603 279 676
Upozornění: Vzhledem k množství aktuálně nasmlouvaných zakázek je termín dodání a montáže klimatizací cca 8 týdnů od závazného objednání.

Recenze zákazníků

Jiří Pospíšil

Jsem velmi rád, že jsem si vybral tuto firmu. Po objednání jsem sice musel dva měsíce čekat do instalace, ale stálo to za to. Já jsem doufal, že instalace proběhne dobře, manželka byla spíše skeptická ( jak to rozvrtají, atd…), ale s výsledkem jejich perfektní práce a následných zednických úprav byla i ona spokojená. Ještě jednou mnohokrát díky. Kéž by byly všechny firmy na této úrovni.

Václav Vich

Naprostá spokojenost. Pan Víšek ochotný, domluva perfektní. Tým spolupracovníků sehraný, vše po sobě uklidili 🙂 Dodrželo se všechno, tak jak bylo sjednáno. Obsluhu čerpadla vysvětlili a funguje to parádně. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme.

Jan Píša

Lehce delší „čekací doba“, ale to je dáno tím, že je o montáž od TK zájem. A to o něčem svědčí…

Jiří Novák

Vaši firmu jsem si vybral z internetu náhodou. Překvapila mě Vaše spolehlivost. Sám mám stavební firmu a Vaši přesnost, operativnost a přesnou práci Vám závidím.
Pochvala pro všechny zúčastněné!

Miloš Heřman

Komunikace a dodání bylo rychlé. Příjemné jednání, ochotní montážní dělníci. Po skončení vše uklidili a vysvětlili 🙂

Jiří Böhmert

S celým průběhem zakázky jsme byli velice spokojeni, od návrhu až po montáž. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlost a pečlivost provedené práce. Patří jim velké poděkování. Firmu doporučuji všem.

Klára Gajdušková

Všechno zafungovalo jako ve švýcarských hodinkách: od rychlé odezvy na poptávku, přes dojednání první schůzky s obhlídkou místa instalace, až po montáž a následnou instruktáž. Montéři po sobě perfektně uklidili, byli nesmírně slušní a rychlí.

Josef Konvička

Chtěl bych poděkovat společnosti Tramonta Klima za opravdu profesionální přístup a montáž klimatizace Daikin. Pan Potěšil nás skutečně potěšil. Musím říct, že řemeslníci byli dobrá parta a opravdový pracovní tým. Tak by to mělo vypadat, děkujeme!

Jarmil Fajmon

Rychlý návrh na umístění a výkony vnitřních i venkovních jednotek s ohledem na naše požadavky. Přesné dodržení domluvených termínů. Připomenutí montáže týden před domluveným termínem. Slušné seriózní všech pracovníků. Čistota při montáži. Zařízení Toshiba funguje podle podle popisu.

Jaroslava Šrámková

Naprostá spokojenost s realizací.

Roman Maryška

Byli jsme velice spokojeni. Doporučujeme!

Marek Povolný

Vynikající průběh zakázky – od návrhu řešení až po realizaci. Profesionální a vstřícný přístup.
Termín realizace je delší, ale toto bylo jasné již od začátku.
Montáž proběhla na výbornou. Obchodní zástupce se zúčastnil začátku montáže i přes to, že cestoval s rodinou na dovolenou. Montážníci aktivně navrhovali způsoby, jak montáž provést s ohledem na technické řešení a minimální zásahy do budovy. Před montáží zakryli nábytek fóliemi a po celou dobu montáže se snažili minimalizovat prach (vysávali v průběhu vrtání). Po dokončení montáže zlikvidovali veškeré obaly, zbytky materiálu a uklidili. Součástí předání bylo i zaškolení obsluhy.
Jsem rád, že jsem si k realizaci zvolil právě tuto firmu.

Mária Špesová

Velice doporučuji. Od prvotního setkání až po samotnou realizaci skvělá komunikace, poradenství ve výběru správné klimatizace. Montáž a zprovoznění proběhla rychle a zcela bez problémů.

Petr Vágner

Dne 16. 07. 2021 byla firmou Tramonta provedena dodávka a montáž klimatizačního zařízení Toshiba – venkovní jednotka a dvě vnitřní jednotky. Přesto, že klimatické podmínky kladly vysoké nároky na pracovní morálku obou vyslaných pracovníků (vedro přes 30 stupňů), jejich odborná činnost včetně instruktáže byla profesionální. Musíme vysoce ocenit nejen jejich pracovní výkon, ale i jednání se zákazníkem, které bylo příkladné. Doporučujeme. Petr a Alena Vágnerovi Hradec Králové

Jiří Dvořák

Když jsem začal uvažovat o pořízení tepelného čerpadla, doporučili mi známí firmu Tramonta Klima. Telefonicky jsem kontaktoval p. Víška, a akce se rozjela jako po másle: Návštěva u nás, nabídka, sjednání termínu a pak montáž, která proběhla bez problémů během 1 dne. Pracovníci firmy pracovali rychle a profesionálně, a montáž provedli k naší naprosté spokojenosti. Firmu Tramonta Klima každému doporučíme.

Radek Grajcar

Dnes byla dokončena po 2 dnech realizace 2 ks parapetních a 1 ks nástěnné klimatizace. Co říct, kdyby takto pracovali kluci ve všech firmách, tak náš svět je na tom skvěle. Kluci byli perfektní, bylo vidět, že ví, co dělají a dělali jako kdyby tu bydleli, to jest vrtání, úklid, vysvětlení, jak to povedou a hlavně usměvaví. Proto s manželkou doporučujeme tuto firmu a obzvlášť kluky, co u nás pracovali.
Proto kdo ještě nemáte klimatizaci a uvažujete o ni, tak jedině Tramota Klima .
Děkujeme. Rodina Radek a Martina Grajcarová z Ústí nad Labem

Jiří Linhart

Realizace zakázky proběhla v domluveném termínu a domluvené ceně k naši spokojenosti.

Jiří Kauer

Velice dobrá spolupráce, byl jsem spokojen. Děkuji.

Pavel Štěrba

Průběh celé objednávky probíhal velmi dobře. Pan Potěšil reagoval velmi rychle na mé dotazy. Montáž proběhla také v pořádku, vše bylo dle domluvy zhotoveno. Trochu mi vadilo kouření řemeslníků, které šlo cítit celým bytem, ale jinak nemám další výhrady. Firmu Tramonta Klima bych doporučil.

Petr Kubát

Montážní parta přijela přesně, jak jsme se domluvili, a od prvního okamžiku vše probíhalo profesionálně a rychle. Žádné prostoje, neustále byli v jednom kole, vše dobře připravené a zorganizované. Zejména oceňuji i fakt, že s jakýmkoliv nastalým problémem si sami poradili a nedošlo k situacím typu „šéfe, máte to blbě připravený“. Pánové po sobě uklidili a zůstaly nám už jen krásné, nové klimatizace. Ani nevím, kdy naposledy jsem viděl řemeslníky takto spokojené s prací, kterou dělají.

Pavel Obolecký

Přesun klimatizace o 10 m proběhl přesně na domluvený termín, cena dle nabídky. Montáž v pořádku, montážníci slušní, profesionální přístup. Děkuji.

Tomislav Dolejší

Profesionální přístup a zkušenost řemeslníků.
Mohu jenom doporučit. Prostě ví, co dělají.
Jsem velice spokojený.

Miloš Chvojka

Chtěl bych Vám i touto cestou poděkovat za vzornou realizaci naší zakázky celou vaší firmou.
Vše je v absolutním pořádku a po prvních poznatcích ze současných veder jsme velice spokojeni i s funkcí a výkonem dodaného zařízení.

Petr Doseděl

Za den vše hotové, se vším všudy, vše zaděláno, uklizeno, prostě kompletní „na klíč“. Jsme spokojeni.

Irena Šopfová

Co se domluvilo, to se dodrželo. Kvalitní, rychlá práce včetně úklidu. Naprostá spokojenost. Mohu jenom chválit.

Martin Šubrt

Mohu jen potvrdit, co zde psali lidé přede mnou. Na české poměry opravdu velice kvalitní, nadprůměrná firma – domluva, zaměření, instalace klimatizace – vše proběhlo naprosto bez problémů. Komunikace příjemná od začátku až do konce. Po instalaci klimatizace po sobě uklidí – toto se mi s nějakou firmou stalo poprvé, opět na české poměry nevídané. Firmě přeji ať se jim daří a pokračuje v této špičkové kvalitě i nadále.

Jiří Voska

Perfektní komunikace a montáž provedena profesionálně. Naprostá spokojenost od začátku do konce sjednané zakázky.

Roman Kopřiva

100% spokojenost, firma která ovládá své řemeslo.

Martin Motejl

Profesionální přístup od objednávky po finální montáž. Jsme maximálně spokojeni.

Zdeněk Doubrava

Jsem spokojen, nemám žádné námitky k zakázce.
Doporučuji všem.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
 • Alukov logo
 • Auto Heller logo
 • BASF logo
 • Bramac logo
 • Cerea logo
 • Česká pojišťovna logo
 • ESAB logo
 • Foxconn logo
 • Hotel Jalta logo
 • Manag logo
 • Profi credit logo
 • ProSpánek logo
 • Strabag logo
 • Synthesia logo
 • T.P.C.A. logo
 • Vivantis logo
 • a stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob.

Novinky na našem blogu