5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Vysočina

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Pokud hledáte na Vysočině firmu, která se zabývá dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek, nacházíte se na správných internetových stránkách.

V této oblasti působí TRAMONTA KLIMA s. r. o. již řadu let, během kterých zrealizovala stovky zakázek nejen pro fyzické osoby a celou řadu firem.

Výběr, montáž a servis klimatizací na Vysočině

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby, zahrnující nalezení optimálního řešení pro daný prostor, odbornou montáž a následný servis. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb můžeme dosahovat našeho předního cíle, kterým je spokojenost zákazníka.

Stojí za námi mnohaleté zkušenosti v oboru a velké množství zrealizovaných zakázek. Nalezneme nejvhodnější řešení do vašich prostor, s ohledem na nízkou spotřebu, nízkou hlučnost zařízení, vysokou energetickou účinnost, ale také moderní design.

Myslíme na vaši spokojenost už při samotné montáži, jejíž součástí je příprava, aby nedošlo k žádnému poškození zařízení a samozřejmostí je také úklid po montáži. Seznámíme vás s obsluhou a údržbou zařízení a v případě potřeby provedeme záruční a pozáruční servis.

Naší specializací je dodávka a montáž klimatizací značek Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat také produkty od jiných světových výrobců.

Vybrané reference

Cerea, Havlíčkův Brod

Na pobočce společnosti Cerea v Havlíčkově Brodě jsme instalovali nástěnnou klimatizační jednotku Toshiba. Ve dvou lidech nám instalace zabrala jeden den.

Tenisová hala, Humpolec

V Humpolci jsme v místní tenisové hale instalovali potrubní klimatizační jednotku Toshiba. Ve třech lidech nám instalace zabrala tři dny. Celkově nám realizace zakázky od prvotního kontaktu s klientem po samotnou instalaci zabrala 2 měsíce.

Rodinný dům, Havlíčkův Brod

Ve dvou lidech jsme za dva dny nainstalovali nástěnnou klimatizační jednotku Toshiba v rodinném domě v Havlíčkově Brodě.

Prodej a montáž klimatizačních jednotek nejen na Vysočině

Dodávku a montáž klimatizací zajistíme nejen na Vysočině a v rámci Pardubického kraje, ale i po celé České republice. V případě zájmu si nechte zpracovat nezávaznou nabídku na míru, prostřednictvím našeho formuláře, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 603 279 676.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu