603 279 676

Klimatizace Moravská Třebová

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Ať již jste z Moravské Třebové nebo jiné části Pardubického kraje, můžete se v případě zájmu o pořízení klimatizace obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma zabývající se dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek již 15 let, během kterých jsme instalovali klimatizace pro tisíce spokojených zákazníků.

Klimatizace instalujeme do bytů, rodinných domků i firem. Na některé z našich klientů se můžete podívat zde.

Co vše získá zákazník, když si vybere klimatizaci od nás

Každému zákazníkovi zašleme za základě nezávazné poptávky cenovou kalkulaci. Součástí kalkulace bude návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor. Po závazné objednávce dojde k odsouhlasení termínu realizace.

Instalace probíhá vyškolenými zaměstnanci, kteří vás podrobně seznámí s obsluhou a údržbou. Před samotnou instalací ještě provedou zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Následně je provedena samotná instalace a po ní úklid místa realizace. Zákazníkům jsme k dispozici také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Klimatizace dodáváme pouze té nejvyšší kvality. Specializujeme se klimatizace značek
 a , ale na přání zákazníka můžeme dodat produkty od jiných světových výrobců.

Klimatizace nejen v Moravské Třebové

Naše firma nepůsobí pouze v Moravské Třebové a blízkém okolí, ale na území celé České republiky.

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Na základě vaší poptávky vám zpracujeme kalkulaci obsahující návrh nejoptimálnějšího technického řešení – do 48 hodin.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naši klienti

Novinky na našem blogu