603 279 676

Klimatizace do bytu

Zatímco dříve byly klimatizace instalovány především do továren a velkých hal, dnes již nikoho nepřekvapí nákup klimatizace do bytu či domu. Důvod je prostý. Tato zařízení prošla technologickým vývojem, který přinesl řadu pozitiv i pro nekomerční využití. Příkladem může být výrazné snížení spotřeby, snížení hlučnosti a v neposlední řadě i zmenšení klimatizačních jednotek a modernější design. Také se postupem času znatelně snížily jejich ceny, takže již nejsou dostupné pouze pro firmy a majetnější, ale mohou si je pořídit i běžné domácnosti.

Výhody klimatizace do bytu

Hlavní výhodou klimatizace je samozřejmě zajištění optimální teploty v bytě. V létě poskytne úlevu od vysokých teplot, v zimě naopak zahřeje. Klimatizace totiž umí topit, čímž je ideálním zařízením pro celoroční použití. Tím ale její výhody nekončí. Například snižuje vlhkost vzduchu, a tak zabraňuje vzniku nebezpečných plísní. Stejně dobře si poradí s nečistotami ve vzduchu, protože funguje jako čistička vzduchu. Nákup klimatizace do bytu je tedy skvělou volbou, která přináší řadu pozitivních efektů.

Klimatizace do malého bytu i paneláku

Klimatizaci si můžete pořídit i do menšího bytu, včetně toho panelákového. Velikost prostor nepředstavuje žádné výrazné omezení pro její instalaci, jen musíte počítat s drobnými problémy. Zvláště pokud nemáte balkon či lodžii a budete muset řešit umístění venkovní jednotky. V tomto případě se často volí možnost umístění venkovní jednotky na speciální konzoly na fasádu domu nebo umístění na střechu u bytů v posledním patře.

Nebojte se tedy umístit klimatizaci do bytu, protože zvláště v nich se vyskytují nepříjemné problémy s vysokými teplotami během letního období.

Pokud máte zájem o nákup klimatizace, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme vám nejoptimálnější řešení a zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 603 279 676, nebo vyplnit formulář.


Naši klienti

Novinky na našem blogu