5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Dvůr Králové nad Labem

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Uvažujete-li o pořízení klimatizace do rodinného domku nebo firmy ve Dvoře Králové nad Labem či jiném z měst Královéhradeckého kraje, můžete se obrátit na naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Na českém trhu působíme již 15 let a za sebou máme tisíce realizovaných zakázek po celé České republice.

Výhody klimatizace, které oceníte každý den, jsou nesporné. Dnešní moderní klimatizace jich nabízejí mnoho a my jsme tu proto, abychom vám pomohli s vhodným výběrem. Klimatizace vás budou v zimě vás hřát a v létě příjemně chladit. Vyčistí vzduch ve vaší domácnosti, zbaví ho alergenů a sníží jeho vlhkost. Výhody ocení také firmy – vzhledem k tomu, že v chladnějším prostředí je efektivita práce vyšší. Ta totiž klesá, pokud je teplota v místnosti nad 25 °C.

Komplexní služby pro maximální spokojenost zákazníka

Naše nabídka služeb je komplexní a zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Na základě vaší nezávazné poptávky vám vypracujeme kalkulaci přesně na míru vašim požadavkům, a to s ohledem na specifikaci prostor. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení, ať již od výrobců Toshiba a Daikin, na které se specializujeme, nebo od jiných výrobců. Po odsouhlasení termínu realizace přijedeme na místo a před samotnou instalací klimatizace zakryjeme nábytek a zařízení, abychom předešli jejich poškození. Po dokončení instalace vás seznámíme s obsluhou a údržbou. Také provádíme záruční a pozáruční servis klimatizací.

Stačí nás kontaktovat a my se již o vše postaráme

Pokud máte zájem o klimatizaci od nás, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676, nebo přes jednoduchý poptávkový formulář. Klimatizaci vám nainstalujeme, ať již bydlíte v Dvoře Králové nad Labem nebo v jiné části České republiky.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu