5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Kladno

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Vítejte na stránkách naší společnosti TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se zabývá instalací klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na jejich dodávku, montáž a servis, a to nejen v Kladně, ale po celé České republice.

Na českém trhu působíme od roku 2003. Během těchto let jsme zrealizovali tisíce zakázek. Našimi klienty jsou fyzické osoby i velké firmy. Na některé z našich klientů se můžete podívat v sekci reference.

Proč si pořídit klimatizaci od nás

První výhodou je to, že působíme na Kladně a blízkém okolí.

Dále vám kromě mnohaletých zkušeností a odborně vyškoleného personálu přinášíme kvalitní klimatizace od výrobců Toshiba a Daikin. Tyto klimatizace se vyznačují nízkými náklady na provoz, tichým provozem a moderním designem. V případě preferencí jiného výrobce můžeme dodat i jiná zařízení. Naším primárním cílem je vaše spokojenost.

V případě, že si u nás zadáte nezávaznou poptávku, vypracujeme vám návrh řešení na míru vašim požadavkům. Ten bude zároveň odpovídat specifikům místa realizace.

Samotnou realizaci vám co nejvíce zjednodušíme. Nebudete se muset o nic starat, my se postaráme za vás. Před realizací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození během instalace. Po instalaci místo uklidíme a seznámíme vás o obsluhou a údržbou. Obrátit se na nás můžete také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Jsme tu pro vás v Kladně i blízkém okolí

Pokud vás naše firma zaujala, budeme rádi, když se na nás obrátíte s nezávaznou poptávkou. Tu nám můžete zavolat na telefonní číslo 603 279 676 nebo ji zadat prostřednictvím našeho jednoduchého formuláře. My se vám na jejím základě ozveme s nezávaznou kalkulací.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu