603 279 676
Upozornění: Vzhledem k množství aktuálně nasmlouvaných zakázek je termín dodání a montáže klimatizací 2-3 měsíce od schválení nabídky zákazníkem.

Klimatizace Slaný

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Ve Slaném, potažmo v celém Středočeském kraji, se můžete obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Specializujeme se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. Horko je pro nás výzva.

V oboru klimatizací působíme již 15 let a za sebou máme více než 4 200 instalací a stovky spokojených zákazníků napříč celou Českou republikou. Instalace klimatizačních jednotek provádíme jak v bytech a menších rodinných domech, tak i ve velkých firmách.

Klimatizace Slaný

Nabízíme klimatizace splňující požadavky i těch nejnáročnějších klientů

Klimatizace od nás uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Zaměřujeme se na kvalitní produkty světových značek  a . Jejich výrobky se vyznačují nízkou spotřebou, tichým provozem, moderním designem a kompaktními rozměry. Na přání zákazníka můžeme také dodat produkty od jiných světových výrobců.

S námi získává zákazník komplexní služby

Naše nabídka je komplexní a ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně. Na základě vaší nezávazné poptávky vypracujeme kalkulaci, která bude přesně na míru vašim potřebám. Kalkulace bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

Po dohodnutí termínu realizace přijedeme na místo a před samotnou instalací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, abychom předešli jejich případnému poškození. Po dokončení instalace vás seznámíme s obsluhou a údržbou a provedeme úklid místa instalace.

Obrátit se na nás můžete také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Stačí nás kontaktovat a my se již o vše postaráme

Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím našeho jednoduchého poptávkového formuláře a my vám do 48 hodin sdělíme veškeré potřebné informace a zodpovíme vaše dotazy. Kontaktovat nás můžete také na telefonním čísle 603 279 676.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naši klienti

Novinky na našem blogu