603 279 676

Tepelná čerpadla Ústí nad Orlicí

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Tepelná čerpadla, klimatizace a vzduchotechniku instalujeme nejen v Ústí nad Orlicí, ale v celém Pardubickém kraji. Oslovte nás přes kontaktní formulář na konci této stránky nebo nám zavolejte na telefonní číslo 603 279 676. Projdeme s vámi celým procesem od samotného výběru jednotky, až po instalaci a pravidelný servis. V případě dotazů se na nás obraťte. Rádi se vám budeme věnovat.

Ukázka referencí

Rieter, Ústí nad Orlicí

Naši nejnovější instalaci z Ústí nad Orlicí vidíte níže. Tentokrát se nejednalo o tepelné čerpadlo, ale vzduchotechniku, která je také nedílnou součástí naší nabídky produktů a služeb. Staráme se nejen o firemní zakázky, ale i o menší soukromé projekty a rodinné domy. Nezáleží, zda chcete tepelné čerpadlo pro starší dům nebo pro novostavbu. Pomůžeme vám s oběma typy projektů.

Máte zájem o tepelné čerpadlo?

Pokud ano, odešlete nám nezávaznou poptávku. Pokud ještě váháte, přečtěte si náš článek srovnávající rozdíly mezi vytápěním kotlem a tepelným čerpadlem. Nyní navíc běží vlna kotlíkových dotací. Nezapomeňte tedy, že dosáhnout na tepelné čerpadlo je teď mnohem snažší než v minulosti.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naši klienti

Novinky na našem blogu