5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Středočeský kraj

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Pokud bydlíte na území Středočeského kraje a máte zájem o nákup klimatizace, dovolte nám, abychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Již řadu let se zabýváme dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.

Klimatizaci od nás si již vybralo několik stovek českých domácností a firem. Některé z našich velkých klientů můžete vidět zde.

V prvé řadě nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Té se snažíme dosáhnout profesionálním přístupem, kvalitou nabízených produktů a komplexními službami.

Vybrané reference

Metrex, Kutná Hora

Ve výrobním družstvu METREX v Kutné Hoře jsme instalovali nástěnné klimatizační jednotky Toshiba. Instalace nám ve dvou lidech zabrala dva dny.

Prodejna, Vrdy - Dolní Bučice

Náštěnnou klimatizační jednotku jsme instalovali také v prodejně ve Vrdech. Instalace nám zabrala ve dvou lidech jeden den.

Co vše získáte pořízením klimatizace od nás

Každý klient je individuální. A proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. A to od chvíle, kdy si zadáte nezávaznou poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře, nebo zavoláním na telefonní číslo 603 279 676. My vám pak na jejím základě vypracujeme nezávaznou nabídku na míru, jejíž součástí budou podrobnější informace k realizaci. Navíc se s námi nemusíte o nic starat. Samozřejmostí montáže od nás je připravení místa realizace, kdy provedeme nezbytné zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jeho poškození během samotné realizace. Po zprovoznění zařízení do plně funkčního stavu následuje úklid po montáži. Nechybí ani seznámení s obsluhou a údržbou. Naše společnost vám také zajistí záruční a pozáruční servis zajištěný našimi odborně vyškolenými techniky.

Vždy nabízíme zařízení té nejvyšší kvality. Klimatizace od nás se vyznačují nízkou spotřebou, tichým chodem a moderním designem. Specializujeme se především na klimatizace značek Toshiba a Daikin, na vaše přání vám dodáme také produkty od jiných světových výrobců.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu