5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

V zimě hřeje, v létě chladí

Výhody tepelného čerpadla vzduch-vzduch oceníte po celý rok. V horkých letních dnech stejně jako v zimních mrazech vám zajistí v interiéru příjemný teplotní komfort. Navíc efektivně hospodaří s energiemi a ušetří i prostor v interiéru.

V zimě hřeje,v létě chladí

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch je v podstatě klimatizace i topení v jednom.
Všechny modely v naší nabídce jsou úspornější, přitom plnohodnotnou alternativou klasické topné soustavy. Nepotřebujete kotel ani radiátory.

Instalujeme osvědčené značky Toshiba a Daikin

Specializujeme se na tepelná čerpadla Toshiba a Daikin s mnohaletou tradicí.
Mohou být instalována prakticky do jakéhokoli bytového nebo komerčního objektu.
Na základě vaší specifikace vám doporučíme vhodnou sestavu a vypracujeme nezávaznou kalkulaci včetně instalace.

Motivace mohou být různé, ale výhody tepelného čerpadla vzduch-vzduch ocení vsichni.

 • Ikona domu

  Stavím nebo rekonstruuji

  Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch v bude v našem rodinném domě nejen topit ale i klimatizovat. Navíc se obejdeme bez radiátorů a místo technické místnosti můžeme mít třeba šatnu.

 • Ikona domu

  Mám svůj dům

  Klimatizaci jsme si doteď odříkali, ale pokud tepelné čerpadlo vzduch- vzduch umí i topit, užijeme si ho celoročně. Zatopíme si levněji než s elektrickým kotlem, přitom komfortně a ekologicky.

 • Ikona panelového domu

  Bydlím v panelovém nebo činžovním domě

  Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch si užijeme nejen v létě, ale i na podzim a na jaře, kdy si zatopím, jak chci. Ne, jak se rozhodnou v teplárně.

 • Ikona fotovoltaiky

  Mám vlastní fotovoltaiku

  Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch kromě topení také klimatizuje, takže v horkých letních dnech smysluplně využije energii, které tou dobou máme nadbytek. Škoda ten komfort nevyužít.

Zákazníci se často ptají...

Tepelné čerpadlo čerpá zbytkové teplo z atmosférického vzduchu, který obsahuje využitelnou tepelnou energii i hluboko pod bodem mrazu.

Na rozdíl od tepelného čerpadla vzduch/voda, kde je tepelná energie sdílena prostřednictvím média v radiátorech nebo v podlahovém topení, tepelné čerpadlo vzduch/vzduch rozvede tepelný výkon přímo do prostoru prostřednictvím vnitřních jednotek. V podstatě se jedná o klimatizaci, která funguje oběma směry.

Pochopitelně, jako tzv. multisplit. Na venkovní jednotku může být napojeno až pět vnitřních jednotek. Každou z nich přitom můžete regulovat samostatně.

Výrazně nižší než u jiných alternativ. Ve srovnání s klasickou otopnou soustavou nepotřebujete technickou místnost s kotlem ani rozvody s radiátory. Mnohem jednodušší je také instalace – stačí jedna venkovní jednotka a odpovídající počet vnitřních.
Přesnou kalkulaci včetně instalace vám rádi vypracujeme nezávazně na míru vašemu objektu.

Velmi příznivé, až třetinové v porovnání s elektrokotlem. Další peníze navíc ušetříte při uplatnění nároku na sníženou sazbu u svého dodavatele elektřiny.

Velice rychle. Pokud se tepelné čerpadlo vzduch-vzduch instaluje do již obývaného objektu, instalace je ohleduplná k interiéru i členům domácnosti.

Ano, naše tepelná čerpadla splňují kritéria dotačních programů Kotlíková dotace a Nová zelená úsporám. Šetříte nejen svou kapsu, ale i životní prostředí, proto váš záměr podpoří stát.

Naopak. Vybírat můžete z mnoha typů jednotek. Ty designové mají ambice každý interiér dotvořit, jiné jsou skryté a prakticky neviditelné.

Každé řešení navrhnujeme na míru objektu i přání zákazníka

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch v interiéru

Podívejte se na průběh instalace tepelného čerpadla vzduch-vzduch

Vyžádejte si nezávaznou nabídku

Přesnou kalkulaci můžeme vytvořit po detailním seznámení s objektem, nicméně rádi vám touto cestou pomůžeme získat alespoň rámcovou představu o investici do kvalitního tepelného čerpadla. Máte jakýkoliv dotaz? Volejte 603 279 676.