5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Benešov

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže jste z Benešova a máte zájem o nákup klimatizace, obraťte se na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Specializujeme se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Jsme firma s více než 15letou historií. Během této doby jsme dodali jednotky pro tisíce spojených zákazníků, z nichž některé můžete vidět zde. Klimatizací jsme nainstalovali přes 4 200 jednotek, a to jak do menších rodinných domů, tak i do velkých firem.

Kvalitní klimatizace od nás

Klimatizace jsou již ve firmách standardem. Stále oblíbenější jsou také v moderních domácnostech. Důvodem je jejich design, velké množství funkcí a fakt, že je možné je používat celoročně.

Při správném používání mají navíc pozitivní dopad na zdraví – fungují jako čističky vzduchu, zvyšují kvalitu spánku, snižují únavu a zvyšují koncentraci.

Naše společnost se specializuje na produkty renomovaných značek Toshiba a Daikin. Jejich produkty jsou typické pro svou nízkou spotřebu, tichý chod, moderní design a kompaktní rozměry.

Komplexní servis pro každého zákazníka

Po zaslání nezávazné poptávky vypracujeme pro každého zákazníka kalkulaci, jejíž součástí bude návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

Po odsouhlasení termínu realizace se již zákazník nemusí o nic starat. V předem dohodnutém termínu přijedeme na místo realizace, kde provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po zprovoznění zařízení zajistíme úklid prostoru a zákazníka podrobně seznámíme s obsluhou a údržbou.

Zákazník se na nás může obrátit také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Jak nás kontaktovat

Naše firma nepůsobí pouze v Benešově, ale po celé České republice. Pokud máte zájem o instalaci klimatizace, kontaktujte nás na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu