603 279 676

Klimatizace Pardubický kraj

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže hledáte na území Pardubického kraje společnost, která se zabývá dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek, jste na správných internetových stránkách.

Rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. působící v této oblasti již celou řadu let, během kterých dodala klimatizace do stovek domácností i firem. Některé z našich klientů můžete vidět v sekci reference.

Komplexní servis klimatizačních zařízení v Pardubickém kraji

Naší filozofií je nalézt nejoptimálnější řešení pro daný prostor a splnění požadavků zákazníka. Již od prvního kontaktu se zákazníkem se snažíme dělat vše pro jeho spokojenost. Nedodáváme pouze klimatizace, ale poskytujeme komplexní služby. V prvé řadě je to vypracování návrhu přímo na míru, tedy návrhu, který bude respektovat požadavky klienta a specifika daného prostoru. Víme přesně, co od klimatizace očekáváte, a proto dodáváme ty nejkvalitnější produkty, vyznačující se nízkou spotřebou, tichým chodem, ale i moderním designem. U nás máte na výběr z velkého množství klimatizačních jednotek. Zaměřujeme se na osvědčené výrobce klimatizací  a , ale na vaše přání můžeme dodat jednotky od jiných světových výrobců.

Klimatizace dodáváme v celém Pardubickém kraji. Stačí nás kontaktovat  na telefonním čísle 603 279 676, nebo odeslat nezávaznou poptávku pomocí poptávkového formuláře. Naše společnost vám na základě vašich požadavků zpracuje nezávaznou nabídku, jejíž součástí bude návrh nejvhodnějšího řešení instalace do vašich prostor.

Ukázka referencí

Rodinný byt, Slatiňany

Ve Slatiňanech, v rodinném bytě, jsme instalovali náštěnnou klimatizační jednotku Toshiba. Instalace nám zabrala jeden den. Celková doba zakázky od zaslání poptávky po realizaci byla 2 týdny.

Phatec, Litomyšl

Ve společnosti Phatec v Litomyšli, zabývající se vývojem, konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů pro úpravárenský průmysl, jsme instalovali kazetové jednotky Toshiba. Ve dvou lidech nám instalace zabrala dva dny. Celková doba zakázky byla 3 měsíce.

Rodinný dům, Markovice

Nástěnnou klimatizační jednotku Toshiba jsme instalovali v rodinném domě v Markovicích. Instalace nám zabrala ve dvou lidech dva dny, celková délka zakázky byla 1 měsíc.

Proč klimatizace právě od nás?

Důvodem, proč si vybrat klimatizaci od nás, nejsou jen zmiňované mnohaleté zkušenosti a působnost v rámci Pardubického kraje. Ale je jím také komplexní záruční i pozáruční servis zajišťovaný našimi kvalifikovanými techniky. Dále pro nás mluví pečlivá příprava před montáží včetně zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jeho poškození. Samozřejmostí je následný úklid místa realizace a seznámení s obsluhou zařízení.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte.


Naši klienti

Novinky na našem blogu