5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Nymburk

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže uvažujete o pořízení klimatizace do rodinného domu či firmy a jste z Nymburku nebo jiné části Středočeského kraje, obraťte se na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Zajistíme vám kompletní dodávku, montáž a následný servis vaší nové klimatizace. Horko je pro nás výzva.

V tomto oboru působíme více než 15 let, během kterých jsme dodali produkty tisícům spokojených zákazníků z řad fyzických osob i firem.

Vyberte si naši společnost a získáte záruku mnohaleté tradice a vysoké kvality služeb. Za 15 let své existence jsme nainstalovali přes 4 200 klimatizačních jednotek. Některé z našich klientů můžete vidět zde.

Od nás získáte pouze kvalitní klimatizaci

Klimatizace od nás splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Specializujeme se na produkty lety prověřených značek Toshiba a Daikin, které jsou známy pro svoji nízkou spotřebu, tichý chod, moderní design a kompaktní rozměry. Na vaše přání můžeme dodat produkty i od jiných světových výrobců.

Komplexní servis pro maximální spokojenost zákazníka

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Po doručení nezávazné objednávky vypracujeme kalkulaci, která bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor.

O nic víc se starat nemusíte. V předem dohodnutém termínu realizace provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci zařízení provedeme úklid místa realizace a podrobně vás seznámíme s obsluhou a údržbou.

Také provádíme záruční a pozáruční servis.

Jak nás kontaktovat

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Klimatizaci vám nainstalujeme, ať již bydlíte v Nymburku nebo jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu