Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Klimatizace Dvůr Králové nad Labem

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete-li o pořízení klimatizace do rodinného domku nebo firmy ve Dvoře Králové nad Labem či jiném z měst Královéhradeckého kraje, můžete se obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Na českém trhu působíme již 15 let a za sebou máme tisíce realizovaných zakázek po celé České republice.

Výhody klimatizace, které oceníte každý den, jsou nesporné. Dnešní moderní klimatizace jich nabízejí mnoho a my jsme tu proto, abychom vám pomohli s vhodným výběrem. Klimatizace vás budou v zimě vás hřát a v létě příjemně chladit. Vyčistí vzduch ve vaší domácnosti, zbaví ho alergenů a sníží jeho vlhkost. Výhody ocení také firmy – vzhledem k tomu, že v chladnějším prostředí je efektivita práce vyšší. Ta totiž klesá, pokud je teplota v místnosti nad 25 °C.

Komplexní služby pro maximální spokojenost zákazníka

Naše nabídka služeb je komplexní a zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Na základě vaší nezávazné poptávky vám vypracujeme kalkulaci přesně na míru vašim požadavkům, a to s ohledem na specifikaci prostor. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení, ať již od výrobců Toshiba a Daikin, na které se specializujeme, nebo od jiných výrobců. Po odsouhlasení termínu realizace přijedeme na místo a před samotnou instalací klimatizace zakryjeme nábytek a zařízení, abychom předešli jejich poškození. Po dokončení instalace vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Také provádíme záruční a pozáruční servis klimatizací.

Stačí nás kontaktovat a my se již o vše postaráme

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676, nebo přes jednoduchý poptávkový formulář. Klimatizaci vám nainstalujeme, ať již bydlíte v Dvoře Králové nad Labem nebo v jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu