Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Klimatizace Kutná Hora

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Jestliže uvažujete o pořízení klimatizace do rodinného domu nebo firmy v Kutné Hoře či jiném z měst Středočeského kraje, rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma, která zajišťuje dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Tomuto oboru se věnujeme již 15 let. Za dobu naší existence jsme nainstalovali více než 4 200 klimatizací. Specializujeme se na klimatizace značek Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat zařízení i od jiných světových výrobců.

Klimatizace od nás splňují požadavky i těch nenáročnějších klientů. Jedná se o tichá a moderní zařízení s nízkou spotřebou díky vysoké energetické náročnosti. Kromě příjemného designu máte na výběr ze širokého množství vnitřních jednotekkazetové, kanálové, podstropní, parapetní a nástěnné.

Komplexní služby pro maximální spokojenost zákazníka

Naše služby jsou komplexní a zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Do 48 hodin od nezávazné poptávky získává zákazník kalkulaci, která obsahuje návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor. Ten odpovídá požadavkům zákazníka a možnostem spojeným s místem realizace.

Samotná realizace probíhá takovým způsobem, aby zákazníka co nejméně limitovala. Proto před jejím zahájením provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Samozřejmostí je také úklid místa realizace a seznámení zákazníka s obsluhou a údržbou. K dispozici jsme také v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Jste z Kutné Hory? Stačí nás kontaktovat a my se již o vše postaráme

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Klimatizaci vám dodáme, ať již bydlíte v Kutné Hoře nebo v jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu