603 279 676

Klimatizace Chotěboř

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Chotěboři se můžete s pořízením klimatizace obrátit na nás. Naše firma TRAMONTA KLIMA s. r. o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek více než 15 let. Během této doby jsme zrealizovali tisíce zakázek v domácnostech i firmách.

Náš primární cíl je jednoduchý – spokojenost zákazníka. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby a vytváříme jim kalkulaci přímo na míru jejich potřebám a specifikům místa realizace.

Moderní klimatizace od nás

Specializujeme se na klimatizace  a , ale nabízíme také klimatizace od jiných světových výrobců. Klimatizace od nás splňují požadavky dnešní moderní doby. Jsou tiché, úsporné a mají moderní design. V létě vás budou chladit a v zimě hřát.

Moderní klimatizace fungují jako čističky vzduchu a snižují jeho vlhkost. Tím snižují riziko vzniku plísní, které jsou zdraví nebezpečné.

Klimatizace Chotěboř

Osobní přístup a komplexní servis

Každý zákazník je jedinečný, a tak k němu také přistupujeme. Vypracujeme návrh nejoptimálnějšího technického řešení přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi a s ohledem na specifika místa realizace.

Před samotnou realizací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po dokončení instalace uklidíme místo realizace a seznámíme vás s obsluhou a údržbou. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis.

Obraťte se na nás s poptávkou klimatizace v Chotěboři

Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky, a to na telefonním čísle 603 279 676. Uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naši klienti

Novinky na našem blogu