Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Klimatizace Praha

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Zabýváme se nejen dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek, ale také tepelnými čerpadly a vzduchotechnickými zařízeními.

Ať již chcete nainstalovat klimatizaci v Praze či blízkém okolí, u nás budete mít vždy jistotu odborně provedené montáže našimi vyškolenými techniky a poskytnutí komplexního servisu.

Výběr, montáž a servis klimatizací v Praze

Za svoji mnohaletou působnost jsme již realizovali stovky zakázek, ať již pro velké firmy, tak i pro fyzické osoby, a to nejen v Praze, ale po celé České republice. Některé z referencí můžete nalézt zde.

Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Zájemcům, kteří si od nás nechají zpracovat nezávaznou nabídku, zároveň vytvoříme návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro jejich prostory. Součástí našeho komplexního servisu je také záruční a pozáruční servis.

Specializujeme se především na dodávku a montáž klimatizací značek Toshiba a Daikin. Pokud ale preferujete jinou značku, rádi vám na vaše přání dodáme i produkty jiných světových výrobců.

Jaký bude postup, pokud si objednáte klimatizaci od nás

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí a máte zájem o dodání a instalaci klimatizace od naší firmy, stačí provést nezávaznou objednávku. A to jednoduše dle vašich preferencí – telefonicky zavoláním na 603 279 676 nebo vyplněním poptávkového formuláře.

My vám na základě vaší poptávky a podrobnějších informací zašleme nabídku na míru. Následně se společně domluvíme na termínu realizace. Provedeme odbornou montáž, která je zakončena úklidem místa realizace. Pak už jen předáme hotovou zakázku a seznámíme vás s obsluhou a údržbou.

Po celou dobu dbáme na vaši spokojenost. A to od objednávky až po předání zakázky. Stejně tak se vám budeme věnovat i v případě, kdy nás budete kontaktovat z důvodu záručního či pozáručního servisu.

Vybrané reference

Palác Ericsson, Praha 1

V samém centru Prahy na Malém náměstí, hned vedle Staroměstského náměstí, jsme instalovali klimatizační jednotku v Paláci Ericsson, kulturní památce zapsané na seznamu nemovitých kulturních památek Prahy.

Jindřišká 17, Praha 1

Václavské náměstí 19

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu