5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizaci do domu vybírejte pečlivě

Zatímco dříve jsme mohli vídat klimatizaci především v obchodech, firmách a velkých provozech, dnes již nikoho nepřekvapí klimatizace v běžných domácnostech. Stále větší množství lidí si totiž nechává nainstalovat toto zařízení do svých domovů.

Důvodů je mnoho. Tím hlavním je samozřejmě snížení vnitřní teploty v letních měsících. Klimatizace může být ale používána celoročně. Moderní klimatizace totiž pracuje na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch, a tím pádem ji lze využít i pro vytápění objektů.  Kromě toho funguje také jako čistička vzduchu. Ten zbavuje bakterií, nečistot a dalších škodlivin, které by mohly mít negativní dopad na naše zdraví. Díky tomu ovlivňuje významným způsobem kvalitu vnitřních prostor.

Klimatizace Toshiba do domu

Při pořízení klimatizace do domu zvažujte velmi důkladně svůj nákup. Nekoukejte pouze na cenu a design, ale berte ohled na veškeré parametry zařízení. Zaměřte se na výkon, spotřebu a hlučnost. Zvláště výkon klimatizace je důležitým parametrem, a to s ohledem na velikost místnosti. Platí pravidlo, že čím větší místnost, tím větší výkon klimatizační jednotky bude potřeba.

V případě, že si od nás necháte zpracovat nezávaznou nabídku, bude vám zároveň vytvořen návrh nejvhodnějšího řešení instalace do vašich prostor.

Chcete klimatizaci do domu? Nechte si vypracovat nezávaznou objednávku

Pokud máte zájem o nákup klimatizace, neváhejte nás kontaktovat, navrhneme vám nejoptimálnější řešení a zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676, nebo vyplnit formulář.

Umí klimatizace čistit vzduch?

Klimatizační jednotky vyšších modelových řad disponují také ionizováním vzduchu. Tato funkce zbavuje vzduch nečistot a bakterií.

Topí klimatizace?

Klimatizace je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Takže ano, zvládá kromě chlazení také topit.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde