5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Praha

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Zabýváme se nejen dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek, ale také tepelnými čerpadly a vzduchotechnickými zařízeními.

Ať již chcete nainstalovat klimatizaci v Praze či blízkém okolí, u nás budete mít vždy jistotu odborně provedené montáže našimi vyškolenými techniky a poskytnutí komplexního servisu.

Výběr, montáž a servis klimatizací v Praze

Za svoji mnohaletou působnost jsme již realizovali stovky zakázek, ať již pro velké firmy, tak i pro fyzické osoby, a to nejen v Praze, ale po celé České republice. Některé z referencí můžete nalézt zde.

Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Zájemcům, kteří si od nás nechají zpracovat nezávaznou nabídku, zároveň vytvoříme návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro jejich prostory. Součástí našeho komplexního servisu je také záruční a pozáruční servis.

Specializujeme se především na dodávku a montáž klimatizací značek Toshiba a Daikin. Pokud ale preferujete jinou značku, rádi vám na vaše přání dodáme i produkty jiných světových výrobců.

Jaký bude postup, pokud si objednáte klimatizaci od nás

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí a máte zájem o dodání a instalaci klimatizace od naší firmy, stačí provést nezávaznou objednávku. A to jednoduše dle vašich preferencí – telefonicky zavoláním na 603 279 676 nebo vyplněním poptávkového formuláře.

My vám na základě vaší poptávky a podrobnějších informací zašleme nabídku na míru. Následně se společně domluvíme na termínu realizace. Provedeme odbornou montáž, která je zakončena úklidem místa realizace. Pak už jen předáme hotovou zakázku a seznámíme vás s obsluhou a údržbou.

Po celou dobu dbáme na vaši spokojenost. A to od objednávky až po předání zakázky. Stejně tak se vám budeme věnovat i v případě, kdy nás budete kontaktovat z důvodu záručního či pozáručního servisu.

Vybrané reference

Palác Ericsson, Praha 1

V samém centru Prahy na Malém náměstí, hned vedle Staroměstského náměstí, jsme instalovali klimatizační jednotku v Paláci Ericsson, kulturní památce zapsané na seznamu nemovitých kulturních památek Prahy.

Jindřišká 17, Praha 1

Václavské náměstí 19

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu