5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Instalaci tepelného čerpadla už nemusíte odkládat

Výhodné financování zelených technologií je rychlá cesta k okamžitým úsporám na vytápění.

Tepelné čerpadlo může ušetřit významnou část nákladů na vytápění, což je při vysokých cenách energií velice lákavé řešení pro mnoho majitelů domů a bytů. Omezené úspory ovšem často investory nutí odkládat instalaci na později. Takže zatímco na tepelné čerpadlo intenzivně šetří, inflace a platby za drahé energie každý měsíc ukousnou z jejich úspor nemalou část. Společnost Tramonta Klima proto přichází s doporučením vyřešit financování s využitím výhodného úvěru u společností Essox. Více nám řekne Karel Víšek, jednatel společnosti.

Není obvyklé, aby firma zabývající se dodávkami a instalací technologií na svých stránkách zákazníkovi pomáhala řešit také otázku financování.

Co vás k tomu vedlo?

Karel Víšek: Na naše služby jsme se podívali očima zákazníků. Při vývoji cen energií mnozí začali intenzivně uvažovat o změně vytápění, ale ne každý má dostatek volných prostředků. Přitom často ani netuší, že existuje výhodný finanční produkt zaměřený právě na řešení těchto potřeb. Díky němu dosáhnou na výhodnější podmínky ve srovnání s neúčelovým úvěrem.

Proč právě Essox?

Karel Víšek: Přestože obchodní vztah mezi úvěrovou společností a zákazníkem vzniká napřímo bez jakékoli účasti naší firmy, záleží nám na tom, aby celkový dojem z nového tepelného čerpadla byl po všech stránkách pozitivní. Není tedy v našem zájmu, aby se zákazníci zadlužovali například u pochybných nebankovních společností. Essox je součástí předvídatelného bankovního sektoru, konkrétně skupiny Komerční banky a Société Générale.

Jak zákazníci reagují?

Karel Víšek: Zaznamenali jsme oživení u dříve kalkulovaných zakázek, které poměrně dlouho „spaly“. Úvěr na financování tepelného čerpadla často využívají i ti zákazníci, kteří se jinak neradi zadlužují. Uvědomují si, že čím dříve tepelné čerpadlo instalujeme, tím dříve začnou snižovat náklady na domácnost.

Jaké jsou podmínky financování?

Karel Víšek: Úvěr v rozmezí 10 000 až 700 000 Kč je úročen od 6,9 % p.a. a zákazník si ho jednoduše vyřídí online. Sám si nastaví výši měsíční splátky i dobu splácení od 6 do 120 měsíců. Stačí mu jen dva doklady a poslední dva PDF výpisy z bankovního účtu.

Jak to probíhá v praxi?

Karel Víšek: Na základě poptávky a osobní konzultace zákazníkovi navrhneme ideální řešení a vypracujeme cenovou nabídku. Pokud zákazníka zaujme, přímo z našeho webu může kliknout na úvěrovou kalkulačku společnosti Essox. Zde si online spočítá, nastaví a jednoduše online vyřídí úvěr na potřebnou částku. Účel doloží naší smlouvou o dílo o instalaci tepelného čerpadla. Po kladném vyřízení úvěr načerpá a využije na úhradu našich služeb. Veškerá komunikace i vztah zákazníka se společností Essox probíhá napřímo, tedy rychle a efektivně bez jakéhokoli prostředníka.

Jak je to s klimatizací?

Karel Víšek: Zvýhodněné financování je sice výhradně pro instalace zelených technologií určených k vytápění, ale do této kategorie spadají také tepelná čerpadla vzduch-vzduch neboli klimatizace. Tato zařízení umí jak chladit v letním období, tak vytápět v období zimním.

Kdy by se měl zákazník rozhodnout?

Karel Víšek: Na to je jednoduchá odpověď. Čím dříve, tím lépe. V druhé polovině roku se každoročně termíny dodávek prodlužují a byla by škoda přijít o následující topnou sezónu.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde