5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Jihlava

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Nejen v Jihlavě, ale po celé České republice, nabízíme dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. V tomto oboru působí naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. již 15 let, během kterých dodala více než 4 000 klimatizačních zařízení.

Řídíme se jedinou filozofií, kterou je spokojenost zákazníka. Snažíme se proto najít vždy to nejoptimálnější řešení pro daný prostor. Kromě samotné montáže vyškolenými techniky poskytujeme komplexní servis. Ten zahrnuje přípravu a úklid místa realizace a podrobné seznámení s obsluhou a údržbou.

Víte, že klimatizace chrání vaše zdraví?

Stále váháte, zda si klimatizaci pořídit? A víte o tom, že když ji používáte správně, má pozitivní dopad na vaše zdraví? Kromě jiného totiž funguje jako čistička vzduchu. Ten zbavuje bakterií, nečistot a dalších alergenů. Hravě si poradí s vysokou vlhkostí, která má vliv na vznik nebezpečných plísní. V neposlední řadě má pozitivní vliv na zdraví už pouhou skutečností, že snižuje teplotu. Vlivem vysoké teploty totiž hrozí kolaps organismu, nespavost, vyčerpání a dochází ke zhoršování zánětlivých procesů v těle. Věděli jste také, že aby váš mozek dobře fungoval, mělo by být v místnosti do 25 °C?

Klimatizace zlepšuje vnitřní prostředí a předchází zdravotním problémům vznikajícím vlivem vysokých teplot.

Máte zájem o instalaci klimatizace v Jihlavě a blízkém okolí? Obraťte se na nás.

Tápete, jaký typ klimatizace pořídit a co vše jeho instalace vyžaduje? Stačí se na nás obrátit. Poradíme vám s výběrem a zároveň zodpovíme vaše dotazy. Zavolejte nám na telefonní číslo 603 279 676 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s ohledem na jeho požadavky a specifika konkrétních prostor.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu