603 279 676

Klimatizace Vysočina

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Pokud hledáte na Vysočině firmu, která se zabývá dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek, nacházíte se na správných internetových stránkách.

V této oblasti působí TRAMONTA KLIMA, s. r. o. již řadu let, během kterých zrealizovala stovky zakázek nejen pro fyzické osoby a celou řadu firem.

Výběr, montáž a servis klimatizací na Vysočině

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby, zahrnující nalezení optimálního řešení pro daný prostor, odbornou montáž a následný servis. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb můžeme dosahovat našeho předního cíle, kterým je spokojenost zákazníka.

Stojí za námi mnohaleté zkušenosti v oboru a velké množství zrealizovaných zakázek. Nalezneme nejvhodnější řešení do vašich prostor, s ohledem na nízkou spotřebu, nízkou hlučnost zařízení, ale také moderní design.

Myslíme na vaši spokojenost už při samotné montáži, jejíž součástí je příprava, aby nedošlo k žádnému poškození zařízení a samozřejmostí je také úklid po montáži. Seznámíme vás s obsluhou a údržbou zařízení a v případě potřeby provedeme záruční a pozáruční servis.

Naší specializací je dodávka a montáž klimatizací značky Toshiba, ale na přání zákazníka můžeme dodat také produkty od jiných světových výrobců.

Prodej a montáž klimatizačních jednotek nejen na Vysočině

Dodávku a montáž klimatizací zajistíme nejen na Vysočině a v rámci Pardubického kraje, ale i po celé České republice. V případě zájmu si nechte zpracovat nezávaznou nabídku na míru, prostřednictvím našeho formuláře, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 603 279 676.


Naši klienti

Novinky na našem blogu