5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Poděbrady

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Zvažujete-li nákup klimatizace do svého rodinného domu nebo firmy, rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Naše firma dodává klimatizace nejen v Poděbradech, ale v celém Středočeském kraji.

V oblasti klimatizací působíme již 15 let. Během této doby jsme zrealizovali zakázky pro tisíce spokojených klientů. Jen v oblasti klimatizací jsme nainstalovali přes 4 200 jednotek. Ty jsme dodali jak pro fyzické tak pro právnické osoby. Některé z našich zákazníků můžete vidět zde.

Komplexní servis pro maximální spokojenost zákazníka

Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Proto dodáváme klimatizace od renomovaných výrobců klimatizací Toshiba a Daikin, které nabízejí produkty té nejvyšší kvality. Jejich standardem jsou nízká spotřeba, tichý chod, moderní design a kompaktní rozměry, které nenarušují interiér.

Klimatizace od nás můžete používat celoročně a budou vám sloužit také jako čističky vzduchu. Další výhodou je široký výběr vnitřních jednotekkazetové, kanálové, podstropní, parapetní a nástěnné.

Kromě kvalitních produktů získává zákazník také komplexní servis. Do 48 hodin od nezávazné objednávky vypracujeme pro každého klienta kalkulaci obsahující návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

Po odsouhlasení termínu realizace se již zákazník nemusí o nic starat. Před jejím začátkem provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po montáži, která je prováděna vyškolenými techniky, zajistíme úklid místa realizace a zákazníka seznámíme s obsluhou a údržbou.

Na naši firmu se mohou zákazníci obrátit také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Klimatizace od nás nejen v Poděbradech

Naše firma nepůsobí pouze v Poděbradech a blízkém okolí, ale po celé České republice. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu