5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Kutná Hora

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže uvažujete o pořízení klimatizace do rodinného domu nebo firmy v Kutné Hoře či jiném z měst Středočeského kraje, rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma, která zajišťuje dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Tomuto oboru se věnujeme již 15 let. Za dobu naší existence jsme nainstalovali více než 4 200 klimatizací. Specializujeme se na klimatizace značek Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat zařízení i od jiných světových výrobců.

Klimatizace od nás splňují požadavky i těch nenáročnějších klientů. Jedná se o tichá a moderní zařízení s nízkou spotřebou díky vysoké energetické náročnosti. Kromě příjemného designu máte na výběr ze širokého množství vnitřních jednotekkazetové, kanálové, podstropní, parapetní a nástěnné.

Komplexní služby pro maximální spokojenost zákazníka

Naše služby jsou komplexní a zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Do 48 hodin od nezávazné poptávky získává zákazník kalkulaci, která obsahuje návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor. Ten odpovídá požadavkům zákazníka a možnostem spojeným s místem realizace.

Samotná realizace probíhá takovým způsobem, aby zákazníka co nejméně limitovala. Proto před jejím zahájením provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Samozřejmostí je také úklid místa realizace a seznámení zákazníka s obsluhou a údržbou. K dispozici jsme také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Jste z Kutné Hory? Stačí nás kontaktovat a my se již o vše postaráme

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Klimatizaci vám dodáme, ať již bydlíte v Kutné Hoře nebo v jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu