5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Tepelná čerpadla Ústí nad Orlicí

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Tepelná čerpadla, klimatizace a vzduchotechniku instalujeme nejen v Ústí nad Orlicí, ale v celém Pardubickém kraji. Oslovte nás přes kontaktní formulář na konci této stránky nebo nám zavolejte na telefonní číslo 603 279 676. Projdeme s vámi celým procesem od samotného výběru jednotky, až po instalaci a pravidelný servis. V případě dotazů se na nás obraťte. Rádi se vám budeme věnovat.

Ukázka referencí

Rieter, Ústí nad Orlicí

Naši nejnovější instalaci z Ústí nad Orlicí vidíte níže. Tentokrát se nejednalo o tepelné čerpadlo, ale vzduchotechniku, která je také nedílnou součástí naší nabídky produktů a služeb. Staráme se nejen o firemní zakázky, ale i o menší soukromé projekty a rodinné domy. Nezáleží, zda chcete tepelné čerpadlo pro starší dům nebo pro novostavbu. Pomůžeme vám s oběma typy projektů.

Máte zájem o tepelné čerpadlo?

Pokud ano, odešlete nám nezávaznou poptávku. Pokud ještě váháte, přečtěte si náš článek srovnávající rozdíly mezi vytápěním kotlem a tepelným čerpadlem. Nyní navíc běží vlna kotlíkových dotací. Nezapomeňte tedy, že dosáhnout na tepelné čerpadlo je teď mnohem snažší než v minulosti.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu