5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Trutnov

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Máte-li zájem o pořízení klimatizace do rodinného domu či firmy v Trutnově nebo v některém z měst Královéhradeckého kraje, můžete se obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma, která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizací již déle než 15 let. Během těchto let jsme zrealizovali tisíce zakázek.

Zaměřujeme se na klimatizace renomovaných výrobců Toshiba a Daikin, které jsou známé svými špičkovými produkty, vyznačujícími se nízkou spotřebou, tichým provozem a moderním designem. Na přání zákazníka můžeme také dodat klimatizace od jiných světových výrobců.

Komplexní servis klimatizací

Ať už jste z Trutnova nebo z jiné části Královéhradeckého kraje, vždy od nás získáte komplexní servis. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo přes jednoduchý poptávkový formulář. Na základě vaší nezávazné poptávky vám vypracujeme kalkulaci na míru vašim požadavkům, která bude zohledňovat specifické nároky daných prostor. Po dohodnutí termínu instalace přijedeme na místo a před samotnou realizací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po dokončení instalace uklidíme místo realizace. Nechybí ani seznámení s obsluhou a údržbou. Můžete se na nás obrátit také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Náš primární cíl je jediný – spokojenost zákazníka.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu