5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Hlinsko

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Naše společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. zajišťuje dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek v Hlinsku a celém Pardubickém kraji. V tomto oboru působíme již 15 let a za sebou máme tisíce zrealizovaných zakázek.

Zaměřujeme se na světové výrobce klimatizací Toshiba a Daikin, ale nabízíme také produkty od jiných značek. Klimatizace od nás splňují nároky i těch nejnáročnějších klientů. Dodáme vám zařízení, které bude plně odpovídat požadavkům dnešní moderní doby. Bude tiché, s moderním designem a rozměry, které nenarušují estetický dojem. Také se bude vyznačovat nízkou spotřebou díky vysoké energetické náročnosti.

Máme pro vás široký výběr vnitřních jednotek – kazetové, kanálové, parapetní a nástěnné.

Komplexní servis od společnosti TRAMONTA KLIMA

Do 48 hodin od zaslání nezávazné poptávky vás kontaktujeme a vypracujeme pro vás nezávaznou kalkulaci obsahující návrh nejoptimálnějšího technického řešení do vašich prostor. Po závazné objednávce a dohodnutí termínu realizace již můžete nechat vše na nás. Staráme se o to, aby vás montáž co nejméně zatěžovala. Před realizací proto provedeme zakrytí nábytku a zařízení, aby nedošlo k jejich poškození. Po montáži uklidíme místo instalace a vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Na naši společnost se můžete také obrátit v případě potřeby záručního a pozáručního servisu.

Klimatizace od nás nejen v Hlinsku a blízkém okolí

Naše společnost nepůsobí pouze v Hlinku, ale po celé České republice. Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, stačí, když nás budete kontaktovat telefonicky na čísle 603 279 676 nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu