603 279 676

Základní rozdělení klimatizačních systémů

“Single-Split” provedení

Při standardní instalaci je zařízení složeno z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky. U vnitřních jednotek je možný výběr z elegantních nástěnných nebo parapetních jednotek. Právě u nástěnných jednotek je k dispozici velký výběr různých modelů podle filtrace a invertorové technologie, které dávají široké spektrum možností výběru zařízení dle požadavků zákazníka.

Klimatizace do bytu

Hlavní výhody:

  • jednoduchá instalace
  • vysoce účinné filtrační systémy
  • elegantní design vnitřních jednotek

“Multi-Split” provedení

Toshiba multi split řešení

Elegantní možností pro klimatizaci více místností je instalace Multi-Split systému, tj. jedné společné venkovní jednotky pro dvě až pět vnitřních jednotek. V nabídce vnitřních jednotek jsou u Multi-Systémů nástěnné jednotky, parapetní jednotky a 4-cestné kazetové jednotky, které je možné takřka libovolně vzájemně kombinovat.

Podstatnou výhodou instalace Multi-Systémů je snížená náročnost na stavební prostor pro venkovní jednotku, a také snížené náklady na instalaci při zachování vysoké energetické účinnosti.

Hlavní výhody:

  • jedna venkovní jednotka až pro 5 vnitřních
  • úspora místa instalace
  • velká nabídka vnitřních jednotek

Pokud máte zájem o nákup klimatizace nebo se jen chcete dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme vám nejoptimálnější řešení a zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676, nebo vyplnit formulář.

Základní rozdělení klimatizačních systémů
Jak se vám článek líbí?