Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Klimatizace Lanškroun

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Lanškrounu, ale i v celém Pardubickém kraji, se můžete v případě zájmu o pořízení klimatizace obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma, která se již 18 let specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Za sebou máme tisíce zrealizovaných zakázek. Jen v oblasti klimatizací jsme již instalovali 5 200 zařízení, a to jak pro rodinné domky, tak i velké společnosti.

Dodáváme klimatizace té nejvyšší kvality. Specializujeme se na značky Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat také produkty od jiných světových výrobců. Klimatizace od nás uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Jedná se o moderní a tichá zařízení, s nízkými náklady na provoz.

Co vše získají naši zákazníci

Po odeslání nezávazné poptávky a prohlídce vám připravíme kalkulaci, jejíž součástí bude návrh nejoptimálnějšího řešení pro daný prostor. Ke každému zákazníkovi totiž přistupujeme individuálně a snažíme se uspokojit veškeré jeho požadavky, a zároveň nároky prostor, do kterých je zařízení instalováno.

Před samotnou instalací, která je vykonávána vyškolenými pracovníky, provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci uklidíme místo realizace a vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Provádíme také záruční a pozáruční servis.

Obraťte se na nás s poptávkou klimatizace

Nejen v Lanškrounu, ale po celé České republice, se na nás můžete obrátit v případě, že máte zájem o instalaci klimatizační jednotky. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. My vás následně do 48 hodin kontaktujeme s návrhem dalšího postupu.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu