5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Lanškroun

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Lanškrounu, ale i v celém Pardubickém kraji, se můžete v případě zájmu o pořízení klimatizace obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma, která se již 18 let specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Za sebou máme tisíce zrealizovaných zakázek. Jen v oblasti klimatizací jsme již instalovali 5 200 zařízení, a to jak pro rodinné domky, tak i velké společnosti.

Dodáváme klimatizace té nejvyšší kvality. Specializujeme se na značky Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat také produkty od jiných světových výrobců. Klimatizace od nás uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Jedná se o moderní a tichá zařízení, s nízkými náklady na provoz.

Co vše získají naši zákazníci

Po odeslání nezávazné poptávky a prohlídce vám připravíme kalkulaci, jejíž součástí bude návrh nejoptimálnějšího řešení pro daný prostor. Ke každému zákazníkovi totiž přistupujeme individuálně a snažíme se uspokojit veškeré jeho požadavky, a zároveň nároky prostor, do kterých je zařízení instalováno.

Před samotnou instalací, která je vykonávána vyškolenými pracovníky, provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci uklidíme místo realizace a vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Provádíme také záruční a pozáruční servis.

Obraťte se na nás s poptávkou klimatizace

Nejen v Lanškrounu, ale po celé České republice, se na nás můžete obrátit v případě, že máte zájem o instalaci klimatizační jednotky. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. My vás následně do 48 hodin kontaktujeme s návrhem dalšího postupu.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu