603 279 676
Upozornění: Před odesláním poptávky se prosím informujte o aktuálních termínech dodání a montáží klimatizací a tepelných čerpadel. Více zde.

Recenze zákazníků

Recenzi nám zaslalo 261 zákazníků. Další recenze si můžete přečíst na Google nebo Firmy.cz.

Martin Linhardt

Velká spokojenost od samého počátku realizace zakázky na pořízení tepelného čerpadla a profesionální přístup všech pracovníků, kteří se na zakázce podíleli.

Petra Valentová

Instalace zařízení proběhla naprosto v pořádku. Pánové z Tramonta Klima byli milí a šikovní. Podlahy a nábytek si zakryli igelitem, aby neudělali nepořádek. Vše proběhlo velmi rychle. Děkujeme.

Radek Ouzký

Vřele doporučuji, firma má velice slušné jednání, co se dohodneme, tak to platí a funguje i zpětná vazba. Celková montáž proběhla rychle a profesionálně.

Michaela Mladá Boleslav

Perfektní, vřele doporučuji. Jednání na vysoké úrovni. Návrh umístění dvou klima a samotná montáž, která proběhla během jednoho dne. Velice čistá, rychlá a kvalitní práce. Pánům nelze nic absolutně vytknout. Tuto firmu bych vybrala znovu i do budoucna.

Aleš Vašata

Čistá práce bez problému. Jsem spokojený.

Silvie Kovářová

Byla jsem velice spokojená jak s návrhem, tak s provedením a i s cenou. Pan Hrad je profesionál a i celý realizační tým. Za jeden den bylo namontováno a uklizeno. Vše vysvětlil, dodal podklady pro ČEZ a i tam vše proběhlo bez komplikací. Na ČEZu mi bylo řečeno, že tato firma je bezproblémová, vše zajistí – mají s ní ty nejlepší zkušenosti.

Leonard Basovník

Zakázka byla realizovaná v dohodnutém termínu. Pracovníci firmy odvedli profesionální práci. Montáž klimatizace provedli přesně dle přání zákazníka. V průběhu montáže udržovali pořádek a po skončení vzorně uklidili.

Severyn Romaniv

Již třetí zakázka, realizovaná najednou ve dvou naších ordinacích, po dvou letech od té poslední. Dohodnuto na dva telefonáty a dva maily, vše dodrženo, vše precizně a čistě provedeno během jednoho dne. Je vidět, že tato firma dlouhodobě drží nejvyšší standard.

Šárka Horáčková

Moc děkujeme za profesionální práci a příjemnou komunikaci. Určitě vás budeme doporučovat, velká spokojenost.

Markéta Dyllong

100% spokojenost s průběhem celé zakázky:
rychlá reakční doba
jasná nabídka
bezproblémová realizace přesně dle domluvy
vysoká odbornost týmu
velmi příjemný, vstřícný, ochotný a kompetentní poradce / obchodní zástupce

Martina Brázdová

Profesionální přístup, dodržení domluvených podmínek. Děkujeme.

Petr Jirásek

20. 6. 2022 nám Tramonta Klima instalovala tepelné čerpadlo v menším RD v Praze 9 – Satalicích. Vše proběhlo nad očekávání, ráno přijela sympatická sehraná parta, večer nám už během chvíle čerpadlo ohřálo plný bojler vody 🙂 Doporučení souseda, který shodou okolností firmě připravoval reklamu, i výborné recenze nezklamaly, můj dojem z firmy je od prvního kontaktu výborný, kromě profesionality při montáži se mi líbí jejich hodně nadprůměrná celková flexibilita a ukázkově slušné a vstřícné jednání. U nás pánové navíc řešili obětavě specifický problém s omezeným prostorem v koupelně, velké díky za skvělé, už docela tvůrčí řešení! Máme opravdu hodně dobrý pocit z toho, že pánové evidentně chtěli odvést co nejlepší práci, protože je to prostě i opravdu uspokojuje. Naše zvláštní díky patří skvělému panu Lukáši Hromádkovi, hned, jak jsem ho ráno uviděl, věděl jsem, že to bude dobré a během dne se to jen dál potvrzovalo – naprosto výjimečná profesionalita, ochota, jednání, díky! S panem obchodníkem Tomášem Potěšilem vše OK, výborná rychlá domluva, moc díky za přenechání dřívějšího odřeknutého termínu.

Jana Endrychová

Pěkná práce, čisto po provedení zakázky, příjemní technici, celková spokojenost.

Jaroslav Doušek

Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se podíleli na realizaci celé zakázky. Nebyl to lehký úkol, zvláště pak, když přišlo na poměřování velice malého místa na realizaci, ale kluci se s tím poprali a vše zvládli k dokonalosti. Co si budeme povídat, mít hotovou práci během jednoho dne i s úklidem… Prostě super práce a kladné zkušenosti s firmou Tramonta Klima a jejich pracovníky budu předávat dál. Děkuji.

Pavel Berka

V červnu 2022 jsme realizovali instalaci klimatizace do cca 10 místností + 4 venkovní jednotky. Vše provedeno velmi kvalitně, včetně zapracování do omítek a finálního úklidu. Komunikace s firmou, dodržení termínů a smluvních podmínek perfektní. Firmu jsme vybírali s ohledem na jinou zakázku přede 2 lety, realizace byla rovněž perfektní. Firmu Tramonta Klima doporučuji.

Karolína Beránková

Výborná spolupráce se zástupci firmy, montáž proběhla na 1*, všichni byli velmi vstřícní.

Ing. Ivan Dittert

Zakrytí prostoru, rychlá a přesná práce, zařízení vyzkoušeno a předáno s vysvětlením funkce. Jsem spokojen.

Oldřich Vašíček

Instalace Horní Slavkov. Všem doporučuji firmu Tramonta Klima. Perfektní komunikace. Co se týče instalace tepelného čerpadla, musím jen chválit. Parta byla rychlá, pečlivá, prostě top. Všem doporučuji.

František Dvořák

Vše proběhlo dle domluvy, vlastní realizace byla rychlá a bezproblémová. Celková cena odpovídala nabídce, přestože realizace proběhla, na základě mého požadavku, až za půl roku od objednání. Doporučuji.

Leoš Beran

Spolehlivá komunikace a příprava technického řešení. Perfektní řemeslná realizace. Celkově OK.

Milan Plotek

Chtěl bych poděkovat za perfektně a profesionálně odvedenou práci. Vše proběhlo rychle a k mojí velké spokojenosti. Ještě jednou moc děkuji.

Stanislav Hladík

Profesionální i lidský přístup. Děkuji.

Jaromír Ponec

Hledal jsem firmu na instalaci klimatizace někde v okolí a reference nebyly špatné. Protože i od začátku byla výborná komunikace, tak jsem nakonec vybral firmu Tramonta. Zatím jsem přesvědčen, že jsem udělal dobře.
Termín jsme vyladili společně a instalace proběhla profesionálně a chlapi po sobě uklidili.
Takže spokojenost. Děkuji.

Pavlína Bradáčová

S vaší firmou jsme velice spokojeni. Chválíme a budeme vás všude doporučovat. Bradáčovi

Andrea Ossendorfová

Již několikátá zkušenost s firmou TRAMONTA KLIMA, opět skvělá komunikace, perfektně odvedená práce!

Tomáš Brzlínek

Doporučuji.

Tomáš Svoboda

Vše od A do Z perfektní včetně úklidu a zapravení.

Jaromír Prokop

Děkuji za perfektně zvládnutou realizaci instalace klimatizace.

Tomáš Soukenka

Rychlá a profesionální montáž. Funguje to.

Miloslav Surynek

Zvolil jsem tuto firmu již podruhé a opakovaně to byla perfektně odvedená práce. Vřele všem doporučuji.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • BASF logo
 • Bramac logo
 • Cerea logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Foxconn logo
 • Hotel Jalta logo
 • Manag logo
 • Profi credit logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • Synthesia logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu