5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Mladá Boleslav

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže máte zájem o instalaci klimatizace v Mladé Boleslavi a jejím okolí, rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s.r.o. Jsme firma zabývající se dodávkou, montáží a servisem klimatizačních jednotek již 15 let. Za tuto dobu jsme instalovali přes 4 000 klimatizací po celé České republice.

Pokud se na nás obrátíte, můžete si být jistí odbornou montáží vyškolenými pracovníky, profesionálním přístupem a komplexním servisem.

Kdo jsou naši zákazníci

Provádíme dodávku, montáž a servis klimatizací v malých domácnostech, ale i ve velkých firmách. U každého zákazníka se snažíme o maximální uspokojení jeho potřeb. Nabídku vytváříme vždy na míru.

Specializujeme na klimatizace výrobců Toshiba a Daikin, jejichž produkty se vyznačují vysokou kvalitou, nízkou spotřebou, tichým provozem a moderním provedením. Na přání zákazníka ale můžeme dodat i jiné kvalitní produkty dalších světových výrobců.

Naše klienty najdete po celé České republice včetně Mladé Boleslavi. Vybrané reference můžete vidět zde.

Jak probíhá realizace klimatizace od nás

Napřed nás musíte kontaktovat, a to buď na telefonním čísle 603 279 676, nebo odesláním nezávazné poptávky pomocí našeho jednoduchého formuláře. Na základě vaší poptávky vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci, jejíž součástí bude návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro vaše prostory. Následuje závazná objednávka a dohodnutí termínu realizace. Před samotnou realizací provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k žádnému poškození během montáže. Po samotné montáži uklidíme místo realizace a seznámíme vás s obsluhou a údržbou.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu