5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Rakovník

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. Obrátit se na nás můžete nejen v Rakovníku, ale po celé České republice.

Samozřejmostí je pro nás osobní přístup, důraz na kvalitu a komplexní servis. Již 15 let působíme v tomto oboru. Za tuto dobu jsme nainstalovali přes 4 200 jednotek, a to jak pro fyzické tak pro právnické osoby. Na některé z našich zákazníků se můžete podívat zde.

Obliba klimatizací stále roste

Klimatizace již začínají být v dnešní době standardem. Ve firmách pomáhají udržet i během letních veder produktivitu práce, v domácnostech zase zvyšují životní komfort. Pro jejich nákup mluví několik faktů – dají se používat celoročně (v zimě také k topení), fungují jako čističky vzduchu, snižují vlhkost v místnosti, zvyšují kvalitu spánku, snižují únavu a zvyšují koncentraci.

Naše firma se zaměřuje na produkty značek Toshiba a Daikin, které jsou charakteristické nízkou spotřebou, tichým chodem, moderním designem a kompaktními rozměry, které nenarušují interiér.

S námi získává zákazník komplexní servis

Do 48 hodin od nezávazné objednávky vypracujeme pro každého zákazníka kalkulaci, která bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

Po odsouhlasení termínu realizace se snažíme, aby se již zákazník nemusel o nic starat. Před začátkem instalace provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po samotné montáži zajistíme úklid místa realizace a zákazníka seznámíme s obsluhou a údržbou.

Provádíme také záruční a pozáruční servis.

Jste z Rakovníka? Stačí nás kontaktovat

Naše firma nepůsobí pouze v Rakovníku, ale po celé České republice. Stačí, když nás budete kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. My se již postaráme o vaši spokojenost.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu