603 279 676

Tepelná čerpadla Pardubický kraj

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Nejen v Pardubicích, ale v celém Pardubickém kraji jsme v posledních letech realizovali množství projektů s tepelným čerpadlem. Stačí nás oslovit přes formulář nebo zavolat na telefon 603 279 676 a poradit se o tom, jaké čerpadlo je pro vaše potřeby nejvhodnější, jaké jsou alternativy, možnosti instalace a obecně zeptat se na všechno potřebné.

Výběr, montáž a prodej tepelných čerpadel v Pardubickém kraji

Nejen, že vám s výběrem tepelného čerpadla pomůžeme. Mezi naše služby patří i samotná instalace a následně servis v případě jakýchkoliv problémů. Pokud se chcete dozvědět více o tom, proč jsou tepelná čerpadla výhodnou volbou pro váš dům, byt nebo třeba kancelář, podívejte se na naši stránku popisující výhody tepelných čerpadel.

Čerpadla instalujeme kdekoliv v Pardubickém kraji

Pardubický kraj je náš domovský kraj. Velmi dobře ho známe a projezdili jsme s tepelnými čerpadly, klimatizacemi a vzduchotechnikou spoustu jeho krásných měst, obcí a vesnic. Mezi ta větší patří například Dašice, Opatovice nad Labem, Luže, Dolní Dobrouč, Jevíčko, Červená Voda, Chvaletice, Třemošnice, Chrast, Jablonné nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Sezemice, Slatiňany, Králíky, Heřmanův Městec, Skuteč, Žamberk, Letohrad, Holice, Choceň, Polička, Přelouč nebo třeba Hlinsko.

Naše reference z instalací tepelných čerpadel

V rámci instalace tepelných čerpadel se nezaměřujeme pouze na Pardubice, ale na celý kraj. Projekty jsme realizovali ve velkých městech i v malých vesnicích. Mezi námi nejčastěji navštěvované lokality patří zejména Chrudim, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Moravská Třebová, Litomyšl a Lanškroun.

Ukázka referencí

BBQ SmokeHaus, Hrušová

Pro BBQ SmokeHaus jsme dodávali kompletní řešení zahrnující tepelné čerpadlo, vzduchotechniku a klimatizaci. Jednalo se o velký projekt, samotná instalace trvala 14 dnů a pracovali na ní 4 lidé. Instalováno bylo tepelné čerpadlo a klimatizace Toshiba. Dále pak vzduchotechnická jednotka Duplex.

Cerea, Dašice

Další instalace tepelného čerpadla, tentokrát v Dašicích. Samotná instalace tepelného čerpadla a klimatizace trvala 5 dnů, příprava celého projektu od zadání poptávky až po konečný výsledek na obrázku trvala 2 měsíce, což je u podobných projektů běžná doba pro výběr, plánování a realizaci.

Tepelné čerpadlo a klimatizační jednotku Toshiba jsme zvládli kompletně nainstalovat ve třech lidech.

Instalujeme tepelná čerpadla i pro rodinné domy v celém Pardubickém kraji

Našimi zákazníky nejsou zdaleka jen podniky. Tepelná čerpadla a potažmo klimatizace a vzduchotechnika se vyplatí i pro rodinné domy. Pokud chcete zjistit více, obraťte se na nás na telefonu 603 279 676 nebo pomocí kontaktního formuláře níže. Pokud chcete srovnání tepelných čerpadel s ostatními druhy vytápění, podívejte se na náš článek zde.


Naši klienti

Novinky na našem blogu