603 279 676

Klimatizace Královéhradecký kraj

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Žijete na území Královéhradeckého kraje a uvažujete o pořízení klimatizace? V tom případě bychom vám rádi představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme specialisté na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek. Nalezneme nejvhodnější řešení pro soukromé i komerční prostory.

Naším cílem je totiž maximální spokojenost zákazníka, a proto pro každého připravujeme nabídku přesně na míru jeho potřebám a požadavkům.

Klimatizace zlepší vaše vnitřní prostředí

Klimatizace s sebou přináší celou řadu výhod. Od zachování ideální teploty, přes snižování vlhkosti, až po udržování čistého a svěžího vzduchu. Klimatizace zlepšuje v mnoha ohledech vnitřní prostředí. Bude se vám s ní nejen lépe dýchat, ale i lépe pracovat. To vše půjde ruku v ruce s tichým provozem, nízkou spotřebou, vysokou účinností a moderním designem.

Nejvíce klimatizaci oceníte během horkých letních dnů. Jen pro zajímavost – v Královéhradeckém kraji je podle statistik Českého hydrometeorologického ústavu dlouhodobě nejteplejším měsícem červenec.

Nezapomeňte totiž, že ve chvíli, kdy je v místnosti teplota nad 24 °C, výrazně klesá produktivita práce a snižuje se vaše koncentrace.

Ukázka referencí

ESAB Vamberk

Ve společnosti ESAB ve Vamberku v Královéhradeckém kraji jsme instalovali potrubní klimatizační jednotky Toshiba. Realizace nám od zaslání poptávky do dokončení realizace zabrala 2 měsíce a pracovali jsme na ní ve dvou lidech. Délka samotné instalace zabrala 4 dny.

Prodejna Hruška, Černilov

V prodejně Hruška v Černilově jsme instalovali podstropní klimatizační jednotku Toshiba. Instalace nám ve dvou lidech zabrala jeden den.

Rodinný dům, Jičín

V rodinném domě v Jičíně jsme instalovali nástěnnou klimatizační jednotku Toshiba. Celkové vyřízení zakázky od zaslání poptávky po realizaci trvalo cca 2 měsíce. Instalace nám ve dvou lidech zabrala jeden den.

Když klimatizaci, tak od nás

Naše společnost se specializuje na klimatizace světových výrobců  a . Rádi vám na vaše přání dodáme klimatizační jednotky i od jiných výrobců.

Můžete si být jisti, že od nás získáte vždy profesionální přístup a komplexní servis. Děláme vše proto, aby vás samotná montáž zařízení omezovala co nejméně. Před samotnou montáží je samozřejmostí zakrytí veškerého nábytku a zařízení, aby nedošlo k jeho poškození. Po montáži uklidíme místo realizace a vás seznámíme s obsluhou a údržbou. V případě potřeby provedeme záruční a pozáruční servis.

Pokud bydlíte nebo máte sídlo firmy na území Královéhradeckého kraje a máte zájem o nákup klimatizace, můžete si od nás nechat vypracovat nezávaznou nabídku, jejíž součástí bude návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro vaše prostory. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 603 279 676, nebo zadat nezávaznou poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost.


Naši klienti

Novinky na našem blogu