5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Svitavy

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Ve Svitavách, potažmo v celém Pardubickém kraji, se můžete obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Déle než 15 let se specializujeme na dodávku a montáž klimatizací a tepelných čerpadel po celé České republice. Za sebou máme tisíce realizací a spokojených klientů.

Nabízíme vám klimatizace splňující požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Zaměřujeme se klimatizace výrobců Toshiba a Daikin, jejichž produkty se vyznačují nízkou spotřebou, tichým provozem a moderním designem. Na přání zákazníka můžeme také dodat produkty od jiných světových výrobců.

Obliba klimatizací neustále roste

Klimatizace začínají být standardem nejen ve firmách, ale také v domácnostech. Přínos dnešních klimatizací je vysoký. V prvé řadě se dají používat celoročně – lze s nimi kromě chlazení můžete také topit. Jejich další výhodou je fakt, že fungují jako čističky vzduchu a snižují vlhkost. Zvláště během letních veder zvyšují kvalitu spánku, snižují únavu a mají pozitivní vliv na produktivitu práce. To vše z nich v kombinaci s nízkou spotřebou a tichým provozem dělá oblíbená zařízení do domácností a firem.

Obraťte se na nás s poptávkou klimatizace na Svitavsku

Ať jste ze Svitav nebo z jiné části Pardubického kraje, můžete nám zaslat nezávaznou poptávku skrze náš poptávkový formulář. Kontaktovat nás můžete také telefonicky zavoláním na telefonní číslo 603 279 676.

Pokud se rozhodnete pro klimatizaci od naší společnosti, můžete se spolehnout na 100% servis. Provádíme také záruční a pozáruční servis. Obraťte se na nás s poptávkou nebo vaším dotazem.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu