603 279 676
Upozornění: Vzhledem k množství aktuálně nasmlouvaných zakázek je termín dodání a montáže klimatizací cca 8 týdnů od závazného objednání.

Recenze zákazníků

Jaromír Prokop

Spolupráci na přípravě i realizaci zakázky na montáž TČ hodnotím velice kladně a mohu doporučit ostatním zákazníkům.

Jaroslava Dotlačilová

Dobrý den, byla jsem spokojena s perfektním, profesionálním a vstřícným přístupem pracovníků, kteří mi prováděli montáž čerpadla.

Aleš Záděra

Vše proběhlo naprosto skvěle.
Je vidět, že jste profi firma včetně skvělých a šikovných montérů. Vřele doporučuji všem. Ještě jednou děkujeme.
Hezký den celému týmu Tramonta Klima

Monika Pilařová

S realizací jsme byli spokojeni, vše proběhlo, jak bylo avizováno. Vše řádně uklizeno, kdyby takových firem bylo více. 🙂

FC Nasavrky

Realizace vytápění/klimatizací v kabinách fotbalového hřiště proběhla bez problémů, termín dodržen přesně dle smlouvy. Po práci vše uklizeno a seznámeno s obsluhou… Maximální spokojenost a můžeme doporučit!

Hana Krátká

S celým průběhem zakázky jsem maximálně spokojená. Velmi rychlá reakce obchodního zástupce a skvělá instalace. Vše provedeno profesionálně, promyšleně a pečlivě. Navíc mě velmi potěšil tichý chod vnitřních i venkovní jednotky. Prostě jsem nadšena. Děkuji.

Alexandra Dvořáková

S realizací TČ v mém rodinném domku jsem velmi spokojená. Velmi oceňuji profesionální a vstřícný přístup všech. Montáž byla provedena za jediný den, což mě mile překvapilo. Byly ochotně zodpovězeny veškeré dotazy, a to s velkou trpělivostí (což také nebývá zvykem) a pak také to, že pracoviště bylo uklizeno a veškerý odpad odvezen. Také oceňuji, že při domlouvání realizace, projevil p. Hrad trpělivost s několika změnami. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vaši firmu a rozhodně ji budu doporučovat.

Ludmila Rejlová

S celým průběhem realizace zakázky jsme byli velice spokojeni. Od odborné konzultace až po samotnou realizaci bylo vše v naprostém pořádku. Vše nám bylo vysvětleno, slíbené termíny dodrženy, pracovníci po sobě vždy pečlivě uklidili a dali pozor, aby nic neponičili. Jsme moc rádi, že jsme si pro realizaci vybrali právě firmu Tramonta Klima. Můžeme všem doporučit. Moc děkujeme panu Hradovi a jeho týmu, Rejlová.

Karel Brabec

Vlastní dodání a instalace proběhlo bezvadně, výborná domluva a ochota, pečlivost a bez napáchání škod či nepořádku!

Pavel Smutný

Pozitivně hodnotím přístup spolumajitele firmy pana Karla Víška působícího v roli jednatele vždy velmi přátelským a zároveň erudovaným dojmem. Přímé jednání, naprostá dochvilnost a snaha vyjít zákazníkovi vstříc. Celkově výborný dojem dotváří rozumná cenová politika a pečliví zaměstnanci provádějící samotnou montáž TČ. Doporučuji.

Ondřej Mlejnek

Opravdu profesionální přístup, vřele doporučujeme. Jediné mínus je doba dodání (my objednávali začátkem léta, dodáno začátkem září). Firma nám montovala klimatizaci do 2 místností v řadovém RD. Vše proběhlo maximálně profesionálně, ráno přijeli, odpoledne bylo hotovo.

Josef Červák

7.10. montáž čerpadla, maximální spokojenost.

Jiří Šmíd

Velmi oceňujeme příjemné jednání, řešení problematiky umístění a vedení klimatizace v bytě a následnou rychlost montáže /vyřízení objednávky. Manželka má těžké astma s alergiemi a Tramonta Klima se na jaře (květen 2021) vstřícným a rychlým jednáním postarala o to, aby horké a dusné dny jara a léta mohla manželka prožít snadněji než v předchozích letech.

Radek Otčenáš

Dobrý den, jsme moc spokojeni jak s panem Štěpánem Hradem tak s partou chlapů, kteří u nás byli, a to prý s panem Markem, prý Lambáda a bubeník. Díky moc byli skvělí, hlavně čistota po nich.

Ondřej Mlejnek

Opravdu profesionální přístup, vřele doporučujeme. Jediné mínus je doba dodání (my objednávali začátkem léta, dodáno začátkem září). Firma nám montovala klimatizaci do 2 místností v řadovém RD. Vše proběhlo maximálně profesionálně, ráno přijeli, odpoledne bylo hotovo.

