5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Kolín

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. zajišťuje klimatizace od A do Z, a to v Kolíně a v celém Středočeském kraji. V tomto oboru působíme již 15 let. Za tuto dobu jsme pro naše zákazníky, jejichž spokojenost je u nás na prvním místě, nainstalovali více než 4 200 klimatizací.

Samozřejmostí je pro nás osobní přístup, důraz na kvalitu a komplexní servis. Dodáváme klimatizace značek Toshiba a Daikin, které dosahují té nejvyšší kvality. Jedná se o tichá a moderní zařízení, s nízkými náklady na provoz. S klimatizacemi od nás jednoduše překonáte vysoké letní teploty. Zároveň je budete moci používat celoročně (v zimě i pro topení) a budou vám sloužit také jako čističky vzduchu. Klimatizace mají spoustu výhod a při správném používání mají pozitivní vliv na lidské zdraví.

Na přání zákazníka můžeme dodat zařízení i od jiných světových výrobců.

Co vše od nás zákazník získává

Do 48 hodin od nezávazné poptávky obdrží zákazník kalkulaci, jejíž součástí je návrh nejoptimálnějšího technického řešení pro daný prostor. Ten je přizpůsoben požadavkům zákazníka a možnostem spojeným s místem realizace.

Po závazné objednávce a dohodnutí termínu realizace se již zákazník nemusí o nic starat. Před samotnou instalací provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci uklidíme místo realizace a zákazníka seznámíme s obsluhou a údržbou. Na naši firmu se mohou zákazníci také obrátit v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Klimatizace od nás v Kolíně a blízkém okolí

Naše firma nepůsobí pouze v Kolíně, ale na území celé České republiky. Stačí nás kontaktovat – telefonicky na čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Realizovali jsme již tisíce zakázek po celé České republice a jsme připraveni pomoci i vám.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu