5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Chotěboř

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Chotěboři se můžete s pořízením klimatizace obrátit na nás. Naše firma TRAMONTA KLIMA s. r. o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek více než 15 let. Během této doby jsme zrealizovali tisíce zakázek v domácnostech i firmách.

Náš primární cíl je jednoduchý – spokojenost zákazníka. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby a vytváříme jim kalkulaci přímo na míru jejich potřebám a specifikům místa realizace.

Moderní klimatizace od nás

Specializujeme se na klimatizace Toshiba a Daikin, ale nabízíme také klimatizace od jiných světových výrobců. Klimatizace od nás splňují požadavky dnešní moderní doby. Jsou tiché, úsporné a mají moderní design. V létě vás budou chladit a v zimě hřát.

Moderní klimatizace fungují jako čističky vzduchu a snižují jeho vlhkost. Tím snižují riziko vzniku plísní, které jsou zdraví nebezpečné.

Osobní přístup a komplexní servis

Každý zákazník je jedinečný, a tak k němu také přistupujeme. Vypracujeme návrh nejoptimálnějšího technického řešení přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi a s ohledem na specifika místa realizace.

Před samotnou realizací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po dokončení instalace uklidíme místo realizace a seznámíme vás s obsluhou a údržbou. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis.

Obraťte se na nás s poptávkou klimatizace v Chotěboři

Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky, a to na telefonním čísle 603 279 676. Uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu