603 279 676

Tepelná čerpadla Královehradecký kraj

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Tepelná čerpadla instalujeme v Královehradeckém kraji

Hradec Králové a obecně celý Královehradecký kraj je jednou z našich nejčastějších destinací spojených s instalací tepelného čerpadla. Čerpadla i prodáváme a přizpůsobíme jeho výběr přesně Vašim potřebám. Zjistěte, jestli je pro vás tepelné čerpadlo vhodná volba vytápění. Stačí vyplnit nezávazný formulář níže nebo zavolat na telefon 603 279 676 a poradit se o tom s námi.

Výběr, prodej, montáž a servis tepelných čerpadel v Královehradeckém kraji

Postaráme se o všechno, od návrhu jednotky, po instalaci a servis. Vaším úkolem je pouze zavolat nebo vyplnit nezávazný formulář níže na stránce. Naším úkolem je následně lépe poznat vaši stavbu a představy. Podle toho společně vybereme nejvhodnější čerpadlo, následně se postaráme o jeho bezproblémovou instalaci. Poté, co už vám tepelné čerpadlo bude vyhřívat dům, se o něj v případě potřeby budeme starat i nadále. Poskytujeme i následný servis a postaráme se o údržbu.

Naše reference z instalací tepelných čerpadel

V rámci instalace tepelných čerpadel se nezaměřujeme pouze na Hradec Králové, ale na celý kraj. Projekty jsme realizovali ve velkých městech i menších vesnicích. Mezi námi nejčastěji navštěvované lokality patří zejména Trutnov, Náchod, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Jaroměř nebo třeba Rychnov nad Kněžnou.

Ukázka referencí

Hotel, Zdobnice

Pro hotel, okolo kterého protéká stejnojmenná řeka Zdobnice, jsme dodávali tepelné čerpadlo. Hotel procházel rekonstrukcí a pro krásnou přírodu Orlických hor tak bylo vytápění pomocí tepelného čerpadla jasnou volbou. Od zadání poptávky hotelu, až po samotnou realizaci uběhl jediný měsíc. Instalace tepelného čerpadla přímo na místě trvala pouhé 2 dny a pracovali jsme na ní ve 3 lidech. Tepelné čerpadlo Toshiba skvěle zapadlo do konceptu hotelu a bude tak šetřit naši krásnou přírodu nedaleko Zdobnic. Níže vidíte fotografie z realizace.

ESAB, Vamberk TČ, VZT

Ve Vamberku jsme instalovali tepelné čerpadlo a vzduchotechnickou sestavu. Na projektu jsme pracovali ve 3 lidech, samotná instalace pak trvala 14 dnů. Od zadání klientovy poptávky až po dokončení realizace uběhl jeden měsíc.

Rodinný dům, Záměl

Pro rodinný dům v Zámělu jsme měli za úkol vybrat a nainstalovat vhodné tepelné čerpadlo a zajistit ohřev bazénové vody. Od úvodní poptávky uběhlo pouze 14 dnů a vše bylo zařízeno. Samotná instalace nám zabrala jeden den. Jak instalace probíhala a jak dopadla, se podívejte na fotografiích níže.

Čerpadla dodáváme kamkoliv po celém Královehradeckém kraji

Tepelná čerpadla dodáváme a instalujeme po celém Královehradeckém kraji. Mezi větší města a obce Královehradeckého kraje například patří Nové Město nad Metují, Nová Paka, Hořice, Červený Kostelec, Broumov, Nový Bydžov, Opočno, Žacléř, Lázně Bělohrad, Police nad Metují, Hostinné, Vamberk, Česká Skalice, Chlumec nad Cidlinou, Úpice, Třebechovice pod Orebem, Hronov, Týniště nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí nebo třeba Dobruška.

Tepelná čerpadla pro nový i starší dům

Jak jste viděli podle referencí výše, našimi klienty jsou i rodiny a ne jen firmy. Rodin přibývá, neboť je pro ně nyní díky kotlíkové dotaci daleko snazší dosáhnout na tepelné čerpadlo. Máte o jedno zájem i vy? Pokud ano, získejte více informací vyplněním formuláře níže nebo zavoláním na telefonní číslo 603 279 676.


Naši klienti

Novinky na našem blogu