5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Tepelná čerpadla s rychlou návratností

Efektivní vytápění rodinných domů i komerčních prostor

Tepelná čerpadla Toshiba

Představujeme moderní řešení vytápění interiéru, které potěší jak planetu, tak i vaši vlastní peněženku. Čím dříve se rozhodnete pro instalaci tepelného čerpadla, tím dříve se vám investice vrátí. A každé další zdražení energií v budoucnu přijmete s povzneseným úsměvem.

Kotlíková dotace

Vyměňte svůj neekologický a neekonomický kotel na tuhá paliva za ekologicky šetrnější tepelné čerpadlo a získejte finanční příspěvek ve výši až 80 %. Tepelné čerpadlo od nás bude splňovat kritérita programu Kotlíková dotace.

Vzduch/voda
nebo vzduch/vzduch?

Pokud neznáte odpověď na tuto otázku, nezoufejte. Naše společnost je tu od toho, aby vám při výběru pomohla a navrhla co nejefektivnější řešení. Každý z těchto typů má své klady, které jistě oceníte. Ať už jsou to nízké pořizovací náklady, možnost chlazení nebo získání snížené sazby na elektrickou energii.

Jako bychom pracovali ve vlastním bytě

Instalace probíhá tak, aby co nejméně narušila chod domácnosti nebo firmy.
Provádíme ji nanejvýš ohleduplně ke stávajícímu vybavení a samozřejmostí je také závěrečný úklid. Přesvědčit se o tom můžete v našem videu.

Mnoha lety prověřená kvalita

Máme mnohaleté zkušenosti a stabilní tým techniků. Dodáváme a montujeme značkové tepelná čerpadla Toshiba a Daikin do bytů, domů a komerčních prostor po celé ČR. Poskytujeme odborný záruční i pozáruční servis.


Připravíme vám nezávaznou nabídku

Od nového tepelného čerpadla vás dělí už jen kousek. Zavolejte nám na 603 279 676 nebo vyplňte formulář níže, připravíme vám nabídku s cenou tepelného čerpadla na míru.

  Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
  Naši klienti
  A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
   
  Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

  Novinky na našem blogu