5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Jičín

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete o pořízení klimatizace a jste z Jičína a blízkého okolí? Rádi bychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o., která se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek více než 15 let a která má zákazníky po celé České republice.

Pokud chcete kvalitní a moderní klimatizaci od firmy, která má zákazníky na prvním místě, obraťte se na nás.

Proč klimatizace od nás

Jsme firma působící v tomto oboru již 15 let. Za tuto dobu jsme zrealizovali tisíce zakázek a nainstalovali více než 4 000 klimatizačních jednotek. Pro každého zákazníka vytváříme kalkulaci přímo na míru jeho potřebám a specifikům místa realizace.

S klimatizacemi od nás si můžete být jisti kvalitou. Specializujeme se na na klimatizace Toshiba a Daikin, v případě zájmu můžeme dodat klimatizace od jiných světových výrobců, které splňují požadavky dnešní moderní doby. Klimatizace od nás jsou tiché, úsporné, mají moderní design a můžete je používat celoročně. Zatímco vás v létě budou chladit, v zimě vás budou hřát. Kromě toho budou čistit vzduch ve vašich prostorách a snižovat vlhkost.

Během samotné realizace klienti oceňují naše služby. Před instalací klimatizace zakryjeme nábytek a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po skončení instalace uklidíme místo realizace a klienta podrobně seznámíme s obsluhou a údržbou. Součástí našich služeb je také záruční a pozáruční servis.

Celá realizace je uskutečňována plně vyškolenými zaměstnanci s bohatými zkušenostmi.

V Jičíně a blízkém okolí se obraťte na společnost Tramonta Klima

Naše firma působí v Jičíně a jeho okolí. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676. Můžete nám také zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu