603 279 676

Chcete dotované čerpadlo? Nebojte se podat žádost

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na míru zavolejte nám 603 279 676 nebo vyplňte formulář kliknutím sem

„Určitě to bude příliš složité a stejně nakonec dotaci nedostanu,“ říkáte si možná skepticky. To je ale obrovská škoda! Nezažádat o kotlíkovou dotaci 2017, alespoň se o to nepokusit, by byla velká chyba. Kdo nic nezkusí, nic nemá, platí tady zcela jednoznačně. Proto se nebojte a žádost rozhodně podejte. O to víc vás potěší, když uspějete.

Výměna se vztahuje i na vás

Určitě už víte, že Kotlíková dotace 2017 vám může pokrýt i 80 % nákladů na pořízení nového topení. Možná ale netušíte, že se nejedná pouze o kotle, které jsou v názvu dotačního programu uvedeny, ale i o tepelná čerpadla. Ano, pokud je pro vás nejvhodnější tento typ topení právě čerpadlo, můžete dosáhnout i na něj. Pravděpodobně si ale nevíte rady, jak vlastně postupovat. Mohu vůbec o dotaci požádat? Vztahuje se na mne? Odpověď je jednoduchá. Pokud jste fyzická osoba, která vlastní rodinný dům nebo bytový dům s maximálně třemi bytovými jednotkami, jste tou pravou cílovou skupinou. Samozřejmě za předpokladu, že dům dosud vytápí teplovodní kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním a rádi byste ho vyměnili za nový.

Administrativa není složitá

Nic se neděje ani v případě, že dům vlastní více osob. V takovém případě žádá jeden majitel a musí přiložit souhlas ostatních majitelů. Jaké dokumenty budete k žádosti potřebovat? Vše, tedy formulář, žádost, vzor, dokumenty, návod najdete v tomto článku. Potřebujete především vyplnit žádost o poskytnutí dotace, která je v papírové podobě k dispozici na krajských úřadech. Dále přiložit fotodokumentaci stávajícího kotle včetně napojení na komín a otopnou soustavu a uvést typ, materiál a výkon kotle, prohlášení o jeho funkčnosti a používaném palivu. Pokud se liší vlastník domu a vlastník pozemku, potom i souhlas vlastníka pozemku. Vidíte, že podmínky kotlíkové dotace nejsou nic složitého a byla by opravdu škoda to nezkusit.


Formulář pro zaslání vašeho dotazu
Kontaktní informace:

Přiložit soubor:

Formulář pro zaslání nezávazné poptávky
Typ objektu:
Vytápěný prostor:
Stávající zdroj vytápění:
Stávající topný systém:
Vaše současné náklady na vytápění:
Přiložit soubor:
Kontaktní informace:
Novinky na našem blogu