběhla konzultace a návštěva na místě, kde bylo sděleno co a jak se bude montovat a jestli se to shoduje s našimi potřebami. Následně proběhl výběr vhodných klimatizací a následovala cenová nabídka. Klimatizaci jako takovou zatím nemohu hodnotit, mám ji 3 dny, ale montáž proběhla bez jakéhokoliv problému, montážnící byli precizní, slušní, šikovní, poradili si i s montáží, která nebyla úplně jednoduchá a nakonec po sobě i uklidili. Nikde nejsou žádné kabely, díry, apod., vše krásně schovali do zdi. Místo po sobě zapravili, není potřeba žádných oprav nebo dodělků. Musím vyzdvihnout absolutně profesionální přístup od začátku až do konce realizace včetně dodržení domluveného termínu a ochoty všech poradit a zodpovědět otázky. Montáž byla svižná, rychlá a precizně odvedená. Příští rok budeme dodělávat spodek domu, takže volba pro klimatizaci je jasná. Tuto firmu mohu jen a jen doporučit.

Roman Liebich

Firmu Tramonta jsem si vybral na základě kladných referencí na netu… Je potřeba říci, že kladné reference nelhaly, po odeslání žádosti jsem byl velmi rychle kontaktován a poté navštíven p. Hradem, který udělal zaměření s cenovými nabídkami, které jsme přijali a za 3 týdny proběhla montáž 2 klim. jednotek v našem domku… Montážní parta odvedla perfektní práci včetně úklidu, proto mohu firmu Tramonta doporučit. Děkuji za odvedenou práci.

Vojtěch Bezvald

S realizací zakázky jsem byl velice spokojen. Vše probíhalo bez problémů a komunikace byla profesionální.

Sergei Vasilyev

Objednal jsem si do svého bytu multi-splitovou klimatizaci Toshiba. Společnost Tramonta Klima jsem si z mnoha nabídek vybral kvůli vynikající slevě, flexibilnímu přístupu k mým požadavkům a velmi příjemné komunikaci s jejími zaměstnanci. Tuto firmu všem doporučuji.

Martin Vlášek

Maximální spokojenost s celým průběhem zakázky. Velmi rychlé a profesionální jednání od první nabídky až po samotnou realizaci. Firmu Tramonta Klima mohu jen doporučit!

Jaroslav Kaura

Zakázka byla realizována v krátkém termínu bez jakýchkoliv problémů, přístup montážních pracovníků byl profesionální, velmi ochotný a vstřícný.
Tuto firmu mohu opravdu doporučit.

Karel Lukeš

Profesionální přístup, rychlá realizace včetně úklidu.

Tomáš Paták

Skvělé úvodní jednání a návštěva skrz konzultaci, profesionální přístup i během montáže – a i když se vyskytly drobné problémy (což se může stát vždy, všude a všem – přeci jenom, i NASA si vyslechla „Houstone, máme problém“), tak veškeré operativní jednání, řešení, přístup na 1*** (za mě právě v případě jakýchkoliv problémů člověk zjistí, s kým jedná – právě skrz to, jak se daná strana zachová, přistoupí k problému apod.). Velmi oceňuji i to, že při samotné realizaci nebyl absolutně problém změnit plány, které jsem si na poslední chvíli vymyslel – borci se zamysleli, probrali, vymysleli a realizovali. Velké díky a rád budu doporučovat u známých 🙂

ps: zasekání vedení do zdi a následné zapravení super – stačí jenom přejet válečkem 🙂

Lukáš Svoboda

Od prvního kontaktu po realizaci za necelý měsíc.
Montáž rychlá a bezproblémová.
Maximální spokojenost. A pokud se mě někdo bude ptát, určitě firmu doporučím.

Jiří Mach

S realizací zakázky jsme byli spokojeni. Při úvodní schůzce nám pan Štěpán Hrad doporučil vhodný počet a umístění vnitřních jednotek.
S termínem realizace se přizpůsobili období, kdy jsem u realizace mohli celý den být osobně, což bylo oboustranně výhodné.
Ač se v průběhu realizace stalo, že montér nechtíc při vrtání narušil vnitřní elektrický rozvod, firma se s tím vypořádala se ctí a vše v průběhu plánovaného času montáže opravila a to velmi profesionálně.

Vladimír Jebavý

Montáž tepelného čerpadla proběhla rychle a k mé plné spokojenosti. Pracovníci si poradili se všemi nástrahami mého rodinného domku a zvláště pak chci vyzvednout zapravení všech prostupů a celkový úklid po realizaci zakázky.
Doufám, že má spokojenost bude i po následující topné sezóně.

Pavel Švanda

Jsem velmi spokojen s realizací zakázky.
Firmu Tramonta Klima srdečně doporučuji.

Ivo Šťástka

Od prvního oslovení firmy máme klimatizaci na rodinném domě namontovanou do 14 dnů. Perfektní.

Jiří Starý

Jsem velmi spokojen jak s montáží tak s přístupem pracovníků.

Božena Ležovičová

Rychlé, solidní jednání. Funkčnost zatím dobrá. Používáme krátce.

Josef Ešpandr

Na Vaši firmu jsem narazil náhodou a byla to trefa do černého. Od návrhu až po realizaci perfektní přístup, komunikace a rychlost vyřízení byla super. Pracovníci, kteří prováděli samotnou montáž, jsou to skutečně profesionálové. Montáž tak proběhla naprosto perfektně a navíc po nich nezbylo jediné smítko nepořádku. Fakt skvělá práce.
S výsledkem jsem hodně spokojený.
Děkuji.

Vladimír Podolský

Včera 11. 7. 2023 byla u mě doma dokončena zakázka – instalace klimatizace.
Za průběh celé akce chci poděkovat jak panu Hradovi, tak montážní partě, která zakázku prováděla.
Montážníci a vedoucí Hrad přijeli po oba dny montáže dle dohody na čas.
Práce proběhla v časové ose dle domluvy. Byť se vyskytly problémy se zapojením elektřiny, montáž byla ukončena až po odstranění problémů.
Chci také ocenit chování a jednání montážníků, kteří u nás byli. U tak mladých lidí to není vždy pravidlem.
Děkuji.

Alena Brussmannová

Kompletní přístup spol. TRAMONTA KLIMA se mi velmi líbil. Vstřícný přístup obchodního zástupce p. Potěšila, který se přijel do bytu podívat, ochotně vysvětlil vše potřebné týkající se výběru klimatizace. Následně zaslal nabídku a moje objednávka byla vyřízena rychle. Montáž proběhla během jednoho dne. Oba pracovali velmi rychle a dobře, nábytek a vše potřebné zakryli a po skončení vše dali do původního stavu. Zatím jsem spokojena a děkuji. Tuto společnost mohu jen doporučit.

Radek Kutil

Naprostá spokojenost. Výborná parta, která přesně ví, co má dělat. Ve všech ohledech vyšli maximálně vstříc a vše dopodrobna vysvětlili, jak funguje.
Takže stoprocentně doporučuji!

Eva Moravcová

Spolupráce s vaší firmou byla perfektní, pracovníci pracovití a s dobrou náladou, vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Děkujeme.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu