5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Hradec Králové

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s.r.o. vám nabízí dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek v Hradci Králové a jeho okolí.

Na českém trhu působíme od roku 2003. Za 15 let své existence jsme dodali klimatizační jednotky stovkám zákazníků, ať se již jednalo o domácnosti nebo velké firmy. Zužitkováváme naše mnohaleté zkušenosti a děláme maximum pro spokojenost našeho zákazníka. Hledáme pro vás, naše zákazníky, to nejoptimálnější řešení do vašich prostor a splnit vaše požadavky a očekávání při výběru zařízení.

Víme, že každý zákazník je individuální, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Snažíme se maximálně vyhovět potřebám zákazníků. Proto jim kromě odborné montáže našimi vyškolenými techniky poskytujeme komplexní servis, který zahrnuje přípravu místa realizace a následný úklid po montáži. Také zajišťujeme záruční a pozáruční servis klimatizací.

Moderní klimatizace od nás

Klimatizace, stejně jako jiná zařízení, neustále procházejí technologickým vývojem. Zatímco dříve byly pouze výsadou firem a velkých center, dnes jsou již přirozenou součástí domácností. Dnešní moderní klimatizace jsou menší, estetičtější, ale také tišší a energeticky úspornější. Nenarušují interiér a neruší při práci a spánku. Moderní klimatizace umějí navíc topit a fungují jako čističky vzduchu.

Pokud chcete spolehlivou klimatizaci, obraťte se na nás. My pro vás sledujeme nejmodernější trendy a dodáváme ta nejkvalitnější zařízení na trhu. Specializujeme se klimatizace světových výrobců Toshiba a Daikin, ale na vaše přání vám dodáme i kvalitní zařízení od jiných výrobců.

Chcete klimatizaci? Nechte si vypracovat nezávaznou kalkulaci

Pokud žijete nebo máte sídlo v Hradci Králové a jeho okolí, kontaktujte nás zavoláním na telefonní číslo 603 279 676 nebo zadáním nezávazné poptávky prostřednictvím našeho formuláře. Na základě toho vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci, která bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení do vašich prostor.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu