5 let záruka

Na tepelná čerpadla Toshiba Estia poskytujeme záruku v délce 5 let od uvedení tepelného čerpadla do provozu.

Klimatizace Chrudim

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

Zvažujete pořízení klimatizace do rodinného domu či firmy a jste z Chrudimi nebo jiného města Pardubického kraje? V tom případě dovolte, abychom vám představili naši společnost TRAMONTA KLIMA s. r. o. Jsme firma specializující se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek.

Již 15 let působíme v tomto oboru. Během nich jsme dodali přes 4 000 klimatizačních jednotek. Našimi klienty jsou jak právnické tak fyzické osoby. Některé z našich zákazníků můžete vidět zde.

Pro nás je zákazník na prvním místě

Naše firemní filozofie je postavena na spokojenosti zákazníka. Proto poskytujeme všem komplexní servis začínající návrhem nejoptimálnějšího řešení pro daný prostor. Vypracujeme vám kalkulaci přesně na míru vašim potřebám a požadavkům místa.

Dodáváme klimatizace splňující požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Specializujeme se na instalaci klimatizací značek Toshiba a Daikin, ale na přání zákazníka můžeme dodat produkty od jiných světových výrobců.

Spolehnout se můžete na hladký průběh realizace. Před jejím začátkem provedeme zakrytí zařízení a nábytku, aby nedošlo k jejich poškození. Po instalaci, kterou budou provádět naši vyškolení zaměstnanci, zajistíme úklid místa instalace. Samozřejmostí je seznámení zákazníka s obsluhou a údržbou. Naše služba zahrnují také záruční a pozáruční servis.

Dodáváme klimatizace nejen v Chrudimi

Nepůsobíme pouze v Chrudimi, ale po celé České republice. V případě vašeho zájmu o nákup klimatizace nás kontaktujte na čísle 603 279 676 nebo vyplněním jednoduchého formuláře.

Od jeho vyplnění vám do 48 hodin odešleme nezávaznou kalkulaci, jejíž součástí bude návrh neoptimálnějšího řešení do vašich prostor.

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem
Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
 
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde

Novinky na našem blogu