5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Pelhřimov

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jsme společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. a specializujeme se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. Naše služby poskytujeme jak v Pelhřimově, tak po celé České republice. Historie naší firmy sahá až do roku 2003. Do dnešního dne jsme zrealizovali tisíce zakázek, ať již pro firmy nebo fyzické osoby.

Spokojenost zákazníka na prvním místě

Svoji filozofii jsme postavili na primárním cíli, kterým je spokojenost zákazníka. Té dosahujeme využitím našich zkušeností, odborností, kvalitními produkty a komplexním servisem. Před každou realizací provádíme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po samotné realizaci místo instalace uklidíme a klienty seznámíme s obsluhou a údržbou. Obrátit se na nás lze také v případě potřeby záručního i pozáručního servisu.

Zákazníkům poskytujeme ty nejkvalitnější produkty. Specializujeme se na klimatizace světových výrobců Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat klimatizaci jiných značek.

Moderní klimatizace od nás

Najdeme pro vás to nejvhodnější zařízení, které bude splňovat vaše požadavky a zároveň vyhoví specifikům daných prostor. Klimatizace, které dodáváme, splňují ty nejvyšší standardy dnešní doby. Samozřejmostí je tichý provoz, nízká spotřeba a moderní design. Klimatizace fungují jako čističky vzduchu, který zbavují škodlivých látek a snižují vlhkost v místnosti.

Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci

Jste z Pelhřimova nebo blízkého okolí a máte zájem o pořízení klimatizace? Potom stačí, když nás budete kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Na základě vaší nezávazné poptávky vám zpracujeme kalkulaci na míru.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu