5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Třebíč

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. zajišťuje dodávku, montáž a servis klimatizacíTřebíči a na celé Vysočině. Největší důraz klademe na spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup, důraz na kvalitu a komplexní servis před, během a po samotné realizaci.

Specializujeme se nejen na klimatizace Toshiba a Daikin, ale nabízíme také klimatizace maximální kvality od všech světových výrobců. Klimatizace od nás se vyznačují nízkou spotřebou, tichým chodem a moderním designem.

Máme pro vás široký výběr vnitřních jednotek – kazetové, kanálové, podstropní, parapetní i nástěnné.

Co vše získáte, pokud si vyberete klimatizaci od nás

Do 48 hodin od zaslání nezávazné poptávky vás kontaktujeme a vypracujeme nezávaznou kalkulaci. Součástí kalkulace bude návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro vaše prostory. Vše přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem spojeným s místem realizace. Po závazné objednávce a dohodnutí termínu realizace se již nemusíte o nic starat. Myslíme na vše – tedy i na to, aby během instalace nedošlo k poškození zařízení ať už ve vašem domově či firmě. Proto před samotnou realizací provedeme zakrytí nábytku a jiného zařízení. Samozřejmostí je také úklid místa realizace a seznámení s obsluhou a údržbou. Na naši firmu se také můžete obrátit v případě potřeby záručního i pozáručního servisu.

Klimatizace od nás nejen v Třebíči a blízkém okolí

Naše firma nepůsobí pouze v Třebíči a blízkém okolí, ale na celém území České republiky. Stačí nás kontaktovat – telefonicky zavoláním na 603 279 676 nebo přes náš formulář, jehož vyplnění vám zabere pár minut. Realizovali jsme tisíce zakázek po celé České republice a jsme připraveni pomoci i vám.

Klimatizace představují způsob jak překonat letní vysoké teploty. Zároveň se jedná o zařízení, která můžete používat celoročně. Klimatizace pozitivně ovlivňují náš zdravotní stav, neboť fungují jako čističky vzduchu a snižují vlhkost v domácnosti, která představuje půdu pro vznik nebezpečných plísní.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu