5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Jaroměř

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Máte zájem o pořízení klimatizace a jste z Jaroměře a blízkého okolí? V tom případě dovolte, abychom vám představili naši firmu TRAMONTA KLIMA s. r. o. specializující se na dodávku, montáž a servis klimatizací Toshiba a Daikin. V případě zájmu zákazníka o produkty jiných světových výrobců jsme také plně k dispozici.

V oboru klimatizací působíme již 15 let. Za dobu naší existence jsme nainstalovali přes 4 000 klimatizačních jednotek. Klimatizace dodáváme do domácností, rodinných domků i firem.

Vždy se snažíme vyhovět požadavkům zákazníků a jejich spokojenost je naším primárním cílem. Nabízíme klimatizace, které patří k nejkvalitnějším a nejspolehlivějším na trhu.

Co umí moderní klimatizace

Námi nabízené klimatizace uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Klimatizace z naší nabídky jsou moderní, tiché, vyznačují se moderním designem, nízkou spotřebou a jsou určeny k celoročnímu použití. Nabízejí také řadu užitečných funkcí a snadné ovládání. Kromě toho také čistí vzduch a snižují jeho vlhkost. Tím se snižuje riziko vzniku nebezpečných plísní.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější jednotky, která bude vyhovovat vašim potřebám a splňovat požadavky místa realizace.

Klimatizace od nás nejen v Jaroměři a blízkém okolí

Naše firma nepůsobí pouze v Jaroměři, ale po celé České republice. V případě zájmu o zpracování nezávazné kalkulace přímo na míru vašim potřebám nás kontaktuje na telefonním čísle 603 279 676 nebo vyplňte náš jednoduchý poptávkový formulář. My vám následně vypracujeme návrh nejoptimálnějšího řešení do vašich prostor.

Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis a poskytujeme záruku 3 roky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu