5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Topení doma klimatizací

Náš slogan “Chytrá klimatizace” v sobě ukrývá něco, co si zákazníci poptávající klimatizaci často neuvědomují. A totiž, že klimatizace umí vedle chlazení také topit. A to velice efektivně a ekonomicky. Až třikrát ekonomičtěji oproti klasickému způsobu vytápění. Klimatizace jako topení je tedy velice efektivní způsob jak rychle a ekonomicky topit.

Často neznámá funkce

Klimatizace fungující na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch zvládnou samostatně vytopit místnost i při venkovních teplotách -20 °C.  Např. společnost Daikin nechala upravit venkovní jednotky tepelného čerpadla tak, aby vydržely extrémní klimatické podmínky s vynikající energetickou účinností a zvládly vytápět s vysokou účinností i při teplotách -25 °C.

Výhody topení klimatizací

Klimatizace, která topí, má celou řadu výhod, které zejména doma oceníte:

  • okamžitá distribuce tepla
  • pořizovací cena – pořizovací cena klimatizace se pohybuje v podobné cenové hladině jako kotel na tuhá palivaů; nejsou však nutné žádné další stavební úpravy, čímž odpadají další náklady
  • úspora nákladů na elektrickou energii – neboť se jedná o tepelné čerpadlo, máte nárok na tarif D57d se sníženou sazbou
  • úspora času
  • kromě stěžejních funkcí chlazení a topení fungují klimatizace také jako čističky vzduchu
  • nenáročné na údržbu

Nejčastější variantou klimatizace s vytápěním je nástěnná klimatizace.

Pozor na energetickou náročnost

Pro to, aby bylo pořízení klimatizace na topení co nejefektivnější, dbejte na energetickou náročnost klimatizace při topení alespoň A++, ideálně A+++ a při chlazení alespoň A+.

S výběrem vhodné klimatizace pro chlazení i topení vám rádi poradíme. Kontaktujte nás telefonicky na telefonu 603 279 676 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku on-line. Ozveme se vám zpět a navrhneme nejvhodnější řešení. Specializujeme se na klimatizace s topením značek  a , ale na přání zákazníka můžeme dodat produkty od jiných světových výrobců.

Každá klimatizace zvládne topit?

Dnešní moderní klimatizace (neboli tepelná čerpadla vzduch-vzduch) umí kromě chlazení také vytápět.

Je topení klimatizací výhodné?

Ve srovnání s ostatními způsoby vytápění je topení klimatizací skutečně výhodné a komfortní řešení.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde