5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Příbram

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

V Příbrami, stejně jako v celém Středočeském kraji, působí naše firma TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Základní informace o naší společnosti

Rádi bychom vám blíže představili naši společnost. Jsme firma působící v oblasti klimatizací již 15 let. Za tuto dobu jsme dodali klimatizační zařízení pro více než 4 000 klientů. Sídlo naší firmy se nachází ve Slatiňanech, ale zařízení dodáváme po celé České republice, tedy i v okrese Příbram.

S naší firmou si můžete být jistí, že vám zařízení instalují odborníci. Naši zaměstnanci jsou plně vyškolení, znají aktuální trendy a mají dlouhodobé zkušenosti v oboru.

Co s námi získáte

Primárním cílem, který máme stanoven, je spokojenost zákazníka. V souladu s ním poskytujeme klientům komplexní služby. Zpracujeme vám nabídku přímo na míru vašim potřebám, která bude odpovídat specifikům daných prostor. Během realizace se nemusíte o nic starat. Před jejím začátkem zakryjeme nábytek a zařízení, aby u nich nedošlo k žádnému poškození. Po realizaci místo uklidíme a vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Také provádíme záruční a pozáruční servis.

Obrátit se na nás mohou fyzické i právnické osoby. Každému vytvoříme nabídku na míru a poskytneme komplexní servis plně vyškolenými zaměstnanci.

Jak nás kontaktovat

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím našeho jednoduchého formuláře. Na základě vaší poptávky vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci a po jejím schválení si s vámi domluvíme termín realizace.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu