5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Tepelná čerpadla Pardubice

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Máme za sebou stovky úspěšných projektů a instalací tepelných čerpadel a klimatizací v celém Pardubickém kraji. A nejvíce z nich právě v Pardubicích. Pokud hledáte prověřenou firmu z Pardubicka a okolí, věnující se výběru, prodeji a instalaci tepelných čerpadel, klimatizací a vzduchotechniky, vyplňte formulář na konci stránky a zjistěte, zda se tepelné čerpadlo hodí i pro vás, případně jaké.

Poradíme vám se vším ohledně tepelných čerpadel, stačí se nám ozvat na telefonní číslo 603 279 676. V případě, že dáváte přednost písemné formě, napište nám na email info@tramontaklima.cz. Rádi vám pomůžeme.

Tepelné čerpadlo vybereme, nainstalujeme a budeme zajišťovat jeho servis

Tím, že vám s výběrem tepelného čerpadla pomůžeme, naše práce nekončí. Nebojte se, že se budete muset trápit se samotnou instalací. Tu zařídíme také my. Budeme zajišťovat také jeho pravidelný servis, aby byla zajištěna jeho co nejdelší životnost. V případě zájmu o více informací, proč byste si do svého domu měli pořídit tepelné čerpadlo, si přečtěte články na našem blogu nebo navštivte přímo produktovou stránku. O tepelných čerpadlech zde najdete všechny potřebné informace.

Přijedeme za vámi

Zajistíme vám servis, ať bydlíte kdekoliv. Bez ohledu na to, zda pojedeme přímo do Pardubic nebo do okolí v Pardubickém kraji. Vyjíždíme po celé České republice. Nemusíte se tedy bát, že byste byli mimo náš dosah.

Ukázka referencí

Cerea – laboratoř. Pardubice

Na ukázku uvádíme náš projekt instalace tepelného čerpadla a klimatizace Toshiba a vzduchotechnické jednotky Duplex. Instalace všeho dohromady trvala 2 týdny a pracovali jsme na ní ve 3 lidech. Celé přípravy od odeslání úvodní poptávky, přes zaměření a výběr čerpadla a dalšího příslušenství, až po finální realizaci, trvaly pouze dva měsíce. Níže najdete ilustrační fotografii.

Ozvěte se nám pomocí formuláře níže

Projdeme s vámi výběr, nákup, montáž i servis vašeho tepelného čerpadla. Napište nám. Pro komunikaci využijte níže uvedený nezávazný formulář nebo nám zavolejte na číslo 603 279 676.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu