5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Litomyšl

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete, že si pořídíte klimatizaci a jste z Litomyšle nebo jiného města Pardubického kraje? V tom případě bychom vám rádi představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r.o., která se již 15 let zaměřuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Naše filozofie je postavena na primárním cíli, kterým je spokojenost zákazníka. Snažíme se pro každého najít nejoptimálnější řešení pro daný prostor, které bude zároveň splňovat všechny požadavky klienta.

S námi získáte komplexní servis

Naše firma nedodává pouze zařízení, ale také poskytuje komplexní servis. Nedílnou součástí našich služeb je odborná montáž vyškolenými techniky a nadstandardní servis během instalace. Před samotnou realizací provádíme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Následně zajistíme úklid místa instalace.

Pro zákazníky zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.

Naše firma se zaměřuje na instalaci klimatizací značek Toshiba a Daikin. V případě přání zákazníka ale můžeme dodat také produkty od jiných světových výrobců.

Vždy ale klimatizace od nás splňují nejvyšší požadavky dnešní doby. Jedná se o moderní zařízení, která jsou tichá, s nízkou spotřebou a moderním vzhledem. Klimatizace od nás nebudou narušovat váš interiér a budou mít celou řadu užitečných funkcí. Budete je moci používat celoročně a poslouží vám také jako čističky vzduchu. Vzduch budou nejen čistit, ale také snižovat jeho vlhkost.

Klimatizace v Litomyšli – jak nás kontaktovat

Nejen v Litomyšli, ale také v jiných částech České republiky nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Na základě vaší poptávky vám vypracujeme do 48 hodin nezávaznou kalkulaci, která bude obsahovat návrh nejoptimálnějšího technického řešení do vašich prostor.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu