5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Ústí nad Orlicí

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Pokud jste z Ústí nad Orlicí nebo jiné části Pardubického kraje a máte zájem o pořízení klimatizace, můžete se s důvěrou obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firmou specializující se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

V tomto oboru se pohybujeme již 18 let. Naše firma má dlouholetou praxi, která se opírá o tisíce zakázek a mnoho spokojených zákazníků. Jen klimatizačních jednotek jsme dodali po celé České republice více než 5 200. Na některé naše klienty, kterými jsou fyzické i právnické osoby, se můžete podívat zde.

Komplexní servis klimatizací od naší společnosti

Naše firma přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. O tom se lze přesvědčit již při samotné kalkulaci, jejíž součástí je návrh nejoptimálnějšího řešení pro daný prostor. Kalkulace je vypracovávána na míru potřebám klienta a s ohledem na specifika místa realizace.

Specializujeme se na instalaci klimatizací kvalitních výrobců Toshiba a Daikin, které se vyznačují vysokým výkonem, nízkou spotřebou a moderním designem. V případě vašeho přání, můžeme dodat produkty také od jiných světových výrobců.

Při samotné realizaci dbáme na to, aby pro vás byla co nejméně omezující. Proto před jejím začátkem provádíme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Samotná instalace je prováděna vyškolenými zaměstnanci. Ti vás zároveň seznámení s obsluhou a údržbou. Po skončení instalace zajistíme úklid místa.

Zákazník se na nás může obrátit také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Obraťte se na nás a my se již o vše postaráme

Pokud máte zájem o klimatizaci od naší společnosti, kontaktujte nás telefonicky 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Na základě vaší poptávky vás do 48 hodin kontaktujeme. Obrátit se na nás mohou obyvatelé nejen Ústí nad Orlicí, ale celé České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu