5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Mělník

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. Klimatizace dodáváme nejen na Mělníku, ale v celém Středočeském kraji.

Během naší 15leté historie jsme nainstalovali přes 4 200 klimatizačních jednotek. Našimi zákazníky jsou fyzické i právnické osoby. Některé z nich můžete vidět zde.

Kvalitní klimatizace na Mělníku a okolí

Klimatizace od nás uspokojí požadavky i těch nenáročnějších klientů. Zaměřujeme se na značky Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat produkty i od jiných světových výrobců.

Dbáme na to, aby klimatizace od nás byly té nejvyšší kvality. Samozřejmostí je jejich nízká spotřeba, tichý chod, moderní design a kompaktní rozměry nenarušující interiér. Zařízení je možné používat celoročně (pro chlazení i topení), a zároveň fungují jako čističky vzduchu.

Zákazník má na výběr ze širokého provedení vnitřních jednotekkazetové, kanálové, podstropní, parapetní a nástěnné.

Co vše získává zákazník, když si vybere klimatizaci od nás

Zákazník je u nás na prvním místě. Od nezávazné poptávky je mu do 48 hodin vypracován návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

Naše služby ocení klienti i během instalace. Před jejím začátkem proběhne zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po montáži, kterou zajišťují vyškolení technici, je zajištěn úklid místa realizace a zákazník je seznámen s obsluhou a údržbou.

Dále provádíme záruční a pozáruční servis.

Jak nás kontaktovat

Naše firma nepůsobí pouze na Mělníku, ale po celé České republice. V případě, že chcete vytvořit kalkulaci na míru, stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu