Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Klimatizace Nymburk

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže uvažujete o pořízení klimatizace do rodinného domu či firmy a jste z Nymburku nebo jiné části Středočeského kraje, obraťte se na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Zajistíme vám kompletní dodávku, montáž a následný servis vaší nové klimatizace. Horko je pro nás výzva.

V tomto oboru působíme více než 15 let, během kterých jsme dodali produkty tisícům spokojených zákazníků z řad fyzických osob i firem.

Vyberte si naši společnost a získáte záruku mnohaleté tradice a vysoké kvality služeb. Za 15 let své existence jsme nainstalovali přes 4 200 klimatizačních jednotek. Některé z našich klientů můžete vidět zde.

Od nás získáte pouze kvalitní klimatizaci

Klimatizace od nás splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Specializujeme se na produkty lety prověřených značek Toshiba a Daikin, které jsou známy pro svoji nízkou spotřebu, tichý chod, moderní design a kompaktní rozměry. Na vaše přání můžeme dodat produkty i od jiných světových výrobců.

Komplexní servis pro maximální spokojenost zákazníka

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Po doručení nezávazné objednávky vypracujeme kalkulaci, která bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

O nic víc se starat nemusíte. V předem dohodnutém termínu realizace provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci zařízení provedeme úklid místa realizace a podrobně vás seznámíme s obsluhou a údržbou.

Také provádíme záruční a pozáruční servis.

Jak nás kontaktovat

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Klimatizaci vám nainstalujeme, ať již bydlíte v Nymburku nebo jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu