5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Česká Třebová

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete o pořízení klimatizace a jste z České Třebové a blízkého okolí? V tom případě bychom vám chtěli představit naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Jsme firma s mnohaletou tradicí, působící na českém trhu již 15 let. Po celou tuto dobu je naším primárním cílem spokojenost zákazníka. Staňte se naším zákazníkem – připravíme vám kalkulaci na míru vašim potřebám a požadavkům a specifikům daných prostor. V případě, že si vyberete klimatizaci od nás, získáte kromě moderního zařízení nejvyšší kvality také odborný přístup a bezproblémovou montáž. Před samotnou realizací zakryjeme nábytek a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po realizaci dané místo uklidíme. Provádíme také záruční a pozáruční servis.

Jaké jsou požadavky na moderní klimatizaci

Klimatizace od nás jsou té nejvyšší kvality. Specializujeme na světové výrobce klimatizací Toshiba a Daikin, na vaše přání vám můžeme dodat i produkty jiných výrobců. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější jednotky, která bude vyhovovat vašim potřebám, ale zároveň bude splňovat požadavky místa realizace a dnešní moderní doby.

Moderní klimatizace se vyznačují těmito parametry:

  • nízká spotřeba díky vysoké energetické účinnosti,
  • tichý chod,
  • moderní design a rozměry, které nenarušují estetický dojem,
  • celoroční použití,
  • čistění vzduchu,
  • jednoduché ovládání,
  • chytré funkce.

Jak nás kontaktovat

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 603 279 676 nebo skrze náš poptávkový formulář, který vyplníte během pár chvil. Na základě vaší nezávazné poptávky vám zpracujeme kalkulaci a sdělíme podrobnější informace, a to ať jste z České Třebové, nebo jiného místa České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu