5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Tepelné čerpadlo Hradec Králové

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Hradec Králové, největší město Královehradeckého kraje a zároveň místo, kam jezdíme instalovat tepelná čerpadla, klimatizace nebo vzduchotechniku. Jedním z našich posledních projektů v Hradci Králové byly práce na budově České pojišťovny.

Poradíme vám se vším ohledně tepelných čerpadel

Pokud si nejste jistí, zda je tepelné čerpadlo ta správná volba zrovna pro vaši stavbu, nebojte se nás zeptat. Máme za sebou stovky úspěšných realizací a jsme schopni velmi rychle vyhodnotit, zda je tepelné čerpadlo vhodná volba vzhledem k vašim požadavkům a nárokům. Vyplňte nezávazný formulář na konci stránky nebo nám zavolejte.

Tepelná čerpadla pro firmy i rodiny

Tepelná čerpadla jsou vhodná pro firmy, které chtějí dlouhodobě šetřit vlastní rozpočet i okolní přírodu. To samé platí pro tepelná čerpadla do rodinných domů. Je pouze potřeba překonat počáteční investici, což není nemožné. V současné době můžete na tepelné čerpadlo využít státní kotlíkovou dotaci a ušetřit tak nemalé částky.

Informujte se blíže o tepelných čerpadlech pro vás

Pomocí nezávazného formuláře níže specifikujte vaše konkrétní požadavky ohledně tepelného čerpadla a my vám sdělíme všechny potřebné informace a připravíme nezávaznou nabídku na míru.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu