Upozornění:

Využijte výhodné financování tepelných čerpadel. Více zde.

Spočítejte si výši splátek zde.

Chcete dotované čerpadlo? Nebojte se podat žádost

„Určitě to bude příliš složité a stejně nakonec dotaci nedostanu,“ říkáte si možná skepticky. To je ale obrovská škoda! Nezažádat o kotlíkovou dotaci 2017, alespoň se o to nepokusit, by byla velká chyba. Kdo nic nezkusí, nic nemá, platí tady zcela jednoznačně. Proto se nebojte a žádost rozhodně podejte. O to víc vás potěší, když uspějete.

Výměna se vztahuje i na vás

Určitě už víte, že Kotlíková dotace 2017 vám může pokrýt i 80 % nákladů na pořízení nového topení. Možná ale netušíte, že se nejedná pouze o kotle, které jsou v názvu dotačního programu uvedeny, ale i o tepelná čerpadla. Ano, pokud je pro vás nejvhodnější tento typ topení právě čerpadlo, můžete dosáhnout i na něj. Pravděpodobně si ale nevíte rady, jak vlastně postupovat. Mohu vůbec o dotaci požádat? Vztahuje se na mne? Odpověď je jednoduchá. Pokud jste fyzická osoba, která vlastní rodinný dům nebo bytový dům s maximálně třemi bytovými jednotkami, jste tou pravou cílovou skupinou. Samozřejmě za předpokladu, že dům dosud vytápí teplovodní kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním a rádi byste ho vyměnili za nový.

Administrativa není složitá

Nic se neděje ani v případě, že dům vlastní více osob. V takovém případě žádá jeden majitel a musí přiložit souhlas ostatních majitelů. Jaké dokumenty budete k žádosti potřebovat? Vše, tedy formulář, žádost, vzor, dokumenty, návod najdete v tomto článku. Potřebujete především vyplnit žádost o poskytnutí dotace, která je v papírové podobě k dispozici na krajských úřadech. Dále přiložit fotodokumentaci stávajícího kotle včetně napojení na komín a otopnou soustavu a uvést typ, materiál a výkon kotle, prohlášení o jeho funkčnosti a používaném palivu. Pokud se liší vlastník domu a vlastník pozemku, potom i souhlas vlastníka pozemku. Vidíte, že podmínky kotlíkové dotace nejsou nic složitého a byla by opravdu škoda to nezkusit.

Naše instalace v pořadu Logo Polopatě Podívejte se zde
Naši klienti
A stovky dalších spokojených klientů z řad firem i fyzických osob...
Přečtěte si všechny recenze zákazníků zde