Miroslav Štusák

Pánové přijeli na minutu přesně, jak bylo dohodnuto. Instalaci vnitřní i venkovní jednotky provedli řemeslně naprosto profesionálně, stejně tak i propojení jednotek a odtoku kondenzační vody. Nebylo to úplně jednoduché, protože instalace vnitřní jednotky byla požadována téměř v rohu a bylo nutno provrtat zeď systému Durisol, což je v podstatě železobeton. Pokud práce občas vyžadovala jistou míru improvizace, i toto pánové zvládli mistrně k mojí naprosté spokojenosti. Navíc pracovali velice šetrně co se týká prachu nebo znečištění místa a po ukončení práce a ověření funkce zařízení po sobě vše uklidili. Byla to stejně precizní práce jako při první instalaci od vaší firmy asi před 5 lety. Takže stejně jako tenkrát – děkuju ještě jednou a chválím kudy chodím! S pozdravem a s přáním ať se daří M. Štusák.

Jiří Pospíšil

Jsem velmi rád, že jsem si vybral tuto firmu. Po objednání jsem sice musel dva měsíce čekat do instalace, ale stálo to za to. Já jsem doufal, že instalace proběhne dobře, manželka byla spíše skeptická ( jak to rozvrtají, atd…), ale s výsledkem jejich perfektní práce a následných zednických úprav byla i ona spokojená. Ještě jednou mnohokrát díky. Kéž by byly všechny firmy na této úrovni.

Václav Vich

Naprostá spokojenost. Pan Víšek ochotný, domluva perfektní. Tým spolupracovníků sehraný, vše po sobě uklidili 🙂 Dodrželo se všechno, tak jak bylo sjednáno. Obsluhu čerpadla vysvětlili a funguje to parádně. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme.

Jan Píša

Lehce delší „čekací doba“, ale to je dáno tím, že je o montáž od TK zájem. A to o něčem svědčí…

Jiří Novák

Vaši firmu jsem si vybral z internetu náhodou. Překvapila mě Vaše spolehlivost. Sám mám stavební firmu a Vaši přesnost, operativnost a přesnou práci Vám závidím.
Pochvala pro všechny zúčastněné!

Miloš Heřman

Komunikace a dodání bylo rychlé. Příjemné jednání, ochotní montážní dělníci. Po skončení vše uklidili a vysvětlili 🙂

Jiří Böhmert

S celým průběhem zakázky jsme byli velice spokojeni, od návrhu až po montáž. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlost a pečlivost provedené práce. Patří jim velké poděkování. Firmu doporučuji všem.

Klára Gajdušková

Všechno zafungovalo jako ve švýcarských hodinkách: od rychlé odezvy na poptávku, přes dojednání první schůzky s obhlídkou místa instalace, až po montáž a následnou instruktáž. Montéři po sobě perfektně uklidili, byli nesmírně slušní a rychlí.

Josef Konvička

Chtěl bych poděkovat společnosti Tramonta Klima za opravdu profesionální přístup a montáž klimatizace Daikin. Pan Potěšil nás skutečně potěšil. Musím říct, že řemeslníci byli dobrá parta a opravdový pracovní tým. Tak by to mělo vypadat, děkujeme!

Jarmil Fajmon

Rychlý návrh na umístění a výkony vnitřních i venkovních jednotek s ohledem na naše požadavky. Přesné dodržení domluvených termínů. Připomenutí montáže týden před domluveným termínem. Slušné seriózní všech pracovníků. Čistota při montáži. Zařízení Toshiba funguje podle podle popisu.

Jaroslava Šrámková

Naprostá spokojenost s realizací.

Roman Maryška

Byli jsme velice spokojeni. Doporučujeme!

Marek Povolný

Vynikající průběh zakázky – od návrhu řešení až po realizaci. Profesionální a vstřícný přístup.
Termín realizace je delší, ale toto bylo jasné již od začátku.
Montáž proběhla na výbornou. Obchodní zástupce se zúčastnil začátku montáže i přes to, že cestoval s rodinou na dovolenou. Montážníci aktivně navrhovali způsoby, jak montáž provést s ohledem na technické řešení a minimální zásahy do budovy. Před montáží zakryli nábytek fóliemi a po celou dobu montáže se snažili minimalizovat prach (vysávali v průběhu vrtání). Po dokončení montáže zlikvidovali veškeré obaly, zbytky materiálu a uklidili. Součástí předání bylo i zaškolení obsluhy.
Jsem rád, že jsem si k realizaci zvolil právě tuto firmu.

Mária Špesová

Velice doporučuji. Od prvotního setkání až po samotnou realizaci skvělá komunikace, poradenství ve výběru správné klimatizace. Montáž a zprovoznění proběhla rychle a zcela bez problémů.

Petr Vágner

Dne 16. 07. 2021 byla firmou Tramonta provedena dodávka a montáž klimatizačního zařízení Toshiba – venkovní jednotka a dvě vnitřní jednotky. Přesto, že klimatické podmínky kladly vysoké nároky na pracovní morálku obou vyslaných pracovníků (vedro přes 30 stupňů), jejich odborná činnost včetně instruktáže byla profesionální. Musíme vysoce ocenit nejen jejich pracovní výkon, ale i jednání se zákazníkem, které bylo příkladné. Doporučujeme. Petr a Alena Vágnerovi Hradec Králové

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • BASF logo
 • Bramac logo
 • Cerea logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Foxconn logo
 • Hotel Jalta logo
 • Manag logo
 • Profi credit logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • Synthesia logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu