5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Tepelná čerpadla Praha

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Zabýváme se prodejem, montáží i servisem tepelných čerpadel. Praha má dlouhodobě problém s kvalitou ovzduší. Jsme proto rádi, když tento trend můžeme měnit pomocí tepelných čerpadel. Ekologičtější zdroje vytápění, jakými tepelná čerpadla jsou, ocení jak město samotné, tak i jeho obyvatelé.

Máme za sebou stovky instalací tepelných čerpadel po celé ČR. Obraťte se na nás i vy.

Pokud o pořízení tepelného čerpadla přemýšlíte, můžete vyplnit poptávkový formulář níže, zavolat nám na 603 279 676 nebo napsat e-mail info@tramontaklima.cz. Rádi s vámi projdeme vaše požadavky a připravíme nabídku na míru.

Výběrem tepelného čerpadla to u nás nekončí

Zjistíme od vás informace potřebné pro navržení nejoptimálnějšího řešení a odsouhlasíme s vámi přesný postup a termín montáže. Poté následuje samotná montáž. Abychom docílili co nejdelší životnosti tepelného čerpadla, budeme zajišťovat jeho pravidelný servis. Na našem blogu se dozvíte více informací, proč je vhodné vyměnit ekologicky šetrné a finančně úsporné tepelné čerpadlo za stávající řešení. Navštivte přímo naši produktovou stránku, kde o tepelných čerpadlech najdete všechny potřebné informace.

Kamkoliv v Praze i okolí

Přijedeme za vámi kamkoliv po celé Praze i jejím okolí. Montáže tepelných čerpadel provádíme po celé ČR. Nemusíte se tedy bát, že byste byli mimo náš dosah.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu