603 279 676

Klimatizace Jičín

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete o pořízení klimatizace a jste z Jičína a blízkého okolí? Rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek více než 15 let a která má zákazníky po celé České republice.

Pokud chcete kvalitní a moderní klimatizaci od firmy, která má zákazníky na prvním místě, obraťte se na nás.

Proč klimatizace od nás

Jsme firma působící v tomto oboru již 15 let. Za tuto dobu jsme zrealizovali tisíce zakázek a nainstalovali více než 4 000 klimatizačních jednotek. Pro každého zákazníka vytváříme kalkulaci přímo na míru jeho potřebám a specifikům místa realizace.

S klimatizacemi od nás si můžete být jisti kvalitou. Specializujeme se na na klimatizace  a , v případě zájmu můžeme dodat klimatizace od jiných světových výrobců, které splňují požadavky dnešní moderní doby. Klimatizace od nás jsou tiché, úsporné, mají moderní design a můžete je používat celoročně. Zatímco vás v létě budou chladit, v zimě vás budou hřát. Kromě toho budou čistit vzduch ve vašich prostorách a snižovat vlhkost.

Během samotné realizace klienti oceňují naše služby. Před instalací klimatizace zakryjeme nábytek a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po skončení instalace uklidíme místo realizace a klienta podrobně seznámíme s obsluhou a údržbou. Součástí našich služeb je také záruční a pozáruční servis.

Celá realizace je uskutečňována plně vyškolenými zaměstnanci s bohatými zkušenostmi.

V Jičíně a blízkém okolí se obraťte na společnost Tramonta Klima

Naše firma působí v Jičíně a jeho okolí. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676. Můžete nám také zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.


Naši klienti

Novinky na našem blogu